کلاس آیلتس مشهد

در مورد کلاس آیلتس در مشهد باید گفت: تعداد آموزشگاهها و مدرسین که کلاس ها و دوره های آیلتس را حرفه‌ای برگزار می کنند بسیار اندک و کمتر از تعداد انگشتهای دست می باشد.

افراد و آموزشگاه های زیادی مدعی برگزاری دوره های آیلتس در مدت زمان کم و تضمینی می باشند.

کلاس آیلتس در مشهد

مرکز خصوصی و تخصصی آکادمی آیلتس علی نایبی در مشهد با بهره‌گیری از برترین اساتید حرفه‌ای تیمی کاملا تخصصی را گرد هم آورده است.

و در جهت اخذ نمره مورد نظر در آزمون های آیلتس و تافل و همچنین موفقیت در مکالمه روان و کاربردی انگلیسی در کوتاه ترین مدت، همواره تلاش کرده است. همچنین کیفیت کلاس ها تماما تحت نظارت علی نایبی می‌باشد.

 • دپارتمان کاملا تخصصی عمومی
 • دپارتمان خصوصی و تضمینی
 • منتورینگ و لسن پلن فرد به فرد
 • دپارتمان مهاجرت و معرفی وکلای مورد اعتماد موسسه
 • بهترین اساتید و مشاورین مشهد
 • جزوات کاملا تخصصی
ثبت نام و مشاوره رایگان

 رزرو جلسه مشاوره آنلاین با استاد علی نایبی 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و رزرو کلاس های آیلتس با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.


ثبت نام و رزرو

کلاس تضمینی آیلتس در مشهد

آزمون آیلتس یک آزمون تخصصی و مهارتی می باشد و دانش زبان انگلیسی به تنهایی برای آن کافی نیست. از این رو در یک کلاس تضمینی آیلتس باید مجربترین استادان آیلتس برای آموزش در مقاطع مختلف استفاده شود.

تضمین کلاس های خصوصی کاملا عادلانه بوده و زبان آموزان بعد از آزمون در طرح تضمینی از خدمات رایگان بهره‌مند خواهند شد.

کلاس تضمینی آیلتس در مشهد

 1. در آکادمی آیلتس علی نایبی و موسسه الوند ما دانشجویان را در ارتقاء سطح نظری و آشنایی کامل با تکنیکهای مهم آزمون یاری میکنیم.

در کلاس های آموزشی آیلتس الوند با تکیه بر نکات مهم امتحان و مرور و تمرین روشهای ویژه زمانبندی و پاسخ به سوالات احتمال موفقیت در آزمون و کسب نمره دلخواه افزایش و تعداد خطاها در مهارت های چهار گانه کاهش چشمگیری می یابد.

بهترین کلاس آیلتس در مشهد

باز هم صحبت از بهترین کلاس آیلتس مشهد شد و باز هم باید بگوییم انتخاب با شماست. اگر شرایط خاصی دارید و امکان پیوستن به کلاس های گروهی برایتان مقدور نیست.

ابتدا با یکی از اساتید سرگروه آیلتس الوند یا مراکز دیگر مشاوره شوید، تعیین سطح شده و سپس یک جلسه خصوصی با استاد پیشنهاد شده بگیرید.

توجه: اساتید خوب گران قیمت هستند، خودتان را گول نزنید. اگر استادی کلاسی هم هزینه در آیلتس به شما پیشنهاد داد نشان میدهد که یک جای کار میلنگد.

اساتید الوند کلاسهایشان تضمین شده است و امکان ندارد شما به نتیجه دلخواه نرسید. آموزش آیلتس مشهد اساتید درجه یک و عالی کم ندارد؛ پس عجله نکنید و به نکات زیر توجه داسته باشید.

 1. سواد روش تدریس
 2. علم آزمون آیلتس
 3. توانایی انتقال مطلب
 4. تجربه کافی
 1. برای رزرو جلسه مشاوره حضوری با استاد علی نایبی فرم زیر را پرکنید

مشاوره حضوری آیلتس با استاد علی نایبی

 1. برای رزرو جلسه مشاوره آنلاین با استاد علی نایبی فرم زیر را پرکنید

مشاوره آیلتس آنلاین با استاد علی نایبی


آموزش آیلتس در مشهد

آموزش آیلتس مشهد به مقوله بسیار چالش برانگیز تبدیل شده است. زمان برای افرادی که قصد مهاجرت دارند مهمترین و اصلی ترین فاکتور در پروسه‌ی یک مهاجرت موفق می‌باشد.

و در صورت عدم قبولی به موقع در آزمون، هزینه آزمون مجدد، پول مجدد وکیل، دارالترجمه و کاهش اعتماد به نفس تنها بخشی از اعتماد زبان آموزان به غیر حرفه ای ها می‌باشد.

آموزش آیلتس در مشهد

بنابراین متقاضیان اغلب بعد از اولین آزمون ناموفق به دنبال آموزش تضمینی خصوصی آیلتس مشهد می‌باشند که متاسفانه اکثر مراجعین همشهریان از آموزش آیلتس مشهد آسیب روحی و مالی فراوان متحمل شدند.

