استاد حمید مولائی

استاد حمید مولایی

استاد حمید مولایی 7 سال سابقه تدریس در کلاس های مکالمه کاربردی و آیلتس را دارا می باشد. به دلیل جو شاد کلاس های ایشان، از جمله مدرسین محبوب دپارتمان زبان انگلیسی بزرگسال هستند. ادامه »

استاد رویا طاهری

استاد رویا طاهری

از مربیان کودکی که همواره بدلیل لحجه american مطرح محبوب بودند. ایشان با 6 سال سابقه تدریس در حوزه آموزش کودک به روش CELTA و CLT و مونته سوری و روش زبان مادری جز محبوب ترین مدرسان مجموعه الوند می باشند.   ادامه »

استاد زهره برزگر

استاد زهره برزگر

متخصص زبان کودک استاد خانم زهره برزگر می باشد. ایشان باتوجه به دانش و قدرت طراحی تمرین در آموزش زبان از جمله مدرسین درجه یک و محبوب آموزشگاه هستند. ادامه »

استاد زینب اکبری

استاد زینب اکبری

استاد زینب اکبری با تسلط متد تدریس CELTA و CLT در حوزه تدریس کودک و نوجوان تبحر و محبوبیت خاص را دارا می باشد. ایشان سابقه 6 سال تدریس در حوزه کودک و نوجوان را دارا می باشند. ادامه »

استاد زینب ربیعی

استاد زینب ربیعی

از دیگر مدرسین زبان عربی Native استاد زینب ربیعی میباشند. ایشان اصالتاً لبنانی هستند. مسلط به سیستم CLT در آموزش زبان هستند و دارای سابقه نیک در بین زبان آموزان می باشند. ادامه »

استاد سارا غفوریان

استاد سارا غفوریان مدرس دپارتمان خردسال سرکار خانم غفوریان با بیش از 5 سال سابقه تدریس مدرس ورکشاپ های پویایی در موسسه زبان الوند می باشند. ایشان قادر به ایجاد و تقویت انگیزه و اشتیاق در یادگیری دانش و مهارت های مرتبط در زبان آموزان با استفاده از وسایل و امکانات آموزشی بوده و از ... ادامه »

استاد شمیم علیزاده

استاد شمیم علیزاده

استاد شمیم علیزاده با توجه به لحجه و دانش کافی یکی از مدرسین محبوب ما هستند. ایشان از جمله مدرسانی هستند که آینده درخشانی در پیش دارند. ادامه »

استاد عبدالجبار علیزاده

استاد علیزاده مدرس کلاسهای زبان عربی موسسه زبان الوند با سابقه بیش از 20 سال تدریس زبان عربی به تمامی لهجه ها تسلط داشته و با آسان و کاربردی ترین روش ها به طور ویژه مکالمه زبان عربی را از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه آموزش میدهند. ادامه »

استاد علی نایبی

استاد علی نایبی

از رزومه استاد جناب آقای علی  نایبی می توان به موارد زیر اشاره کرد: موفقیت متقاضیان در گرفتن نمره ممتاز آزمون آیلتس 7+ طراحی LESSON PLAN برای کتابهای معتبر آیلتس بصورت سفارشی مترجم همزمان کنگره راه ها و درمان سرطان خون دوره های طراحی و نگارش SOP مدرس دوره های زبان انگلیسی تخصصی ESP مدرس،مشاور ... ادامه »

استاد علیرضا برجسته

استاد علیرضا برجسته مدرس دپارتمان بزرگسال موسسه الوند جناب آقای برجسته دانشجو رشته آموزش زبان انگلیسی می باشند. ایشان با ابتکار و خلاقیت در طرح درس و استفاده از منابع روز آمد ،همواره در تلاش برای ارتقا کیفی آموزش می باشند. ادامه »