آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی

در این مطلب به معرفی اجمالی انواع دوره ها و آزمون های زبان انگلیسی در موسسه زبان الوند خواهیم پرداخت. دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان الوند با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. با معرفی انواع دوره های زبان انگلیسی همراه شما هستیم.

 

آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی

 

کالج زبان های خارجه الـــــوند

با مجوز رسمی از وزارت اموزش و  پرورش با بهره گیری از روش  CLT,CELTA   و کادر مجرب پیشتاز در زمینه ی آموزش کاربردی زبان های خارجی می باشد.

روش CLT که مخففCOMMUNICATION LANGUAG TEACHIN  درآموزش زبان به شیوه ارتباطی ، هدف تمرکزبر توانایی برقراری ارتباطcommunicative competence) )می‌باشد.

این اصطلاح به چه معناست؟

این اصطلاح و عبارت را شاید بتوان در مقابل اصطلاح و یا مفهوم توانایی  دستوری(grammatical competence) بیشتر شرح و توضیح داد.

توانایی دستوری هدف و تمرکز بسیاری از کتابهای آموزشی دستور زبان است که به طور معمول یک  قاعده از دستور زبان را در یک صفحه ارائه کرده و سوالاتی را برای انجام تمرین با استفاده از  همان قانون مذکور در صفحه دیگر فراهم آورده است.

در حالی که توانایی دستوری بُعد مهمی از یادگیری زبان است ولی همه ی آن چیزی که در یادگیری زبان دخیل باشد نیست ، زیرا ممکن است شخصی بتواند به تمام قوانین ساخت جمله احاطه داشته باشد ، امّا هنوز قادر به استفاده از زبان برای برقراری ارتباطی  معنا دار(meaningful communication) نباشد.این موضوع (توانایی برقراری ارتباط معنا دار) ، همان هدف و موضوعی است که از اصطلاح “توانایی ارتباطی(communicative competence)  استنباط می شود.آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی به شرح زیر می باشد:

مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

مقدماتی

یادگیری تضمینی مکالمه کاربردی انگلیسی در ۴ ترم به صورت کاملا تضمینی(استرداد شهریه)

متوسطه

تسلط کافی به زبان انگلیسی در سطح متوسطه در ۴ ترم به صورت تضمینی( استرداد شهریه)

پیشرفته

آشنایی با سطوح تخصصی زبان انگلیسی ( ادبیات.ترجمه..) در ۶ ترم مکالمه- مهاجرت-سفر- آزمون

در دوره هایی که SUPER COURSE نامیده می شود هدف کلاس متمرکز بر روی قبولی در آزمون ها و دوره های تخصصی  IELTS  می باشد.

کسب نمره ۶.۵ در ۶ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر

کسب نمره ۷ در ۸ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر

کسب نمره ۷.۵ در ۹ ماه به صورت تخصصی از سطح صفر

و دوره های EPT , MSRT , MCHE , MHLE , TOLIMO کاملا تضمینی در ۶ ماه

 

مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

مشاوره رایگان