آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی

در این مطلب به معرفی اجمالی آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی در موسسه زبان الوند خواهیم پرداخت. دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان الوند با بهره گیری از اساتید مجرب و با استفاده از متدهای آموزشی منحصر به فرد به عنوان یکی از تخصصی ترین مرکز زبان انگلیسی در ایران است. با معرفی انواع دوره های زبان انگلیسی همراه شما هستیم.

کالج زبان های خارجه الوند

کالج زبان های خارجه الوند


با مجوز رسمی از وزارت اموزش و  پرورش با بهره گیری از روش CLT,CELTA و کادر مجرب پیشتاز در زمینه ی آموزش کاربردی زبان های خارجی میباشد. روش CLT که مخفف COMMUNICATION LANGUAG TEACHIN  در آموزش زبان به شیوه ارتباطی ، هدف تمرکز بر توانایی برقراری ارتباط (communicative competence) می‌باشد.

  • این اصطلاح به چه معناست؟

این اصطلاح و عبارت را شاید بتوان در مقابل اصطلاح و یا مفهوم توانایی  دستوری (grammatical competence) بیشتر شرح و توضیح داد. توانایی دستوری هدف و تمرکز بسیاری از کتابهای آموزشی دستور زبان است که به طور معمول یک قاعده از دستور زبان را در یک صفحه ارائه کرده و سوالاتی را برای انجام تمرین با استفاده از  همان قانون مذکور در صفحه دیگر فراهم آورده است.

در حالی که توانایی دستوری بُعد مهمی از یادگیری زبان است ولی همه ی آن چیزی که در یادگیری زبان دخیل باشد نیست ، زیرا ممکن است شخصی بتواند به تمام قوانین ساخت جمله احاطه داشته باشد ، امّا هنوز قادر به استفاده از زبان برای برقراری ارتباطی  معنا دار(meaningful communication) نباشد. این موضوع (توانایی برقراری ارتباط معنا دار) ، همان هدف و موضوعی است که از اصطلاح “توانایی ارتباطی(communicative competence)  استنباط می شود. آزمون ها و دوره های زبان انگلیسی به شرح زیر می باشد:

مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

  • مقدماتی

یادگیری تضمینی مکالمه کاربردی انگلیسی در ۴ ترم به صورت کاملا تضمینی(استرداد شهریه)

  • متوسطه

تسلط کافی به زبان انگلیسی در سطح متوسطه در ۴ ترم به صورت تضمینی( استرداد شهریه)

  • پیشرفته

آشنایی با سطوح تخصصی زبان انگلیسی ( ادبیات.ترجمه..) در ۶ ترم مکالمه- مهاجرت-سفر- آزمون

در دوره هایی که SUPER COURSE نامیده می شود هدف کلاس متمرکز بر روی قبولی در آزمون ها و دوره های تخصصی  IELTS  می باشد.

  1. کسب نمره ۶.۵ در ۶ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر
  2. کسب نمره ۷ در ۸ ماه به صورت تضمینی از سطح صفر
  3. کسب نمره ۷.۵ در ۹ ماه به صورت تخصصی از سطح صفر
  • و دوره های EPT , MSRT , MCHE , MHLE , TOLIMO کاملا تضمینی در ۶ ماه

مکالمه کاربردی انگلیسی به روش CLT

مشاوره رایگان