آموزش آنلاین عربی

امروزه آموزش آنلاین عربی بسیار حیاتی می‌باشد و یادگیری این زبان برای هموطنان عزیز ایرانی امری ضروری می‌باشد. با توجه به گسترش صنعت توریسم بر پایه مذهب و استفاده از خدمات درمانی ارزان، شاهد حضور چشمگیر عرب زبانان از کشورهای مختلف در ایران و به خصوص شهرهای بزرگ و مذهبی از قبیل مشهد هستیم.

مشاوره و ثبت نام

ثبت نام و رزرو کلاس آنلاین عربی

بدلیل ظرفیت محدود ۱۲۰ نفر زبان آموز در هر ترم؛ پس از ثبت نام اسم شما در لیست رزرو ترم آتی ثبت خواهد شد. و تشکیل اولین جلسه کد کلاس شما حداقل یک هفته زمان خواهد برد.


مشاوره و ثبت نام

به دلیل فرصتهای درآمد زایی به وجود آمده از شرایط ذکر شده، زبان عربی توسط کسبه و بازاریان محترم بسیار کاربردی تر و مهم تر از گذشته تلقی می شود. در این مقاله شما را با بهترین دوره های آموزش آنلاین عربی در کشور و انواع کلاس های لهجه عربی از قبیل عراقی، خلیجی، اماراتی، عمانی و لبنانی آشنا خواهیم کرد.

آموزش آنلاین عربی

و با توجه به مشغله فراوان این عزیزان وجود دوره های آموزش زبان عربی آنلاین که می تواند از تلف شدن وقت زبان آموزان جلوگیری کند. به شدت مورد نیاز می باشد. در این مقاله به معرفی و بررسی برخی از موسسات ارائه دهنده دورهای آموزش زبان عربی آنلاین می پردازیم. و همچنین آموزش آنلاین انواع لهجه ها از قبیل اماراتی، عراقی، فصیح و خلیجی را با هم بررسی می‌کنیم.


مرکز تخصصی آنلاین زبان عربی الوند

موسسه زبان های خارجی الوند یکی از موسسات برگزار کننده دوره های آموزش زبان عربی آنلاین می باشد. که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. با برگزاری دوره های با کیفیت آموزش زبان عربی آنلاین به صورت عمومی و خصوصی رضایت متقاضیان به دست آورد.

از آنجا که زبان عربی لهجه بسیار کاربردی تر از زبان عربی فصیح می باشد. این موسسه تمام تمرکز خود را روی کلاس های غیر حضوری عربی لهجه و محاوره ای گذاشته است. و بستر مناسبی را برای هموطنان ایرانی فراهم آورده است.

مرکز تخصصی آنلاین زبان عربی الوند

موسسه تخصصی الوند دوره های آموزش زبان عربی آنلاین را با این روش برگزار می کند. تا متقضایان بتوانند امور روزمره خود در امر تجارت و ارتباط با عرب زبانان را به عالی ترین شکل ممکن به انجام برسانند. این موسسه تخصصی از پلتفرم قدرتمند اسکای روم برای برگزاری کلاس های آنلاین خود استفاده می کند. به همین دلیل است که دپارتمان تخصصی عربی الوند را در بین بهترین دوره های آموزش آنلاین عربی قرار داده ایم.

 • پشتیبانی دائم اپراتورها و سوپروایزر ها در طول دوره
 • استفاده از متد Online CLT برای اولین بار در کشور
 • محوریت مکالمه و مباحث به روز عربی
 • آموزش کاملا منطبق با استانداردهای سفارت
 • پلتفرم قدرتمند اسکای روم برای کلاس های آنلاین
 • جزوات و محتواهای تصویری اختصاصی
 • اساتید عرب زبان و آشنا به کسب و کار

نمونه کلاس مجازی آموزش زبان عربی الوند

در ویدیو زیر نمونه‌ای از کلاس خصوصی آنلاین لهجه محاوره ای عربی را مشاهده میکنید. در این جلسه استاد تمام درسنامه های جلسه‌ی قبل را با محوریت اسپیکینگ خروجی میگیرد. و اطلاعات کارشده را به مکالمه کاربردی تبدیل میکند. قبل‌تر هم گفته بودیم تلاش ما برای آموزش مجازی مکالمه عربی میباشد. و اساتید الوند تمام نکات را در جهت اسپیکینگ و مهارت گفتاری ارائه میدهند.


