آموزش آنلاین عربی

امروزه با توجه به گسترش صنعت توریسم بر پایه مذهب و استفاده از خدمات درمانی ارزان، شاهد حضور چشمگیر عرب زبانان از کشورهای مختلف در ایران و به خصوص شهرهای بزرگ و مذهبی از قبیل مشهد هستیم. به دلیل فرصتهای درآمد زایی به وجود آمده از شرایط ذکر شده، زبان عربی توسط کسبه و بازاریان محترم بسیار کاربردی تر و مهم تر از گذشته تلقی می شود. در این مقاله شما را با بهترین دوره آموزش آنلاین عربی در کشور آشنا خواهیم کرد.

آموزش آنلاین عربی

و با توجه به مشغله فراوان این عزیزان وجود دوره های آموزش زبان عربی آنلاین که می تواند از تلف شدن وقت زبان آموزان جلوگیری کند، به شدت مورد نیاز می باشد. در این مقاله به معرفی و بررسی برخی از موسسات ارائه دهنده دورهای آموزش زبان عربی آنلاین می پردازیم. و همچنین آموزش آنلاین انواع لهجه ها از قبیل اماراتی، عراقی، فصیح و خلیجی را با هم بررسی می‌کنیم.


مرکز تخصصی آنلاین زبان عربی الوند

موسسه زبان های خارجی الوند یکی از موسسات برگزار کننده دوره های آموزش زبان عربی آنلاین می باشد که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و توانسته است با برگزاری دوره های با کیفیت آموزش زبان عربی آنلاین به صورت عمومی و خصوص رضایت متقاضیان به دست آورد. از آنجا که زبان عربی لهجه بسیار کاربردی تر از زبان عربی فصیح می باشد. این موسسه تمام تمرکز خود را روی کلاس های غیر حضوری عربی لهجه و محاوره ای گذاشته است.

مرکز تخصصی آنلاین زبان عربی الوند

موسسه تخصصی الوند دوره های آموزش زبان عربی آنلاین را با این روش برگزار می کند تا متقضایان بتوانند امور روزمره خود در امر تجارت و ارتباط با عرب زبانان را به عالی ترین شکل ممکن به انجام برسانند. این موسسه تخصصی از پلتفرم قدرتمند اسکای روم برای برگزاری کلاس های آنلاین خود استفاده می کند. به همین دلیل دپارتمان تخصصی عربی الوند را در بین بهترین دوره آموزش آموزش آنلاین عربی قرار داده ایم.

  • پشتیبانی دائم اپراتورها و سوپروایزر ها در طول دوره
  • استفاده از متد Online CLT برای اولین بار در کشور
  • محوریت مکالمه و مباحث به روز عربی
  • آموزش کاملا منطبق با استانداردهای سفارت
  • پلتفرم قدرتمند اسکای روم برای کلاس های آنلاین
  • جزوات و محتواهای تصویری اختصاصی
  • اساتید عرب زبان و آشنا به کسب و کار

آموزش آنلاین عربی لهجه خلیجی

اکثر کسانی که تمایل به یادگیری گویش عربی با لهجه خلیجی دارند هدفشان از این آموزش ، تجارت یا اقامت در کشور های حوزه خلیج فارس است. تیم متخصص عربی الوند با فعالیت گسترده در زمینه دوره مجازی مکالمه عربی لهجه خلیجی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه تجارت خارجی با کشور های حوزه خلیج همیشه فارس دارند به اهداف خود برسند.

بدیهی است روش آموزش مجازی مکالمه عربی لهجه خلیجی شما هیچ محدودیت مکانی و مسافتی برای استفاده از خدمات تیم حرفه ای الوند نخواهید داشت. همچنین از اتلاف وقت رفت و آمد و هزینه های اضافی و مع هذا به منظور رعایت هرچه بیشتر پروتل های بهداشتی جلوگیری می شود. گفتنی ست این دوره ها همانند دوره های حضوری بصورت تضمینی می باشد.


آموزش مکالمات روزمره زبان عربی احمدرضا ابراهیمی

آموزش آنلاین زبان عربی احمدرضا ابراهیمی

موسسه زبان بهین دانش واقع در شهر اصفهان یکی از موسسات برتر در زمینه برگزاری دوره های آموزش زبان عربی آنلاین می باشد و تحت مدیریت استاد احمدرضا ابراهیمی توانسته است تا دوره های عمومی و خصوصی غیر حضوری این زبان پر کاربرد را با کیفیت بالا برگزار کند. این موسسه آزمون تعیین سطح و امتحان نهایی دوره آنلاین زبان عربی را نیز به صورت آنلاین برگزار می کند و زبان آموز هیچگاه نیازی به حضور در موسسه نخواهد داشت.


مکالمه ساده زبان عربی آموزشگاه ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

یکی دیگر از موسسات ارئه دهنده دوره های آموزش زبان عربی به صورت آنلاین، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد که توانسته است به صورت نسبی رضایت متقاضیان آموزش آنلاین زبان عربی را به دست آورد. این موسسه از سیستم (LMS) برای برگزاری دوره های آنلاین آموزش زبان عربی استفاده می کند و زبان آموزان می توانند فایل تصویری ضبط شده از هر جلسه را برای مرور و درک بهتر دروس در اختیار داشته باشند.

