کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد
دوره‌های VIP آمادگی آزمون IELTS
به یاد داشته باشید موفقیت شما در آزمون آیلتس بدون Study plan و Mentoring میسر نخواهد بود


تدریس خصوصی و تضمینی آیلتس IELTS

تدریس خصوصی و تضمینی آیلتس IELTS

برخی داوطلبین با توجه به کمبود زمان بعلت مشکلات سفارت، ویزا و دانشگاه ها نیازمند معلم خصوصی و دوره‌های فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS می‌باشند. و همچنین به دلایل مذکور فرصت انتخاب اشتباه و آزمون و خطا کردن اساتید مختلف این آزمون بین المللی را نیز نخواهند داشت. پس تنها راه این دسته از عزیزان انتخاب و اعتماد کردن به یکی از اساتید مطرح تدریس مهارت‌های آیلتس که کارنامه های تضمینی و قابل قبول را دارند.

برای رزرو مشاوره با علی نایبی و یا ثبت نام دوره‌های VIP اینجا کلیلک کنید


آخرین تغییرات آزمون آیلتس در سال 2020

آخرین تغییرات آزمون آیلتس در سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ تغییراتی در بخش لیسنینگ آیلتس ایجاد شده است. که در این مطلب شما را با این تغییرات آشنا خواهیم کرد. این تغییرات از ابتدای ماه جنوری در آزمون آیلتس کاغذی ایجاد شده است. درست است که تغییراتی کوچک هستند اما از اهمیت بالایی برخوردارند؛ چرا که همین تغییرات کوچک می‌توانند بر زمان‌بندی شما در هنگام پخش سوالات و پاسخ دادن به آن‌ها تأثیرگذار باشند.

 1. ۱.تغییر نام بخش‌‌های لیسنینگ آیلتس از Section به Part
  اولین تغییر آیلتس در سال ۲۰۲۰، تغییر نام بخش‌های لیسنینگ آیلتس از Section به Part می‌باشد. به عنوان مثال به جای Section 1 از Part 1 استفاده می شود. در تست های جدید Part به جای Section استفاده می‌شود.
 2. ۲. عدم ارجاع و اعلام شماره صفحه
  تغییر دیگری که در بخش لیسنینگ آیلتس در سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاده است، عدم ارجاع به شماره صفجه است. در سال ۲۰۲۰ دیگر خبری از شماره صفحه نیست که شاید به نظر برای بعضی از داوطلبان کمی ترسناک به نظر آید، اما بدیهی است که اگر همراه با صدای پخش شده در آزمون پیش رفته و موضوع صحبت ها را گم نکنید، این مسئله کوچکترین مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.
 3. ۳.حذف نمونه سوال اولیه در هر بخش
  البته توضیح این نکته ضروری است که شما هم‌چنان سوال نمونه و پاسخ آن را می‌بینید، اما فایل صوتی دو بار برای شما پخش نمی‌شود و فقط یکبار آن را می‌شنوید. از اینجا به بعد دیگر خبری از مثال ابتدای آن نیست. صدای ضبط شده از همان ابتدا پخش شده و شما هم باید از همان اول با دقت به آن گوش کرده و سوالات را جواب دهید. این فایل صوتی دوباره پخش نخواهد شد.

آموزش آیلتس در مشهد

آموزش آیلتس در مشهد

شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس ایلتس را دارا می‌باشد ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین ایلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی است.

امروزه شرکت در دوره آیلتس در مشهد به یکی از اصلی ترین و مهمترین دغدغه های زبان آموزان نه تنها در شهرهای بزرگی مثل مشهد و تهران تبدیل شده است، بلکه متاسفانه داوطلبین آزمون مهم آیلتس دچار یک سردرگمی عجیب و غریب شدند.

افرادی که آمادگی کامل برای تست زنی و پاسخ به سوالات آزون آیلتس را ندارند، می بایستی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنند. کلاس های آمادگی آزمون با روش های تست زنی صحیح، سوالات و نمونه سوالات آزمون های گذشته، تقویت مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن زبان انگیسی و میزان اهمیت هر یک از این چهار مهارت در آزمون آیلتس از مزایای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است.

موسسه آیلتس الوند برگزارکننده بهترین کلاس ایلتس در مشهد، بعنوان تخصصی‌ترین مرکز آمادگی آزمون آیلتس، برای تمامی علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی در تمامی سطوح، از مقدماتی تا پیشرفته و پری‌آیلتس به طور تخصصی آیلتس آماده‌ی خدمت‌گذاری می‌باشد. در این آکادمی هم تدریس نیمه خصوصی و هم کلاس خصوصی آیلتس در مشهد با بالاترین کیفیت ارایه می شوند.


برگزاری آزمون آزمایشی و اصلی آیلتس در مشهد

طی چند سال اخیر، به دلیل افزایش روزافزون متقاضیان مدرک آیلتس در مشهد، موسسات و آموزشگاه های زبان برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد را انجام می دهند که یکی از پراستقبال ترین این آزمون های آزمایشی، آزمونی است که توسط موسسه آموزشی الوند به صورت ماهانه و در چند نوبت برگزار می گردد.

آزمون اصلی آیلتس در مشهد را سنتر ایرسافام که دفتر مرکزی آن در تهران است برگزار می نماید که ثبت نام در آزمون اصلی به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت موسسه ایرسافام می تواند صورت پذیرد. در عین حال، برای آگاهی از سایر سنترهای برگزار کننده آیلتس در ایران میتوانید به سایت سازمان سنجش مراجعه و اطلاعات بروز را از آن سایت بدست آورید.


