آموزش زبان عربی مشهد

ما در الوند در مقوله‌ آموزش زبان عربی مشهد با گردآوری اساتید مسلط به علوم نوین روش تدریس از قبیل CELTA و CLT، مشاورین آموزشی، و اساتید درجه یک و عرب زبان در سطح کشوری؛ بهترین و تخصصی ترین بستر آموزش مکالمه انواع لهجه های مکالمه عربی محاوره را برای زبان آموزان عزیز و مشهدیان گرامی در کلاس های حضوری و هموطنان گرامی در دوره های آنلاین می باشد.

آموزش زبان عربی در مشهد

 

امروزه با توجه به مناسبات اقتصادی و تجاری تنگاتنگ با کشورهای عربی، خصوصا عراق؛ اهمیت آموزش مکالمه زبان عربی برای یک فارسی زبان ویژه کسب و کار نیازی به توضیح نداشته و همچنین بر هیچکس پوشیده نیست که این شاخه تجاری در شهر مقدس مشهد از اهمیت مضاعف برخوردار است.

بطوریکه بیش از یکصد شاخه شغلی موجود است که بدون توجه به تحصیلات آکادمیک و بدون توجه به سن و سال، تنها با در اختیار داشتن مهارت مکالمه عربی اشتغال در آن با درآمدی باورنکردنی میسر است.

مشاوره و رزرو

 ثبت نام و مشاوره کلاس عربی

برای اطلاع از شرایط دوره عربی موسسه الوند میتونید روی گزینه زیر کلیک کنید.
عجله کن!

 


  1. برای مشاوره رایگان و یا ثبت نام دوره های آنلاین روی عکس زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره عربی حضوری و غیر حضوری

  1. برای اطلاع از دوره های حضوری و یا مشاوره رایگان فرم انتهای صفحه را پر کنید

کدام لهجه عربی بهتر است

زبان عربی مشتمل بر لهجات و گویش های مختلف است. برای مثال می توان لهجه عراقی، لهجه سعودی، لهجه لبنانی، لهجه خلیجی و…. اشاره کرد. شایان ذکر است، که گویش های مذکور نیاز به دوره های آموزشی مجزا نداشته و شما با تسلط به یک گویش و لهجه می توانید نیازهای خود را برطرف کنید.

کدام لحجه عربی بهتر است؟

در این ویدیو سعی کردیم همه‌ی آنچه شما باید درمورد تفاوت لهجه‌ها و عربی فصیح بدانید را به زبان ساده توضیح دهیم.


نمونه کلاس آموزش مکالمه زبان عربی در موسسه الوند

در این جلسه زبان آموزان با مفهوم اصطلاح تشگ شگ آشنا شدن که به معنی دلبری کردن است. زبان آموزان مکلف هستن این اصطلاح را به عربی تشریح کنند و نشان بدهند که متوجه مفهوم آن شده اند. اصطلاح تشگ شگ به معنی دلبری کردن از لحاظ تیپ و قیافه هست و همچنین معادل آن برای مونث اصطلاح تشگین شگ میباشد.


مدت زمان یادگیری زبان عربی در موسسه الوند 

با توجه به اهمیت موضوع ارتباط با زائران عرب زبان در جذب و توسعه کار موسسه زبان الوند بر آن شد که دوره کوتاه مدت مکالمه زبان عربی در مشهد ویژه جذب زائران عرب زبان برای کلیه علاقمندان برگزار نماید. انتظار می رود زبان آموز با سپری کردن موفق این دوره ها بتواند به زبان عربی صحبت کند.

البته توجه به این نکته ضروری است که فرآیند یادگیری زبان همواره نیازمند تلاش در یادگیری لغات و استفاده آن در محیط های واقعی نقش حیاتی دارد. کلاس های عربی موسسه الوند در 4 ترم برگزار می شود که از مقدماتی تا پیشرفته زبان آموز را برای بازار کار آماده می کند.

مدت زمان یادگیری زبان عربی در موسسه الوند 


کدام لهجه عربی را یاد بگیریم

آموزش مکالمه زبان عربی در مشهدپس تا اینجا بیش از پیش به اهمیت یادگیری زبان عربی برای یک فارسی زبان پی بردیم. برای مثال: یک فرد اصفهانی برای سفر به شیراز نیاز به آموزش لهجه شیرازی ندارد. توصیه موسسه زبان الوند برای ورود به دنیای عربی،شروع کردن از لهجه عراقی است. زیرا آسان ترین راه برای ورود به دنیای عربی می‌باشد.