این روزها که متقاضیان مهاجرت و تحصیل در خارج از ایران رو به افزایش است؛ تعداد افرادی که تصور می‌کنند با چند سال سابقه تدریس زبان انگلیسی تبدیل به مشاور و مدرس دوره‌های آمادگی آیلتس می‌شوند رو به افزایش می‌باشد.

 1. انتخاب مسیر و مدرس صحیح آموزش آیلتس در مشهد برای عزیزان مشهدی بسیار سخت و دشوار شده است.

پس از سال ها پژوهش و تجربه در زمینه‌ی آزمون‌های بین المللی تیم بسیار متخصصی برای تدریس، منتورینگ، Study plan و تحلیل آزمون آیلتس را برای متقاضیان جمع آوری کرده‌ایم.

 1. چون آکادمی علی نایبی آیلتس را به عنوان آزمونی کاملا تخصصی و هوشمند برای خود تعریف کرده است.

آموزش آیلتس مشهد

بنابراین آمادگی برای این آزمون نیاز به کادری متخصص، جوان و در عین حال با تجربه می‌باشد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان و یا اطلاع از دوره ها و یا بهترین کلاس آیلتس در مشهد فرم انتهای صفحه را پر کنید.

آموزش تضمینی آیلتس در مشهد

آموزش تضمینی آیلتس در مشهد زمانی به کار می‌آید که برخی داوطلبین با توجه به کمبود زمان بعلت مشکلات سفارت، ویزا و دانشگاه ها نیازمند معلم خصوصی و دوره‌های فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS می‌باشند.

 1. همچنین فرصت انتخاب اشتباه و آزمون و خطا کردن اساتید مختلف این آزمون بین المللی را نیز نخواهند داشت.
 2. پس اعتماد به یکی از اساتید مطرح تدریس مهارت‌های آیلتس میتواند موفقیت را تضمینی برایشان رقم بزند.

استاد علی نایبی با بیش از 10 سال سابقه آموزش آیلتس مشهد و کارنامه های تضمینی و قابل قبول از برترین مدرسین آیلتس می‌باشند. آیلتس تضمینی بدین معناست که راه رسیدن به نمره مورد نظر توسط استاد کامل چراغانی شده باشد.

تدریس تضمینی آیلتس IELTS

تحلیل آخرین تغییرات و جزوات به روز همیشه از مهمترین چالش های اساتید آیلتس می‌باشد. که اگر با دانش روش تدریس علمی و کاربردی تلفیق شود نتایج درخشانی را رقم خواهد زد.

در دوره های تدریس تضمینی آیلتس IELTS؛ تماما از جزوات شخصی و طبقه بندی شده برای سرعت بخشیدن به روند آمادگی استفاده می‌شود. اطلاعات و سابقه استاد علی نایبی را میتوانید در این مطلب مطالعه بفرمایید.


مشخصات کلاس آیلتس خوب در مشهد

اگر در پی یافتن کلاس آیلتس در مشهد – مدرک آیلتس و یا یک آموزشگاه زبان خوب برای آزمون آیلتس هستید.

الان جای خوبی قرار گرفته اید. گرفتن مدرک زبان کار سختی است، حالا مهم نیست که شما می خواهید چه نوع مدرکی بگیرید. یادگیری زبان خارجه به خودی خودش سخت هست. اما راه هایی هم هست که سختی های این راه را آسان می کند.

مشخصات کلاس آیلتس خوب در مشهد

آموزشگاه های زبان در مشهد زیاد هستند و بسیار سخت است که بتوان از میان آنها بهترین آموزشگاه زبان مشهد را انتخاب کرد. برای ارائه لیست بهترین آموزشگاه های زبان در مشهد نیاز به چند معیار طبقه بندی داریم.

 1. دوره های طراحی شده
 2. کیفیت کار اساتید
 3. امکانات آموزشی
 4. نحوه مدیریت و برخورد پرسنل
 5. در دسترس بودن
 6. باز خورد تجربی زبان آموزان
 7. امکانات کلاس آموزشی

استاد ریدینگ آیلتس در مشهد

ریدینگ دومین قسمت از آزمون آیلتس است که مهارت های کاندید را در خواندن متون به زبان انگلیسی مورد سنجش و ارزیابی قرار میدهد. قسمت ریدینگ آزمون آیلتس دارای سه متن در حدود ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کلمه و ۴۰ سوال در ارتباط با متون مورد نظر برای پاسخ دهی میباشد.

که به این قسمت از آزمون به طور کل در حدود ۶۰ دقیقه زمان اختصاص داده شده است که در آزمون آیلتس آکادمیک، متن ها اغلب از مطالب آکادمیک (تحصیلی و یا دانشگاهی) می‌باشد.

استاد ریدینگ آیلتس در مشهد

بدون شک همیشه در رقابت بین کمیت و کیفیت انسانها تمایل به برتری و پیروزی “کیفیت” دارند و همیشه این نگرانی وجود داره که کیفیت قربانی کمیت نشود.