آموزش آنلاین عربی لهجه خلیجی

قبل از پرداختن به آموزش آنلاین عربی لهجه خلیجی در موسسه زبان الوند شاید خوب باشد که بدانید زبان عربی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. این زبان امروز دارای لهجه‌ها و گویش‌های گوناگونی است. و زبان عربی مدرن استاندارد به عنوان زبان رسمی نوشتار در همه کشورهای عرب پذیرفته شده است.

آموزش آنلاین عربی لهجه خلیجی

اکثر کسانی که تمایل به یادگیری گویش عربی با لهجه خلیجی دارند هدفشان از این آموزش، تجارت یا اقامت در کشور های حوزه خلیج فارس است. تیم متخصص عربی الوند با فعالیت گسترده در زمینه دوره مجازی مکالمه عربی لهجه خلیجی بستر مناسبی را فراهم نموده است. تا عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه تجارت خارجی با کشور های حوزه خلیج همیشه فارس دارند به اهداف خود برسند.

کلاس مجازی آموزش آنلاین لهجه خلیجی موسسه الوند

بدیهی است روش آموزش مجازی مکالمه عربی لهجه خلیجی شما هیچ محدودیت مکانی و مسافتی برای استفاده از خدمات تیم حرفه ای الوند نخواهید داشت.

همچنین با کلاس مجازی از اتلاف وقت رفت و آمد و هزینه های اضافی و مع هذا به منظور رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی جلوگیری می شود. گفتنی است دوره های آنلاین موسسه الوند همانند دوره های حضوری بصورت تضمینی می باشد.


آموزش آنلاین عربی اماراتی

آموزش آنلاین عربی اماراتی در موسسه الوند به صورت دوره های متنوعی برای تمامی زبان آموزها با هر سن و سالی تهیه شده است. که این روزها با توجه به بروز بیماری کرونا یا همان کووید 19 بهترین دوره را می توان کلاس های آنلاین دانست.

آموزش آنلاین عربی اماراتی

برای شرکت در کلاس های غیر حضوری بهتر است با مشاورین موسسه زبان الوند تماس بگیرید. این کارشناسان آموزش با توجه به تجربه ای که دارند می توانند بهترین راه کارهای آموزشی را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار بدهند. همانطور که در مقالات قبل به استحظار شماعزیزان رساندیم. یکی از مهمترین گویش های عربی، لهجه خلیجی میباشد. و علت این اهمیت بالا، روابط تجاری و رفتار های مهاجرتی ایرانیان در کشور های حوزه خلیج همیشه فارس است.

 

اهمیت یادگیری لهجه اماراتی در امر اقتصاد

گفتنی است که پروتکل های تجاری به واردات کالا خلاصه نگشته و در بسیاری از موارد شاهد فرصت های شغلی فوق العاده ای در زمینه صادرات محصولات ایرانی مثل: زعفران، خشکبار، آجیل، میوه جات و صنایع دستی ایران به کشور های حوزه خلیج فارس می باشیم.

بدیهی است که در شرط نخست و مهم ترین پلکان ورود به این تجارت بزرگ و ارزشمند، در اختیار داشتن دانش زبان عربی میباشد و چه بهتر که این آموزش بصورت تخصصی یعنی به لهجه خلیجی انجام شود.

از این رو گروه زبان های خارجی الوند در دپارتمان عربی افتخار دارد بصورت فوق تخصصی زبان عربی را در گویش های مختلف مخصوصاً گویش خلیجی تقدیم شما عزیزان می کند. باشد که راهبر در زمینه پیشبرد اهداف تجاری ایرانیان عزیز در حوزه خلیج فارس میباشد.

