آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی

در این مطلب به معرفی اجمالی آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی در موسسه زبان الوند خواهیم پرداخت. دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان الوند با بهره گیری از اساتید مجرب و با استفاده از متدهای آموزشی منحصر به فرد به عنوان یکی از تخصصی ترین مرکز زبان انگلیسی در ایران است. با معرفی انواع دوره های زبان انگلیسی همراه شما هستیم.آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی

آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی موسسه الوند

در خصوص آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی موسسه الوند باید گفت که: این موسسه با مجوز رسمی از وزارت اموزش و پرورش با بهره گیری از روش CLT,CELTA و کادر مجرب پیشتاز در زمینه ی آموزش کاربردی زبان های خارجی میباشد. روش CLT که مخفف COMMUNICATION LANGUAG TEACHIN  در آموزش زبان به شیوه ارتباطی، هدف تمرکز بر توانایی برقراری ارتباط (communicative competence) می‌باشد.

 • این اصطلاح به چه معناست؟

این اصطلاح و عبارت را شاید بتوان در مقابل اصطلاح و یا مفهوم توانایی دستوری (grammatical competence) بیشتر شرح و توضیح داد. توانایی دستوری هدف و تمرکز بسیاری از کتابهای آموزشی دستور زبان است که به طور معمول یک قاعده از دستور زبان را در یک صفحه ارائه کرده و سوالاتی را برای انجام تمرین با استفاده از  همان قانون مذکور در صفحه دیگر فراهم آورده است.

مدارک آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی موسسه الوند

آیا انواع مدارک زبان انگلیسی و کاربرد آن ها را میشناسید؟ برای مهاجرت و یا تحصیل در دیگر کشور ها به چه نوع مدرکی نیاز دارید؟ ما در این مبحث شما را با این مدارک و کاربرد آن ها را به شما توضیح میدهیم.

 • آزمون آیلتس (IELTS)

واژه آیلتس مخفف International English Language Testing System است که میتوان گفت امروزه میکی از معتبر ترین آزمون های در زبان انگلیسی محسوب میشود، این مدرک مختص افرادی که به دنبال مهاجرت و تحصیل در فعالیت حرفه ای در دیگر کشور ها هستند.

 • آزمون (TOEFL iBT)

این واژه مخفف Test Of English As A Foreign Language است که یکی دیگر از مدرک های معتبر است که این آزمون توسط یکی ازموسسه های آمریکایی برگزار میشود.

 • آزمون (TOEFL Junior)

این آزمون مختص نوجوان های بالای ۱۱ سال هست که برای آینده شغلی و تحصیلی خود هدف مشخی دارند ، این آزمون به دو شکل کاغذی و آنلاین برگذار میشود.

 • آزمون (PTE)

این آزمون یکی از جدیدترین آزمون ها است که مورد توجه بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی قرار گرفته است که این آزمون کاملا با آزمون آیلتس به دو صورت آکادمیک و جنرال برگذار میشود.

 • آزمون (GRE General)

این واژه مخفف Graduate Record Examination است که مناسب افرادی که قصد مهاجرت و تحصیل در آمریکای شمالی را در مقطع ارشد و دکتری دارند.آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی موسسه الوند


مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

 • مقدماتی

یادگیری تضمینی مکالمه کاربردی انگلیسی در ۴ ترم به صورت کاملا تضمینی(استرداد شهریه)

 • متوسطه

تسلط کافی به زبان انگلیسی در سطح متوسطه در ۴ ترم به صورت تضمینی( استرداد شهریه)

 • پیشرفته

آشنایی با سطوح تخصصی زبان انگلیسی ( ادبیات.ترجمه..) در ۶ ترم مکالمه- مهاجرت-سفر- آزمون

در دوره هایی که SUPER COURSE نامیده می شود هدف کلاس متمرکز بر روی قبولی در آزمون ها و دوره های تخصصی  IELTS  می باشد.

 1. کسب نمره ۶.۵ در ۶ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر
 2. کسب نمره ۷ در ۸ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر
 3. کسب نمره ۷.۵ در ۹ ماه به صورت تخصصی از سطح صفر
 • و دوره های EPT , MSRT , MCHE , MHLE , TOLIMO کاملا تضمینی در ۶ ماه

مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

مشاوره رایگان