تعداد زیادی از آموزشگاه ها ادعای ارائه دوره فشرده آیلتس را دارند اما آیا میتوانند تضمین کنند که شما از این کلاس فشرده خروجی لازم را بگیرید یا نه؟

دقت بفرمایید اگر سطح زبانی شما پایین باشد میتوانید از سطح مبتدی بصورت آیلتس محور تحت آموزش زبان قرار بگیرید. و نیازی به گذراندن دوره های متعدد و وقت گیر نیست و شما میتوانید یادگیری آیلتس را از پایه شروع کنید.

از طرفی چون زمان شما محدود است پس شما باید مطالب ساندویچی و بدون تکرار دریافت کنید و برای مطالب حاشیه ای زمان صرف نکنید. حقیقت این است که موفقیت در ریدینگ تنها با عصاره ای از تلفیق دانش کلمات و تسلط بر تکنیک های درک مطلب فراهم خواهد شد.

استاد علی نایبی با جزوات اختصاصی و دوره های Vocabulary ویژه مهارت ریدینگ بخش عمده‌ای از مشکل داوطلبین ایرانی را در درک مطلب و موفقیت در این مهارت برطرف کرده‌اند.


استاد لیسنینگ آیلتس مشهد

نکته اول لیسنینگ آیلتس IELTS Listening این است که مادام باید از Recording یا صوت لیسنینگ جلو باشید. این به چه معناست؟ جلو بودن از Recording یا صوت لیسنینگ یعنی قبل از اینکه لیسنینگ پخش شود. متقاضی آیلتس IELTS پاسخ ها را پیش بینی کرده و بداند که قرار است راجع به چه موضوعی بشنود.

تکنیک های زیادی برای بهبود Listening وجود دارد اما این تکنیک است که شما میتوانید با استفاده از آن نه تنها نمره دلخواه خود را در آیلتس کسب کنید بلکه مدت یادگیری دوره های آیلتس خود را به حداقل برسانید.

استاد لیسنینگ آیلتس مشهد

 • مشکلات متداول زبان آموزان آیلتس در لیسنینگ
 • چی گفت؟ وای نه، نشنیدم، این بخش رو کاملا از دست دادم

 • فقط تا کلمه سوم تو حافظم میمونه و بقیش یادم میره

 • من میشنوم چی میگها ولی نمیتونم سوالو پیدا کنم

 • کلمه هایی رو که بلدم هم نمیشنوم

این موارد بیشترین شکایات متقاضیان این آزمون میباشد و البته باید گفت که تمام این مشکلات و نقاط ضعف دلایل علمی و ریشه در یادگیری نامناسب زبان دارند. حالا سوال اصلی اینجاست: من حتی کلاس لیسنینگ هم رفتم. کلی هم Transcribe کردم ولی چرا هنوز هم همین مشکلاتو دارم؟

همانطور که عرض کردم تمام مشکلات مذکور ریشه در یادگیری اشتباه و اعتماد به مدرسین نماها دارند و خبر خوب اینکه همه این مسائل راه حل کاربردی و اصلاحی دارند.


بهترین موسسه آیلتس مشهد

مطلب را با همین سوال بهترین موسسه آیلتس مشهد کجاست؟ شروع می کنیم. واقعا از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی هستند. احتمالا شما هم برای کار، اقامت، تحصیل و … به مدرک آیلتس نیاز دارید.

بهترین موسسه آیلتس مشهد

اما یک سوال مهم که ذهن زبان آموزان را درگیر می کند این است که بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش آیلتس در مشهد یا شهرهای دیگر ایران کدامند؟

تعداد زیادی از آموزشگاه ها ادعای ارائه دوره فشرده آیلتس را دارند اما آیا میتوانند تضمین کنند که شما از این کلاس فشرده خروجی لازم را بگیرید یا نه؟

حدود ۱۲۰ کشور جهان و بیش از ۵۰۰ مرکز آموزشی هر سال این آزمون معتبر بین المللی را برگزار می کنند. دانشگاه های معتبر کشورهای انگلستان، استرالیا، آمریکا و کانادا از جمله کشورهایی هستند که برای آزمون آیلتس و مدرک اخذ شده برای آن اهمیت فراوانی قائل هستند.

شما زمان محدودی دارید پس باید این زمان را به بهترین شکل ممکن هزینه نمایید و راهی برای برگشت نخواهید داشت. پس صرف اینکه یک دوره فشرده است جوابگوی نیاز شما نیست و دوره مد نظر باید چند فاکتور دیگر نیز در خود جای داده باشد.

آکادمی آیلتس استاد علی نایبی

آکادمی آیلتس استاد علی نایبی با توجه به 2 ویژه‌گی اصلی اش باید در این لیست قرار بگیرید. به گفته متقاضیان آیلتس و همچنین متخصصین این آزمون بین المللی؛ علی نایبی شاید در مقوله‌ی تلفیق علم روش تدریس و تکنیک های آزمون آیلتس پیشگام و پیشتاز باشد.