کلاس مجازی زبان عربی لهجه اماراتی

به منظور آموختن لهجه اماراتی، هیچ نیازی به حضور در کلاس های حضوری نمیباشد. گروه زبان عربی الوند با پرسنل مجرب و اساتید زبده این امکان را برای شما مهیا کرده است. که بصورت محدودیت زمانی و مکانی بصورت شبانه روزی از خدمات آموزش آنلاین عربی اماراتی بهره مند گشته و مدرک معتبر دریافت نمایید.

کلاسهای آموزش آنلاین لهجه اماراتی، بر پایه تجربه اساتید محترم، در زمینه تجارت و اقامت در کشور امارات به خصوص در شهر دبی و بر پایه نیاز تجاری و اقامتی شما تشکیل میشود. این کلاسها با نرم افزار های قوی تعریف شده بطوری که علی رغم نوسانات اینترنتی ایران، با بهترین کیفیت و بهترین بازده در خدمات شما زبان آموزان گرامی میباشد.

 

چرا دوره غیر حضوری عربی اماراتی موسسه الوند

 • منتورینگ توسط عرب زبانان ساکن امارات که با موسسه الوند همکاری دارند
 • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه
 • تدریس توسط اساتید خبره و Native و با تجربه
 • پشتیبانی بعد از دوره و ارتباط مستقیم با سوپروایزر عربی مجموعه الوند

آموزش آنلاین عربی عمانی

اهمیت آموزش آنلاین عربی عمانی برهیچکس پوشیده نیست چون با گسترش مناسبات سیاسی و تجاری ایران و سلطنت عمان و همچنین با موج بزرگ مهاجرت ایرانیان به سلطنت عمان در اختیار داشتن زبان عربی مخصوصا لهجه و گویش عمانی اهمیت بسزایی دارد. و همچنین نبود مراکز معتبر آموزش عربی در سطح کشور اهمیت دوره های آنلاین را دوچندان میکند. و تمام هموطنان عزیز میتوانند از دوره های آنلاین الوند استفاده کنند.

آموزش آنلاین عربی عمانی

با توجه به مسائل بهداشتی حال حاضر و محدودیت های موجود برای کلاس ها حضوری و همچنین بعد مسافت و دوری راه بهترین انتخاب و بهترین پیشنهاد برای شما آموزش آنلاین عربی لهجه عمانی میباشد.

دپارتمان تخصصی آموزش آنلاین لهجه عمانی الوند

دپارتمان قدرتمند عربی مجموعه الوند با گروهی حرفه ای و مجرب بستری را فراهم نموده است که شما زبان آموزان گرامی بتوانید بدون حضور فیزیکی، در جهت یادگیری زبان عربی عمانی فعالیت نموده و حتی مدرک بین المللی کاریابی دریافت کنید.

کلاس های آنلاین آموزش عربی گویش عمانی، به شما کمک میکند بدون صرف وقت و هزینه اضافی به هدف خود ( تسلط به زبان عمانی ) برسید و در صورتیکه جویای فرصت شغلی در عمان هستید، مدرک معتبر دریافت کنید.

 

چرا ایرانی‌ها باید عربی لهجه عمانی را حتما یادبگیرند

رویکرد اصلی آموزش آنلاین عربی عمانی، توانا ساختن زبان آموز در بهره گیری از مهارتهای چهارگانه زبان بوده و با استفاده از روشهای سمعی ـ بصری به کمک مدرسان مسلط آموزش داده می شود. با توجه به نیازی که زبان آموزان عربی به گویشهای مختلف دارند تلاش شده است. که این گویشها برگرفته از کشورهای عربی و درقالب کتابهایی با متد علمی و آموزشی تألیف شده می‌باشد.