آموزشگاه ایران آکسفورد گزینه برگزاری کلاس های آنلاین زبان عربی بر روی بستر (Skype) را نیز برای زبان آموزان فراهم کرده است تا بتواند به طیف گسترده تری از مراجعین خدمت رسانی کند.


دوره غیر حضوری دانشگاه آزاد ویژه زائران حسینی و زوار

دوره غیر حضوری دانشگاه آزاد ویژه زائران حسینی و زوار

اگر علاقه مند به سفر به کشور عراق هستید قطعا یک دوره آنلاین زبان عربی به صورت فشرده می تواند برای شما مفید باشد. دانشگاه آزاد اسلامی نیاز شما برای یادگیری مکالمات ساده و کاربردی در زبان عربی با لهجه عراقی را فراهم آورده است. این دانشگاه در جهت خدمت رسانی به زوار امام حسین و علاقه مندان سفر به کشور عراق دوره های آنلاین آموزش زبان عربی را در دو سطح مبتدی و متوسط به صورت فشرده (پنج جلسه دو ساعته) و فوق فشرده ( دو جلسه چهار ساعته ) برگزار می کند.


دوره غیر حضوری بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان

دوره غیر حضوری بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان

این بنیاد دوره های شصت ساعته یادگیری غیر حضوری زبان ویژه بزرگسالان را برگزار می کند. که در آن از نرم افزار رزتا استون و (۶۵۰) دقیقه فایل صوتی به زبان عربی استفاده می شود. این دوره بیشتر به عنوان یک پکیج آموزشی جهت آموزش آنلاین زبان عربی شناخته می شود. با این تفاوت که مدرس این زبان نیز در طول دوره شما را همراهی می کند.

در طول این دوره، شما با چگونگی تکلم به زبان عربی، محاورات زبان عربی و دستور زبان عربی آشنا می شوید. علاقه مندانی که وقت کافی جهت حضور در دوره های حضوری یادگیری زبان عربی را ندارند قطعا می توانند این دوره را به عنوان یک فرصت مغتنم در نظر بگیرند. این بنیاد هم میتواند جزو بهترین دوره آموزش آنلاین زبان عربی قرار بگیرد.


نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی می توانند این نرم افزار را به عنوان یک خود آموز در نظر بگیرند تا بدون نیاز به حضور در کلاس سطح زبان خود را تقویت کنند. این نرم افزار ۲۸ زبان از جمله زبان عربی را آموزش می دهد که البته برای همه سیستم عامل ها در دسترس نمی باشد. علاقه مندان به آموزش آنلاین زبان عربی که نمی توانند خود را با دوره های آنلاین هماهنگ کنند، می توانند از این نرم افزار به عنوان جایگزین دوره های آنلاین زبان عربی استفاده کنند.

نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone

روش این نرم افزار استفاده از تصاویر مختلف و تمرین و تکرار کلمات می باشد که بسیار کاربردی می باشد ولی مستلزم تکرار فراوان می باشد. این نرم افزار سابقه ای طولانی و تجربه ای گرانبها در امر آموزش زبان دارد و بسیار قابل اطمینان می باشد. مشکل کار با نرم افزار نبودن استاد برای رفع اشکال و راهنمایی در مسیر آموزش می‌باشد.


سایت Lingo Hut

این سایت می تواند یکی دیگر از گزینه های آموزش آنلاین زبان عربی برای علاقه مندان باشد. این سایت در قالب ۱۰۹ درس که هر درس شامل کلمات و عبارت های عربی به همراه تلفظ، فلش کارت، بازی با کلمات و … علاقه مندان را کمک میکند تا در فضای آنلاین زبان عربی را بیاموزند. در این سایت شما فضای یک کلاس آنلاین آموزش زبان عربی را تجربه نخواهید کرد.

آموزش عربی عربی سایت Lingo Hut

ولی می توانید با استفاده از امکانات رایگان این سایت یادگیری زبان عربی در فضای آنلاین را تجربه کنید. لازم به ذکر است از آنجا که این سایت ایرانی نمی باشد شما باید تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید از فضای آنلاین آموزشی استفاده کنید. حتی برای یادگیری زبان عربی نیاز دارید کمی انگلیسی بدانید.


سایت یادگیری عربی عربی برای همه

سایت آموزشی عربی برای همه به صورت تخصصی برای کمک به علاقه مندان زبان عربی طراحی شده است و علاقه مندان به یادگیری عربی لهجه و فصیح به صورت آنلاین می توانند از این سایت استفاده کنند. در این سایت شما می توانید با استفاده از بسته ها و کارگاه های ارائه شده زبان عربی را به صورت آنلاین و با کیفیت بالا بیاموزید.

سایت یادگیری عربی عربی برای همه

این سایت همچنین به معرفی کتب، نرم افزارها و دیگر وسائل کمک آموزشی مورد نیاز برای زبان آموزان می پردازد. نکته جالب در مورد این سایت آموزش لهجه های مختلف زبان عربی از قبیل مصری، سوری، لبنانی، سعودی و … به صورت آنلاین می باشد. یکی دیگر از امکانات ارائه شده در این سایت امکان دانلود فیلم ها و انیمیشن های دوبله شده به زبان عربی می باشد.

مشاوره رایگان