آکادمی آیلتس استاد علی نایبی

همچنین نظریه IELTS-MRI ایشان بسیار مورد استقبال زبان آموزانشان قرار گرفته است و میتوان از آن به عنوان دومین دلیل قرار گیری ایشان و تیم آکادمی در این لیست یاد کرد. تکنیکی که باعث Save شدن بیش از یک سوم زمان داوطلبین آیلتس شده است.

موسسه راه پویندگان مشهد

موسسه بین المللی راه پویندگان فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۵ در قالب برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود.

با شناخته شدن موسسه در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفت.

موسسه راه پویندگان مشهد

که در این راستا ابتدا زیر ساخت های موسسه (دارنده ایزو کیفیت آموزش از کشور انگلستان) در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت.

 • داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی نقاط مثبت این موسسه میباشد.

موسسه آیلتس دیلی مشهد

موسسه آیلتس دیلی مشهد یک موسسه آموزشی پیشگام مستقر در ایران است. تیم مربیان آن ها داوطلبان زیادی را در قبولی موفقیت آمیز در آزمون های استاندارد بین المللی راهنمایی کرده اند.

موسسه آیلتس دیلی مشهد

سالها تدریس آن ها را به تجربه ارزشمندی برای پیش بینی موانع پیش روی دانش آموزان مجهز کرده است. این امر به موسسه آیلتس دیلی این امکان را داده است که بتواند کوتاهترین مسیر موفقیت را به دانشجویان خود نشان دهد.

آیلتس کلاب مشهد

مرکز آموزش های تخصصی زبان انگلیسی IELTS CLUB  (به شماره ثبت ۳۰۳۹۴۶) در مهرماه سال ۱۳۸۸ با تشکیل یکی از تخصصی ترین تیم های آموزش حرفه ای زبان انگلیسی در مشهد آغاز به کار کرد.

 

این مرکز با بیش از ۱۰ سال فعالیت موفق در برگزاری دوره های تخصصی IELTS, TOEFL, GRE در حال حاضر به یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی زبان انگلیسی درشهر مشهد تبدیل شده که عمدتا به ارائه دوره های پیشرفته زبان و آمادگی امتحانات بین المللی می پردازد.

موسسه زبان آفاق اندیشه مشهد

آموزشگاه زبان آفاق  AFAQ LANGUAGE CENTER فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز نمود. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده تدوین نموده است.

موسسه زبان آفاق اندیشه مشهد

و از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، بهره گرفته است.


استاد رایتینگ آیلتس مشهد

چگونه باید آماده شد تا بتوان بالاترین نمره ممکن را در آزمون Writing کسب کرد؟ این سوالی است که تمامی داوطلبان آزمون آیلتس مانند شما از خود و یا مربی خود می پرسند.

اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که در مورد این کلاسها اطلاعی نداشته اید و حالا تمایل دارید در این دوره ها شرکت کنید لازم است مطلب پایین را بخوانید.

کلاس تدریس خصوصی رایتینگ آیلتس مناسب زبان آموزانی است که معمولا برای گرفتن پذیرش دانشجویی و یا اقامت کاری نیاز دارند که نمرات قابل قبول و سریع را کسب کنید. و زمان آماده شدن به صورت ارگانیک را ندارند.

استاد رایتینگ آیلتس مشهد

با توجه به مشکلات بسیاری از متقاضیان آزمون آیلتس در مهارت writing تیم ما سرویس تحلیلی تصحیح رایتینگ را بسیار ویژه طراحی کرده‌اند. به این معنی که تعداد جلسات و سیلابس آموزشی برای هر سطح نمره متغیر خواهد بود.

دوره های رایتینگ علی نایبی به دو صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شود که با هم چند ویژه‌گی مهم این دوره ها را مرور می‌کنیم.

 • آموزش مقدمه و نتیجه گیری نویسی
 • ورکشاپ ایده پردازی VIP با همکاری استاد سلمان قربانی
 • آموزش تخصصی Vocabulary علی نایبی و سلمان قربانی
 • نمونه رایتینگ های نمره 7 به بالا به ارائه نکات آموزشی لغات و گرامر
 • ویدئوهای دوره تخصصی رایتینگ
 • استفاده از جزوه های نخصصی به جای کتب موجود در بازار
 • شناخت و بررسی دقیق نقاط ضعف و طراحی تمرین تخصصی و ویژه برای هر فرد

استاد اسپیکینگ ایلتس در مشهد

بخش اول مصاحبه Speaking شاید به دلیل آنکه اولین تاثیر را برروی کاندیدا دارد، مهمترین بخش از این مصاحبه به حساب می‌آید. کلاس خصوصی سریعترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی است.

 • چون در این کلاس ها استاد 90 دقیقه فقط بر یک زبان آموز تمرکز می کند و بر نقاط قوت و ضعف یک شخص بطور حرفه ای کار میکند.

تدریس خصوصی اسپیکینگ آیلتس توسط استاد علی نایبی از جمله بهترین اساتید آیلتس مشهد در کنار دیگر دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برگزار می شود. و کیفیت و تخصصی بودن سرفصل های آموزشی موفقیت زبان آموزان ایشان را تضمین میکند.