گام اول شروع آموزش با گویش عمانی پرداختن به تفاوت های پایه و اساسی این لهجه با دیگر لهجه ها میباشد. و زبان آموز با اطلاعاتی کوتاه و پایه ای در مورد گویشهای دیگر مانند عراقی خلیجی و مصری آشنا میشود. و سپس آموزش آنلاین عربی عمانی به صورت تخصصی زیر نظر استاد با منتورینگ عمانی شروع خواهد شد.


 معرفی بهترین دوره های آموزش آنلاین زبان عربی

با توجه به اهمیت یادگیری زبان عربی و لزوم آشنایی مردم عزیز ایران زمین با پلتفرم های آنلاین؛ در این قسمت از مقاله به معرفی بهترین دوره های آموزش آنلاین زبان عربی میپردازیم. لازم به ذکر است که این معرفی با انجام تحقیقات کامل و در جهت حمایت از همکاران عزیزمان که در مقوله ی یادگیری آنلاین و کلاس های مجازی عربی فعالیت دارند انجام میپذیرد.

معرفی بهترین دوره های آموزش آنلاین زبان عربی

 1. انتخاب بر اساس کیفیت و بازخورد زبان آموزان این مراکز بوده است
 2. لیست بهترین ها + اسامی و نکات مثبتشان در اختیار شما
 3. معرفی اساتید مجموعه
 4. و در نهایت انتخاب با شما

آموزش مکالمات روزمره زبان عربی احمدرضا ابراهیمی

آموزش آنلاین زبان عربی احمدرضا ابراهیمی

موسسه زبان بهین دانش واقع در شهر اصفهان یکی از موسسات برتر در زمینه برگزاری دوره های آموزش زبان عربی آنلاین می باشد و تحت مدیریت استاد احمدرضا ابراهیمی توانسته است تا دوره های عمومی و خصوصی غیر حضوری این زبان پر کاربرد را با کیفیت بالا برگزار کند.

این موسسه آزمون تعیین سطح و امتحان نهایی دوره آنلاین زبان عربی را نیز به صورت آنلاین برگزار می کند و زبان آموز هیچگاه نیازی به حضور در موسسه نخواهد داشت. که در این روزهای کرونایی اتفاق مثبتی می‌باشد.


مکالمه ساده زبان عربی آموزشگاه ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

یکی دیگر از موسسات ارئه دهنده دوره های آموزش زبان عربی به صورت آنلاین، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. که توانسته است به صورت نسبی رضایت متقاضیان آموزش آنلاین زبان عربی را به دست آورد. این موسسه از سیستم (LMS) برای برگزاری دوره های آنلاین آموزش زبان عربی استفاده می کند و زبان آموزان می توانند فایل تصویری ضبط شده از هر جلسه را برای مرور و درک بهتر دروس در اختیار داشته باشند.

آموزشگاه ایران آکسفورد گزینه برگزاری کلاس های آنلاین زبان عربی بر روی بستر (Skype) را نیز برای زبان آموزان فراهم کرده است تا بتواند به طیف گسترده تری از مراجعین خدمت رسانی کند. دوره های آنلاین این موسسه هم اکنون در حال برگزاری می‌باشد.


دوره غیر حضوری دانشگاه آزاد ویژه زائران حسینی و زوار

دوره غیر حضوری دانشگاه آزاد ویژه زائران حسینی و زوار

برای کسانی که علاقه دارند تا به کشور عراق سفر کنند یک دوره فشرده عربی می‌تواند مفید باشد، پیشنهاد ما به شما دوره آنلاین زبان عربی دانشگاه آزاد اسلامی است که برای شما یادگیری مکالمات ساده و کاربردی زبان عربی با لهجه عراقی را فراهم آورده است.

این دانشگاه در جهت خدمت رسانی به زوار امام حسین و علاقه مندان سفر به کشور عراق دوره های آنلاین آموزش زبان عربی را در دو سطح مبتدی و متوسط به صورت فشرده (پنج جلسه دو ساعته) و فوق فشرده ( دو جلسه چهار ساعته ) برگزار می کند.