عربی فصیح یا لهجه؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا لازم است برای تمام بزرگواران فرق این دو را شفاف نماییم. عربی فصیح یک گویش معیار و کامل می باشد که تمام کشورهای عربی با این گویش سخنرانی می کنند و متون رسمی عربی به زبان فصیح است.

اما آیا ما در زمینه تجارت و کسب و کار و اقامت در کشورهای عربی می توانیم به زبان رسمی و فصیح صحبت کنیم؟

این سوال را با یک مثال پاسخ می دهیم: اگر ما به میوه فروشی برویم می گوییم: لطفا اندکی میوه به بنده عطا کنید.این فصیح است. ولی در مثال لهجه عامیانه می گوییم:بی زحمت یکم میوه به من بدین. قطعا در مثال دوم ارزش کدام بیشتر بوده و بدلیل اینکه به گویش محلی افراد نزدیک است تاثیر ویژه ای خواهد داشت، بنابراین برای کسب و کار یادگیری فصیح توصیه نمی شود.


مکالمه عربی لهجه خلیجی در مشهد

همانطور که می دانیم، شمار زیادی از کشورهای عربی در حاشیه خلیج فارس واقع شده اند. که اتفاقا از ثروتمندترین و مرفه ترین دولت های عربی بوده و از نظر رتبه ارزش پولی، بالاترین های جهان می باشند. این کشورهای قدرتمند اقتصادی شامل: بحرین، کویت، سلطنت عمان، امارات متحده عربی، قطر، عربستان سعودی می باشند.

مکالمه عربی لحجه خلیجی در مشهد

گفتنی است که این کشورها همگی امیرنشین بوده و به جزء عربستان سعودی،همگی از نظر وسعت جغرافیایی بسیار بسیار کوچک هستند و شاید یکی از علل موفقیت های اقتصادی آنها وسعت کم و جمعیت اندک باشد.

در حاشیه خلیج فارس کشورهای عربی موجود دارای لهجه های خاص و تا حدودی متفاوت می باشند. بطور کلی گونه ی صحبت و تکلم کشورهای حاشیه خلیج فارس را در شاخه عربی خلیجی طبقه بندی می کنیم. و آموزش زبان عربی مشهد بشدت نیازمند کار کردن روی عربی خلیجی می‌باشد. همانطور که می دانیم شمار قابل توجهی از هموطنان ایرانی در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس اقامت دارند و به تجارت های فردی و کلان مشغول می باشند.

آموزش زبان عربی لهجه خلیجی

بستر تجارت و کسب و کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس بدلی ثبات ارزش پولی و معافیت نسبی از مالیات های نواندیشی، بسیار گسترده بوده و ایرانی های زیادی از این فرصت استفاده می کنند و پیشبرد اهداف تجاری خود را با کشورهای عربی گره می زنند. از این رو یادگیری لهجه و گویش خلیجی اهمیت بسزایی داشته و قطعا با یادگیری این گویش قدم استواری در جهت ایجاد یک کسب و کار هر چند خرد و کوچک با امیرنشین های قدرتمند خلیج فارس بر می داریم.

آموزش زبان عربی مشهد

گروه زبان عربی الوند با بهره گیری از اساتید مجرب و با سابقه اقامت و تجارت در کشورهای عربی خلیجی، این افتخار را دارد که در جهت آموزش تخصصی عربی خلیجی ویژه ی کسب و کار و اقامت طلایه دار بوده و در خدمت شما عزیزان می باشد. ضمنا موسسه زبان الوند برای عزیزانی که جویای کار در کشورهای عربی می باشند، ضمن برگزاری آموزش آنلاین عربی لهجه خلیجی اقدام به اراِئه مدرک معتبر بین المللی زبان عربی نیز می نماید.


آموزش زبان عربی به فارسی

یادگیری مکالمه فرا به شکل کلمه به کلمه و تکرار جملات توسط زبان آموز همزمان با گوینده، ساختن جملات با استفاده از این کلمات باعث ثبت آنها در حافظه موقت و سپس تکرار آنها در ادامه درس و بعدا یادآوری آنها در زمانهای مشخص (در درسهای بعدی)باعث می گردد. آموزشگاه زبان الوند برگزار کننده انحصاری دوره های آموزش زبان عربی میباشد. کلاس زبان عربی با اشراف کامل بر هر چهار مهارت ارائه میگردد.