استاد اسپیکینگ ایلتس در مشهد

موسسه آیلتس الوند برگزارکننده بهترین کلاس ایلتس در مشهد، بعنوان تخصصی‌ترین مرکز آمادگی آزمون آیلتس، برای تمامی علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی در تمامی سطوح، از مقدماتی تا پیشرفته و پری‌آیلتس به طور تخصصی آماده‌ی خدمت‌گذاری می‌باشد.

 • در این آکادمی آموزش تضمینی خصوصی آیلتس مشهد با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

بهترین استاد آيلتس مشهد

سوال را با همین عنوان مطلب شروع می کنیم. واقعا از نظر شما بهترین استاد آیلتس کدام یک از اساتید و مدرسین زبان انگلیسی هستند؟

بهترین استاد آيلتس مشهد

در این قسمت ضمن معرفی رزومه استاد علی نایبی و ارائه توضیحات در رابطه با ویژگی ها و خصوصیات بهترین مدرسین آیلتس؛ لیست 10 استاد برتر آیلتس IELTS در مشهد معرفی می شود.

 • علی نایبی
 • سلمان قربانی
 • حمید مولایی
 • پریسا یاربی
 • فرزاد فدایی
 • عباس کدخدایی
 • آیدین پایان
 • رضا میروزاده
 • امین شاهگردی
 • امید خرم

رزومه و فعالیت های استاد علی نایبی

 • موفقیت متقاضیان در گرفتن نمره ممتاز آزمون آیلتس (7+)
 • طراحی LESSON PLAN برای کتابهای معتبر ایلتس به صورت سفارشی
 • مترجم همزمان کنگره راه ها و درمان سرطان خون
 • دوره های طراحی و نگارش SOP
 • مدرس دوره های زبان انگلیسی تخصصی ESP
 • مدرس، مشاور و برنامه ریز دوره آیلتس در موسسات مشهد
 • مربی دوره های تربیت مدرس زبان
 • مربی دوره های تربیت مدرس آیلتس
 • مدرس دوره های TESOL و CELTA
 • طراح دوره های آنلاین و حضوری آیلتس را قورت بده
 • مدیر عامل موسسه زبان های خارجی الوند
 • عضو هیئت مدیره مرکز IELTS-EASE
 • موسس و مدیر آکادمی تخصصی آیلتس علی نایبی
 • طراح متد آموزشی کودک دو زبانه
 • عضو هیئت مدیره شرکت سبز گستر فجر

بهترین آموزشگاه آیلتس در مشهد

با توجه به سیل درخواست ها و متقاضیان آیلتس در سراسر دنیا از جمله ایران، آمادگی آیلتس و نیاز به یک مرکز مشاور و راهنما در این مسیر بسیار همه گیر شده است.

بهترین آموزشگاه آیلتس در مشهد

به خاطر تقاضای بالا، بسیاری از افراد و سازمان ها نیز به دنبال پاسخ به این نیاز و کسب درآمد، شروع به ارائه خدمات آموزشی آیلتس IELTS کرده و در همین بین، تعداد زیادی نیز متاسفانه کیفیت مناسبی نداشته اما اسم و رسمی پیدا کرده اند.

موسسه های زبان خارجی در کشورها وظیفه اشاعه فرهنگ و زبان هر کشور را برای ارتباطات بهتر این جوامع بر عهده دارند؛ بنابراین انتخاب یک آموزشگاه زبان مناسب و تخصصی برای آمادگی هر چه بهتر برای آزمون آیلتس IELTS تاثیر بسزایی در این امر دارد.

آموزشگاه زبان الوند مشهد

آموزشگاه زبان الوند مشهد مرکزی تخصصی برای آیلتس و آماده سازی زبان آموزان و متقاضیان به لحاظ روحی و علمی برای آزمون آیلتس میباشد. این موسسه فعالیت خود را در زمینه آیلتس از سال 1395 به صورت تخصصی شروع کرده است. و همچنین جزوات اختصاصی خود را برای تدریس استفاده میکنند.

همچنین تعداد قبولی فراوان متقاضیان در آزمون نهایی آیلتس باعث مطرح شدن نام این موسسه در بین موسسات برتر می‌باشد. کلاس های آیلتس این موسسه با نظارت مستقیم استاد علی نایبی، استاد سلمان قربانی و دیگر اساتید مطرح آیلتس مشهد برگزار میشود.

ایرسافام مشهد

مرکز آزمون ایرسافام به نمایندگی از IDP Education  استرالیا، آزمون های بین المللی IELTS را با بهترین کیفیت در شهرهای مختلف کشور برکزار می نماید.

ایرسافام موفق شده است در پنج سال متوالی جوایز متعدد بین المللی را برای برگزاری آزمون های IELTS از IDP استرالیا دریافت نماید. جایزه بهترین مرکز از حیث کیفیت، میزان رشد، مدیریت و خدمات مشتریان از زمره این جوایز است.