دوره غیر حضوری بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان

دوره غیر حضوری بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان

این بنیاد دوره های شصت ساعته یادگیری غیر حضوری زبان ویژه بزرگسالان را برگزار می کند. که در آن از نرم افزار رزتا استون و (650) دقیقه فایل صوتی به زبان عربی استفاده می شود. این دوره بیشتر به عنوان یک پکیج آموزشی جهت آموزش آنلاین زبان عربی شناخته می شود. با این تفاوت که مدرس این زبان نیز در طول دوره شما را همراهی می کند.

در طول این دوره، شما با چگونگی تکلم به زبان عربی، محاورات زبان عربی و دستور زبان عربی آشنا می شوید. علاقه مندانی که وقت کافی جهت حضور در دوره های حضوری یادگیری زبان عربی را ندارند قطعا می توانند این دوره را به عنوان یک فرصت ارزشمند در نظر بگیرند. این بنیاد هم میتواند جزو بهترین دوره آموزش آنلاین زبان عربی قرار بگیرد.


نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی می توانند این نرم افزار را به عنوان یک خود آموز در نظر بگیرند تا بدون نیاز به حضور در کلاس سطح زبان خود را تقویت کنند. این نرم افزار 28 زبان از جمله زبان عربی را آموزش می دهد که البته برای همه سیستم عامل ها در دسترس نمی باشد.

علاقه مندان به آموزش آنلاین زبان عربی که نمی توانند خود را با دوره های آنلاین هماهنگ کنند، می توانند از این نرم افزار به عنوان جایگزین دوره های آنلاین زبان عربی استفاده کنند.

نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

 

روش این نرم افزار استفاده از تصاویر مختلف و تمرین و تکرار کلمات می باشد.که بسیار کاربردی می باشد ولی مستلزم تکرار فراوان می باشد. این نرم افزار سابقه ای طولانی و تجربه ای گرانبها در امر آموزش زبان دارد و بسیار قابل اطمینان می باشد. مشکل کار با نرم افزار نبودن استاد برای رفع اشکال و راهنمایی در مسیر آموزش می‌باشد.


سایت Lingo Hut

این سایت می تواند یکی دیگر از گزینه های آموزش آنلاین زبان عربی برای علاقه مندان باشد. این سایت در قالب 109 درس که هر درس شامل کلمات و عبارت های عربی به همراه تلفظ، فلش کارت، بازی با کلمات و … علاقه مندان را کمک میکند تا در فضای آنلاین زبان عربی را بیاموزند. در این سایت شما فضای یک کلاس آنلاین آموزش زبان عربی را تجربه نخواهید کرد.

آموزش عربی عربی سایت Lingo Hut

ولی می توانید با استفاده از امکانات رایگان این سایت یادگیری زبان عربی در فضای آنلاین را تجربه کنید. لازم به ذکر است از آنجا که این سایت ایرانی نمی باشد شما باید تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید از فضای آنلاین آموزشی استفاده کنید. حتی برای یادگیری زبان عربی نیاز دارید کمی انگلیسی بدانید.


سایت یادگیری عربی عربی برای همه

برای علاقه مندانی که می‌خواهند تخصصی روی لحجه و محاوره خود به صورت آنلاین کار کنند، سایت آموزشی “عربی برای همه” می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. با این سایت شما می توانید با استفاده از بسته ها و کارگاه های ارائه شده زبان عربی را به صورت آنلاین و با کیفیت بالا بیاموزید.

سایت یادگیری عربی عربی برای همه

این سایت همچنین به معرفی کتب، نرم افزارها و دیگر مسائل کمک آموزشی مورد نیاز برای زبان آموزان می پردازد. نکته جالب در مورد این سایت آموزش لهجه های مختلف زبان عربی از قبیل مصری، سوری، لبنانی، سعودی و … به صورت آنلاین می باشد. از دیگر امکانات سایت که می‌شود به آن اشاره کرد، امکان دانلود انیمشین و فیلم هایی با دوبله عربی می‌باشد.

4.2/5 - (14 امتیاز)

مشاوره رایگان

  captcha