آموزش زبان عربی به فارسی

آموزش زبان عربی به شیوه الوند، در حقیقت آموزش مکالمه زبان عربی برای افراد مبتدی است که در 100 درس ارائه شده. این مجموعه از سوی سایت الوند منتشر شده است که یکی از بزرگترین کمپانی های آموزش تمامی زبان ها می باشد. گروه فنی دپارتمان عربی الوند، با تلاش فراوان این مجموعه را گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌اند.


آموزش عربی عراقی

بر هیچکس پوشیده نیست که کشور ایران دارای تعاملات بسیار زیاد و دو طرفه با کشور عراق می باشد. خصوصاً در شهر مذهبی مشهد، حضور اتباع عراقی چه بصورت توریستی. چه بصورت دائمی و اقامتی به وضوح مشاهده میشود. و این حضور و تعاملات در هم تنیده شده، بطور گسترده ای در اقتصاد ایران تاثیر گذاشته است.

آموزش عربی عراقی

آموختن گویش عراقی برای تمام کسانی که در شهر مشهد و همچنین سایر شهرهای ایران کسب وکار میکنند، از مهمترین ابزار پیشرفت در زمینه کاریشان می‌باشد. گروه زبان های خارجه الوند بطور تخصصی در زمینه آموزش زبان عربی عراقی در مشهد و همچنین بصورت آنلاین برای تمام هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط دنیا فعالیت گسترده و تخصصی دارد.

 کلاسهای حضوری لهجه عراقی در ساعت های مختلف در آموزشگاه الوند برگزار میشود و دوره های آنلاین و غیر حضوری گویش عراقی در ساعت های دلخواه شما زبان آموزان عزیز با بهترین بستر اینترنتی و مجرب ترین اساتید، خدمات آموزش زبان لهجه عراقی را فراهم کرده است.


آموزشگاه زبان عربی در مشهد

طبق نظرات اساتید و کارشناسان مربوطه؛ موسسه زبان الوند بهترین بستر برای آموزش زبان عربی می‌باشد. محوریت مکالمه و پرهیز از تدریس قواعدغیرکاربردی و همچنین تمرکزروی هدف زبان آموزان از یادگیری این زبان را میتوان دلایل اصلی حضور الونددر جمع بهترین ها دانست. حال سوال بسیاری از شما عزیزان این خواهد بود کهبهترین موسسه آموزش زبان عربی در مشهد چرا برای آموزش زبان عربی موسسه زبان الوند را انتخاب کنیم؟

  • کیفیت آموزش
  • تضمین یادگیری
  • مکالمات تخصصی
  • سابقه اقامت اساتید در کشورهای عربی
  • اعطای مدرک بین المللی

یادگیری زبان عربی از پایه

زبان عربی از لحاظ تنوع واژگان و اصطلاحات یکی از غنی‌ترین زبان‌های جهان است. بنابراین یادگیری این زبان از پایه منجر به ایجاد شدن موقعیت های شغلی فراوان می‌شود. موسسه زبان الوند یا برگزاری دوره های فشرده مکالمه عربی از پایه موقعیت یادگیری این زبان غنی و ارزشمند را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

زبان عربی از نظر تعبیر و بیان معانی و مفاهیم نیز بسیار پربار است پس آموزش ریشه ای و دور از قواعد در این زبان بسیار مفید می‌باشد. می‌توان در این زبان برای معنا و یا معانی نزدیک به هم از تعبیرات متفاوتی استفاده کرد. این زبان یکی از مستحکم‌ترین قواعد زبانی را در میان تمامی زبان‌های جهان دارد.

یادگیری زبان عربی از پایه

قواعدی که گاه آموختن آن‌ها و تبصره‌های گوناگونش باعث سردرگمی افرادی می‌شود که قصد یادگیری این زبان را دارند. برخی از زبان‌شناسان معتقدند عدم آگاهی بشر امروزی نسبت به دلایل نخستین وضع برخی از قواعد باعث پیچیدگی فهم و درک آن شده است. البته امروزه تعداد قابل توجهی از زبان‌شناسان می‌کوشند قواعد فراوان زبان عربی را برای مخاطبان امروزی کاربردی‌تر کنند.