ناصر بهشتی ایلتس

دوره ی تخصصی برای آمادگی آزمون IELTS ، به صورت کلاس های خصوصی (یک نفره) و نیمه خصوصی (دو نفر) زیر نظر ناصر بهشتی، مدرس حرفه ای آیلتس و کارشناس آموزش زبان انگلیسی ( بیست و یک سال سابقه تدریس مستمر زبان انگلیسی – از ۱۳۷۷ تا کنون) در حال حاضر در مشهد برگزار می شود.


آخرین تغییرات آزمون آیلتس در سال 2020

در سال ۲۰۲۰ تغییراتی در بخش لیسنینگ آیلتس ایجاد شده است. که در این مطلب شما را با این تغییرات آشنا خواهیم کرد. این تغییرات از ابتدای ماه جنوری در آزمون آیلتس کاغذی ایجاد شده است.

درست است که تغییراتی کوچک هستند اما از اهمیت بالایی برخوردارند؛ چرا که همین تغییرات کوچک می‌توانند بر زمان‌بندی شما در هنگام پخش سوالات و پاسخ دادن به آن‌ها تأثیرگذار باشند.

آخرین تغییرات آزمون آیلتس در سال 2020

تغییر نام بخش‌‌های لیسنینگ آیلتس از Section به Part

اولین تغییر آیلتس در سال ۲۰۲۰، تغییر نام بخش‌های لیسنینگ آیلتس از Section به Part می‌باشد. به عنوان مثال به جای Section 1 از Part 1 استفاده می شود. در تست های جدید Part به جای Section استفاده می‌شود.

عدم ارجاع و اعلام شماره صفحه

تغییر دیگری که در بخش لیسنینگ آیلتس در سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاده است، عدم ارجاع به شماره صفحه است. در سال 2020 دیگر خبری از شماره صفحه نیست.

که شاید به نظر برای بعضی از داوطلبان کمی ترسناک به نظر آید اما بدیهی است که اگر همراه با صدای پخش شده در آزمون پیش رفته و موضوع صحبت ها را گم نکنید، این مسئله کوچکترین مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

حذف نمونه سوال اولیه در هر بخش

البته توضیح این نکته ضروری است که شما هم‌چنان سوال نمونه و پاسخ آن را می‌بینید، اما فایل صوتی دو بار برای شما پخش نمی‌شود و فقط یکبار آن را می‌شنوید.

از اینجا به بعد دیگر خبری از مثال ابتدای آن نیست. صدای ضبط شده از همان ابتدا پخش شده و شما هم باید از همان اول با دقت به آن گوش کرده و سوالات را جواب دهید. این فایل صوتی دوباره پخش نخواهد شد.


استاد خصوصی ایلتس مشهد

در رابطه با استاد خصوصی ایلتس مشهد باید گفت همان‌طور که می‌دانید. کلاس‌های آموزش آیلتس درمشهد و شهرستان‌ها به دو شکل گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند.

بهترین استاد آيلتس مشهد

و انتخاب استاد خصوصی آیلتس مشهد با توجه به ورود همگان به آیلتس دشوار میباشد. اما کلاسهای خصوصی چه مزایایی دارند؟ این سوالی میباشد که جواب آن میتوان تا حدودی زیادی خیال شما را نسبت به هزینه ای که میکنید راحت کند.

 • سرعت بالا کلاس ها
 • تمرکز بیشترزبان آموز نسبت به کلاسهای عمومی
 • ذخیره وقت کلاس
 • طولانی نبودن دوره آموزش زبان به دلیل نبودن تعدد نفرات
 • تضمینی بودن دوره های آموزش آیلتس در این دوره‌ها

آزمون ماک آیلتس مشهد

شبیه ترین آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد، هر ماهه توسط موسسه بین المللی الوند در محل موسسه برگزار می شود. با مشخص شدن نمره در این آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد، مشاورین مجرب موسسه بین المللی الوند، با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز برای ارائه مشاوره ای تخصصی برای شما آماده اند.

آزمون ماک آیلتس مشهد

طی چند سال اخیر، به دلیل افزایش روزافزون متقاضیان مدرک آیلتس در مشهد، موسسات و آموزشگاه های زبان برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس در مشهد را انجام می دهند.

که یکی از پراستقبال ترین این آزمون های آزمایشی، آزمونی است که توسط موسسه آموزشی الوند به صورت ماهانه و در چند نوبت برگزار می گردد. لازم به ذکر است که آزمون های آزمایشی بسیار مفید در آموزش آیلتس می‌باشند.

آزمون اصلی آیلتس در مشهد را سنتر ایرسافام که دفتر مرکزی آن در تهران است برگزار می نماید که ثبت نام در آزمون اصلی به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت موسسه ایرسافام می تواند صورت پذیرد.

در عین حال، برای آگاهی از سایر سنترهای برگزار کننده آیلتس در ایران میتوانید به سایت سازمان سنجش مراجعه و اطلاعات بروز را از آن سایت بدست آورید.


آموزشگاه های آیلتس در مشهد

از بین حدود ۶۰ آموزشگاه زبان که در مشهد، از سایر آموزشگاه ها، معروف ترند، تنها تعداد اندکی از آن ها در زمینه آزمون آیلتس در مشهد سابقه بالایی دارند. که البته هر کدام بسیار قابل احترام و مورد قبول میباشند.

