استاد المیرا اسماعیل زاده

استاد المیرا اسماعیل زاده

استاد المیرا اسماعیل زاده از مدرسان کودک به روش مونته سوری و CLT می باشند. دوره های روش تدریس زیر نظر موسسه الوند و جناب آقای نایبی گذرانده اند. باتوجه به انرژی و پویایی کلاسشان از محبوبیت خوبی بین زبان آموزان برخوردارند. ادامه »

استاد حمید مولائی

استاد حمید مولایی

استاد حمید مولایی 5 سال سابقه تدریس در کلاس های مکالمه کاربردی و آیلتس را دارا می باشد. به دلیل جو شاد کلاس های ایشان، از جمله مدرسین محبوب دپارتمان زبان انگلیسی بزرگسال هستند. ادامه »

استاد رویا طاهری

استاد رویا طاهری

از مربیان کودکی که همواره بدلیل لحجه american مطرح محبوب بودند. ایشان با 6 سال سابقه تدریس در حوزه آموزش کودک به روش CELTA و CLT و مونته سوری و روش زبان مادری جز محبوب ترین مدرسان مجموعه الوند می باشند.   ادامه »

استاد زهره برزگر

استاد زهره برزگر

متخصص زبان کودک استاد خانم زهره برزگر می باشد. ایشان باتوجه به دانش و قدرت طراحی تمرین در آموزش زبان از جمله مدرسین درجه یک و محبوب آموزشگاه هستند. ادامه »

استاد زینب اکبری

استاد زینب اکبری

استاد زینب اکبری با تسلط متد تدریس CELTA و CLT در حوزه تدریس کودک و نوجوان تبحر و محبوبیت خاص را دارا می باشد. ایشان سابقه 6 سال تدریس در حوزه کودک و نوجوان را دارا می باشند. ادامه »

استاد زینب ربیعی

استاد زینب ربیعی

از دیگر مدرسین زبان عربی Native استاد زینب ربیعی میباشند. ایشان اصالتاً لبنانی هستند. مسلط به سیستم CLT در آموزش زبان هستند و دارای سابقه نیک در بین زبان آموزان می باشند. ادامه »

استاد شمیم علیزاده

استاد شمیم علیزاده

استاد شمیم علیزاده با توجه به لحجه و دانش کافی یکی از مدرسین محبوب ما هستند. ایشان از جمله مدرسانی هستند که آینده درخشانی در پیش دارند. ادامه »

استاد علی نایبی

استاد علی نایبی

از رزومه استاد جناب آقای علی  نایبی می توان به موارد زیر اشاره کرد: موفقیت متقاضیان در گرفتن نمره ممتاز آزمون آیلتس 7+ طراحی LESSON PLAN برای کتابهای معتبر آیلتس بصورت سفارشی مترجم همزمان کنگره راه ها و درمان سرطان خون دوره های طراحی و نگارش SOP مدرس دوره های زبان انگلیسی تخصصی ESP مدرس،مشاور ... ادامه »

استاد مرجان جواهری

استاد مرجان جواهری

استاد خانم مرجان جواهری از مربیان مسلط و کاملا حرفه ای در زمینه مونته سوری و آموزش زبان به کودکان در پروسه آموزش کودک دو زبانه هستند. خانم مرجان جواهری سابقه 5 سال تدریس در حوزه آموزش زبان کودک را دارند. و از محبوب ترین مربیان کودک در موسسه زبان الوند است. ادامه »

استاد مسعود متولی

استاد مسعود متولی

استاد مسعود متولی از مدرسین خوب و توانمند مجموعه الوند می باشد و به روش مکالمه محور و کاربردی به تدریس زبان ترکی پرداخته اند. ایشان یکی دیگر از اساتید native موسسه زبان الوند بوده و سابقه چندین سال زندگی در کشور ترکیه را دارند. استاد مسعود متولی سابقه آموزش آزمون TÖMER را هم نیز ... ادامه »