اهمیت زبان عربی در دیگر زبان‌ها 

زبان عربی بر بسیاری از زبان‌های جهان تأثیر گذاشته‌است، این تأثیر بیشتر بر زبان‌هایی بوده‌است که زمانی در چارچوب قلمروی سرزمین‌گشایی‌های عرب‌ها بکار برده می‌شده‌اند. از نکاتی دیگر که میتوان در جهت اهمیت این زبان بیان کرد ایجاد فرصت شغلی بسیار خوب در کشورهای همسایه ایران که زبان آنها عربی میباشد را میتوان نام برد. از این رو برای پیشرفت مقوله آموزش زبان عربی مشهد تمهیدات ویژه‌ای را برای شما عزیزان در نظر داریم.

در دوران قرون وسطی، و درست زمانی که اروپا در قرون تاریکی و سیاه خود به سر می برد، دانشمندان و تاریخ دانان مسلمان عرب بیشتر آثار دانشمندان یونان را ترجمه می کردند و این چنین بود که یافته های آنان امروزه تبدیل به سنگ بنای تمدن غربی شده است. همین تبادلات بود که باعث شد بسیاری از کلماتی که امروزه در زبان انگلیسی استفاده می شود، ریشه عربی داشته باشد.


آموزش تضمینی مکالمه عربی مشهد

بهترین موسسه آموزش زبان عربی در مشهد

یکی از امتیازات موسسه زبان الوند،تضمینی بودن کلاس ها می باشد. زبان آموز با این سیستم از نتیجه کار مطمئن بوده و با خیالی آسوده به این موسسه تکیه می کند.

در این آموزشگاه لهجه های مختلف عربی خصوصا لهجه عراقی بصورت حرفه ای و فشرده با استفاده از بهترین اساتید آموزش زبان عربی در مشهد و به دو صورت عمومی و خصوصی تدریس می‌شود. کلاس های مکالمه عمومی ویژه کسب و کار و اقامت و همچنین کلاس های مترجمی زبان عربی برای لیدرهای محترم بصورت حرفه ای در این موسسه در جریان است.


آموزش عربی لهجه اماراتی در مشهد

عربی ویژه سفر به دبی

اگر انگیزه شما از آموزش زبان عربی، اقامت یا تحصیل یا تجارت با منطقه ی خاص است. و یا مثلا برای سفر و اقامت و تجارت با امارات متحده عربی نیاز به مکالمه عربی می باشید؛ پس درکی کامل از اهمیت یادگیری زبان عربی برای یک فارسی زبان را دارید. بنابراین سخن کوتاه میکنیم و خبر خوشی برای شما داریم. موسسه الوند با کادر مجرب و حرفه ای، این امکان را برای شما فراهم می آورد که کلاسهایی با لهجه خاص داشته باشید.


مکالمات روزمره عربی در سالن های زیبایی

دوره های خاص مکالمه عربی برای شاغلین در سالن های زیبایی و پزشکان محترم، از دیگر امکانات این موسسه زبان می باشد. در واقع تمام لغات و جملات برای این شغل ویژه طراحی شده است، پس سرعت یادگیری زبان عربی لهجه و گوش برای این کسب و کار خاص بسیار بالاتر خواهد بود. سالن های زیبایی مشهد، تهران شیراز و … بشدت به دوره آنلاین و یا حضوری یادگیری زبان عربی نیازمندند. برای عقد قرارداد لطفا تماس بگیرید.


آموزش ساده مکالمه زبان عربی به فارسی

به دلیل تشابه این دو زبان؛ استفاده بسیار کم البته در ترم های پایه از زبان مبدا به هیچ عنوان منافاتی با CLT ندارد. یکی از این شباهت ها و منحصر به فردترین ویژگی‌ زبان عربی، برخوردار بودن آن از اِعراب است. این ویژگی در هیچ یک از زبان‌های دیگر جهان به چشم نمی‌خورد. اِعراب تغییر حالت آخر واژگان براساس نقش آن در جمله است.

آموزش ساده مکالمه زبان عربی به فارسی

دلیل وضع اِعراب برای دوری از اشتباه گوینده و شنونده بوده است. و همچنین واژگان در زبان عربی به شکل اشتقاقی گسترش پیدا می‌کنند. که از یک کلمه به عنوان مصدر می‌توان ده‌ها واژه جدید استخراج کرد.

3.5/5 - (10 امتیاز)

مشاوره رایگان

    captcha