آموزشگاه های آیلتس در مشهد

از بین حدود ۶۰ آموزشگاه زبان که در مشهد، از سایر آموزشگاه ها، معروف ترند، تنها تعداد اندکی از آن ها در زمینه آزمون آیلتس در مشهد سابقه بالایی دارند. در این میان نیز، با توجه به آمار های گرفته شده از تعداد زبان آموزان موسسه  ها و آموزشگاه های مختلف که در دوره های آیلتس در مشهد مشغول به تخصیل اند و همچنین آمار هایی که سایت های نظرسنجی ارائه می دهند، موسسه الوند یکی از بهترین موسسه های آموزش دوره های آیلتس در مشهد شناخته شده است.

موسسه الوند، به عنوان یکی از  پیشتازان آموزش دوره های آیلتس در مشهد، افتخار دارد، تجربه ی آموزش بیش از یک دهه خود را در اختیار متقاضیان دوره های آیلتس در مشهد قرار دهد.

ولی از بین اساتید مطرح بعضی از همکاران با برگزاری کلاس خصوصی آیلتس در مشهد و عدم تسلط کافی به تکنینک‌های تدریس انفرادی باعث افت تعداد زیادی از همشهریان عزیز شده اند.


مشاوره کسب مدرک آیلتس در مشهد

شبیه ترین آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد، هر ماهه توسط موسسه بین المللی الوند در محل موسسه برگزار می شود. با مشخص شدن نمره در این آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد، مشاورین مجرب موسسه بین المللی الوند، با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز برای ارائه مشاوره ای تخصصی برای شما آماده اند.

لازم به ذکر می‌باشد که متقاضیان کلاس خصوصی آیلتس در مشهد با استاد علی نایبی به طور رایگان می‌توانند از این آزمون‌ها شرکت کنند.


سرفصل های آزمون آیلتس

Listening

 1. زمان: حدوداً ۳۰ دقیقه
 2. تعداد سؤال: دفترچه‌ای حاوی چهل سؤال در ۴ بخش
 3. نوار امتحان Listening فقط یکبار پخش می‌شود.
 4. قبل از پخش نوار فرصت دارید تا سؤالها را مرور کنید.
 5. پس از پایان یافتن هر بخش، فرصت دارید تا جوابهای خود را بازبینی نمایید.
 6. پاسخها باید در دفترچه سوالات نوشته شود.
 7. با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جوابها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.
 8. دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.
 9. دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک سخنرانی، تشکیل دهنده این بخشها هستند.

Reading

General Training Reading

 • افرادی فورمت جنرال آیلتس را انتخاب می کنند که قصد زندگی، اقامت، کار و مهاجرت در خارج از کشور را دارند.
 • زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال
 • دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.
 • بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.
 • متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.
 • بخش اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.
 • بخش دوم در مورد جزوات آموزشی و احتیاجات رفاهی است.
 • بخش سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

Academic Reading

 • افرادی فورمت آکادمیک را انتخاب می کنند که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند.
 • زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال
 • دفترچه حاوی ۳ متن که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.
 • بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.
 • متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.
 • متون جنبه علمی دارند.
 • حداقل یکی از سه متن، نوشتاری استدلالی است.
 • در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد.

Writing

General Training Writing

زمان: ۶۰ دقیقه

 1. برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.
 2. در موضوع اول (Task 1) باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مسئله یا مشکلی را شرح دهید. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر نامه‌ای کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.
 3. برای نوشتن نامه می‌توانید یکی از چهار نوع نامه زیر را انتخاب کرده و یک نامه فرضی بنویسید:
 4. Complaint / Request of information letter شکایت نامه / نامه درخواست اطلاعات
 5. Job application letter نامه درخواست کار
 6. Personal letter نامه شخصی
 7. Formal business letter نامه رسمی اداری
 8. درموضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

Academic Writing

زمان: ۶۰ دقیقه

برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.

در موضوع اول (Task 1) باید در مورد جدول یا نموداری که به شما داده شده‌است، توضیح دهید. انشاء شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر انشائی کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.

در موضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.


Speaking

بخش صحبت کردن که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد، یک امتحان بصورت مصاحبه رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است. بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایق خود جواب دهد.

در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید. پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سؤال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید. مهم نیست به تمام سوالات روی کارت پاسخ دهید، اما باید بتوانید از آنها استفاده کرده و تا دو دقیقه به صحبت خود ادامه دهید.

در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه‌کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید. یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در امتحان IELTS، نحوه مطالعه برای چنین امتحانی است.

تدریس خصوصی و تضمینی آیلتس IELTS

دوره تضمینی آیلتس در مشهد

اعتراض به نتیجه آزمون آیلتس در مشهد

هر داوطلبی می‌تواند اعتراض و عدم رضایت خود نسبت به نتیجهٔ آزمون را به مرکز مربوطه اعلام نماید. بر اساس مقررات آیلتس، داوطلبان می‌بایست اعتراض خود را ضمن تکمیل یک برگه اعتراض به فاصله شش هفته از تاریخ آزمون رسماً اعلام دارند. بواسطهٔ این برگه، داوطلب حق اعتراض برای هر یک از بخش‌ها یا مهارت‌هایی که فکر می‌کند در آن نمره‌ای کمتر از آنچه می‌بایست به وی تعلق گرفته است را خواهد داشت.

داوطلب تنها با پرداخت مجدد هزینهٔ آزمون می‌تواند به نتیجهٔ آزمون خود اعتراض نماید که در صورت تأیید و درست بودن اعتراض، این مبلغ به وی عودت داده می‌شود. در غیر اینصورت هیچ بخشی از هزینه قابل استرداد نخواهد بود. عزیزانی که دوره ها و یا کلاس های خصوصی آیلتس در مشهد را انتخاب کرده‌اند برای نتیجه و نحوه اعتراض مشاور تا انتهای مسیر با آنان خواهد بود.

مشاوره رایگان