در این میان نیز، با توجه به آمار های گرفته شده از تعداد زبان آموزان موسسه ها و آموزشگاه های مختلف برگزار کننده دوره های آیلتس در مشهد میباشند.

آموزشگاه های آیلتس در مشهد

همچنین آمار هایی که سایت های نظرسنجی ارائه می دهند، موسسه الوند یکی از بهترین موسسه های آموزش دوره های آیلتس در مشهد شناخته شده است.

موسسه الوند، به عنوان یکی از پیشتازان آموزش دوره های آموزش آیلتس مشهد، افتخار دارد، تجربه ی آموزش بیش از یک دهه خود را در اختیار متقاضیان دوره های آیلتس در مشهد قرار دهد.

ولی از بین اساتید مطرح بعضی از همکاران با برگزاری کلاس خصوصی آیلتس در مشهد و عدم تسلط کافی به تکنینک‌های تدریس انفرادی باعث افت تعداد زیادی از همشهریان عزیز شده اند.


کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

با عبارت کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کاملا آشنا هستید. چون شاید با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد آزمون ایلتس و نحوه امادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس آیلتس را دارا می‌باشد.

ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین این آزمون در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش IELTS تکنیکال و تخصصی است.

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

تیم تخصصی مجموعه آیلتس علی نایبی با 10 سال سابقه تدریس و کارنامه های موفق و قابل قبول با افتخار کلاس های خصوصی و عمومی آموزش آیلتس مشهد را برگزار می‌کنند. و گواهی اکثر متقاضیان این آزمون بر کیفیت این دوره ها میباشد.

افرادی که آمادگی کامل برای تست زنی و پاسخ به سوالات آزون آیلتس را ندارند، می بایستی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنند.

کلاس های آمادگی آزمون با روش های تست زنی صحیح، سوالات و نمونه سوالات آزمون های گذشته، تقویت مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن زبان انگیسی و میزان اهمیت هر یک از این چهار مهارت در آزمون آیلتس از مزایای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است.

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

امروزه شرکت در دوره آموزش آیلتس مشهد به یکی از اصلی ترین و مهمترین دغدغه های زبان آموزان در شهرهای بزرگی مثل مشهد و تهران تبدیل شده است، و متاسفانه داوطلبین آزمون مهم آیلتس، دچار سردرگمی شدند.

زمان شما بزرگترین سرمایه شماست زمان خود را در هر کلاسی، بدون تحقیق و صرفا با حضور در یک جلسه مصاحبه هدر ندهید. پس با توجه به شرایط گیج کننده؛ تدریس خصوصی آیلتس در مشهد برای متقاضیان دوره در شهر مشهد مقدس بهترین راه نجات می‌باشد.


سرفصل های آزمون IELTS

سرفصل های آزمون IELTS

Listening

 1. زمان: حدوداً ۳۰ دقیقه
 2. تعداد سؤال: دفترچه‌ای حاوی چهل سؤال در ۴ بخش
 3. نوار امتحان Listening فقط یکبار پخش می‌شود.
 4. قبل از پخش نوار فرصت دارید تا سؤالها را مرور کنید.
 5. پس از پایان یافتن هر بخش، فرصت دارید تا جوابهای خود را بازبینی نمایید.
 6. پاسخها باید در دفترچه سوالات نوشته شود.
 7. با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جوابها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.
 8. دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.
 9. دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک سخنرانی، تشکیل دهنده این بخشها هستند.

Reading

 1. General Training Reading
 • افرادی فورمت جنرال آیلتس را انتخاب می کنند که قصد زندگی، اقامت، کار و مهاجرت در خارج از کشور را دارند.
 • زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال
 • دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.
 • بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.
 • متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.
 • قسمت اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.
 • بخش دوم در مورد جزوات آموزشی و احتیاجات رفاهی است.
 • قسمت سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

 1. Academic Reading

 • افرادی فورمت آکادمیک را انتخاب می کنند که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند.
 • زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال
 • دفترچه حاوی ۳ متن که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.
 • بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.
 • متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.
 • متون جنبه علمی دارند.
 • حداقل یکی از سه متن، نوشتاری استدلالی است.
 • در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد.

Writing

 1. General Training Writing

زمان: ۶۰ دقیقه

 • برای دو موضوع باید بنویسید.
Task 1 آزمون آیلتس جنرال
 1. در موضوع اول (Task 1) باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مسئله یا مشکلی را شرح دهید.
 2. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر نامه‌ای کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد.
 3. از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.
 4. برای نوشتن نامه می‌توانید یکی از چهار نوع نامه زیر را انتخاب کرده و یک نامه فرضی بنویسید:
 5. Complaint / Request of information letter شکایت نامه / نامه درخواست اطلاعات
 6. Job application letter نامه درخواست کار
 7. Personal letter نامه شخصی
 8. Formal business letter نامه رسمی اداری
Task 2 آزمون آیلتس جنرال
 1. درموضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید.
 2. باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد.
 3. از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

Academic Writing

زمان: ۶۰ دقیقه و برای دو موضوع باید انشاء بنویسید. در موضوع اول (Task 1) باید در مورد جدول یا نموداری که به شما داده شده‌است، توضیح دهید. انشاء شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد.

اگر انشائی کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید. سیستم تصحیح رایتینگ آیلتس علی نایبی در این مورد بسیار کمک کننده می‌باشد.

در موضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد.

بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید. داوطلبانی که در جست و جوی دوره های آموزش آیلتس مشهد می‌باشند قطعا حداقل یک بار نام علی نایبی و جزوات مخصوص task 2 ایشان را شنیده اند.


Speaking

بخش صحبت کردن که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد، یک امتحان بصورت مصاحبه رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است. بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد.

و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایق خود جواب دهد. که الوند و آکادمی استاد نایبی برنامه ویژه ای را برای داوطلبین آموزش آیلتس مشهد تدارک دیده اند.

در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید.

پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سؤال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید. مهم نیست به تمام سوالات روی کارت پاسخ دهید، اما باید بتوانید از آنها استفاده کرده و تا دو دقیقه به صحبت خود ادامه دهید.

در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه‌کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید. یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در امتحان IELTS، نحوه مطالعه برای چنین امتحانی است.


اعتراض به نتیجه آزمون آیلتس در مشهد

هر داوطلبی می‌تواند اعتراض و عدم رضایت خود نسبت به نتیجهٔ آزمون را به مرکز مربوطه اعلام نماید. بر اساس مقررات آیلتس، داوطلبان می‌بایست اعتراض خود را ضمن تکمیل یک برگه اعتراض به فاصله شش هفته از تاریخ آزمون رسماً اعلام دارند.

بواسطهٔ این برگه، داوطلب حق اعتراض برای هر یک از بخش‌ها یا مهارت‌هایی که فکر می‌کند در آن نمره‌ای کمتر از آنچه می‌بایست به وی تعلق گرفته است را خواهد داشت.

داوطلب تنها با پرداخت مجدد هزینهٔ آزمون می‌تواند به نتیجهٔ آزمون خود اعتراض نماید که در صورت تأیید و درست بودن اعتراض، این مبلغ به وی عودت داده می‌شود.

در غیر اینصورت هیچ بخشی از هزینه قابل استرداد نخواهد بود. عزیزانی که دوره ها و یا کلاس های خصوصی آیلتس در مشهد را انتخاب کرده‌اند برای نتیجه و نحوه اعتراض مشاور تا انتهای مسیر با آنان خواهد بود.

سوالات متداول

ویژ‌گی های آکادمی آیلتس استاد علی نایبی

 • تنها ارائه دهنده diagnosis دقیق آیلتس برای اولین بار در کشور و طراحی تمارین اصلاحی
 • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
 • مشاوره گام به گام تا روز آزمون برای انتخاب بهترین و مناسب ترین مرکز آزمون
 • استفاده از جزوات اختصاصی و تکنیکال برای هر مهارت و منطبق با آخرین تغییرات
 • تیم تدریس و کارشناسی تماما مجزا و مشاور برای متقاضی تا انتهای مسیر
 • ارائه Study plan اختصاصی برای هر زبان آموز با توجه به نقاط ضعف و قوت متقاضیان

آزمون آیلتس چقدر طول می‌کشد؟

 • آزمون آیلتس 4 بخش دارد:
 • شنیداری (Listening) که 30 دقیقه طول می‌کشد.
 • خواندن (Reading) که 60 دقیقه طول می‌کشد.
 •  نوشتاری (Writing) که 60 دقیقه طول می‌کشد.
 •  گفتاری (Speaking) که حدود 11 تا 14 دقیقه طول می‌کشد.

آیا منابع خودخوان و دانش زبان برای موفقیت در آزمون کافیست؟

باید گفت آیلتس آزمونی بسیار ساختاری و تکنیکی میباشد که بخش اعظم موفقیت در این آزمون به استفاده از تکنیک‌ها وابسته میباشد. پس باید گفت آیلتس تلفیقی از دانش زبانی و تکنینک های ساختاری می‌باشد. متقاضیانی که با کتب خودخوان و منابع اینترنتی خود را آماده ی آزمون میکنند معمولا تا 3 دفعه هزینه آزمون مجدد پرداخت خواهند کرد.

رسیدن به نمرات 6 و 7 چقدر زمان می‌برد؟

در جواب این سوال باید بگوییم مهمترین فاکتورها سطح فعلی شما، میزان زمان مطالعه در روز و میزان اعتماد شما به مشاور آموزشی اختصاصی خودتان می‌باشد. آکادمی علی نایبی مسیر راه و کیفیت آموزش را برای شما تضمین میکند. همچنین عمومی و یا خصوصی بودن کلاس ها در مدت زمان آمادگی تعیین کننده خواهد بود.

3.9/5 - (30 امتیاز)

مشاوره رایگان

  captcha