کلاس زبان آنلاین کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان این روز ها و با شرایط موجود در دنیا متقاضی و طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. بسیاری از والدین اعتقاد دارند که

برای در امان ماندن از بیماری ها بهتر است در خانه بمانیم اما چگونه این شرایط سخت را برای خود و فرزندانمان تبدیل به فرصت کنیم؟

کلاس زبان آنلاین کودکان

آموزشگاه آنلاین آموزش زبان به خردسالان و کودکان الوند با استفاده بهترین اساتید و امکانات آنلاین؛ افتخار دارد به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش غیر حضوری و مجازی در ایران کلاس های آنلاین زبان را برگزار نماید.

با توجه به شرایط حال حاضر کوچولو های زیر 6 سال که هیچ تعریفی از بیماری و خطرات آن ندارند. به شکل طاقت فرسایی روزهای خودشان را به اجبار در خانه می گذرانند.

حال برای سرگرم کردن کودکان و خردسالان و همینطور فرا گرفتن زبان دوم روش های گوناگونی وجود دارد یکی از این روش ها کلاس زبان آنلاین می باشد. که برای از بین نرفتن انگیزه آموزشی فرزندانمان واجب است.

ثبت نام آموزش آنلاین به کودکان

کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

در این روزها با انتشار ویروس کرونا همه خانه نشین شده اند و کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان به کمک والدین بچه ها آمده است. در این روزاهای قرنطینه گی به همه به ویژه خردسالان سخت میگذرد.

آموزش زبان آنلاین کودکان

متاسفانه طبق آمار که سازمان های بین اللملی اعلام میکند قشر کودکان و نوجوان بسیار در معرض اسیب روحی و روانی هستند.

کلاس مجازی و غیر حضوری زبان انگلیسی کودکان در الوند؛ همگام با نیاز خانواده ها هر روزه در حال تکامل و پیشرفت می باشد.

با توجه به سیاست های کلی موسسه زبان الوند، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد.

تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

روند یادگیری در کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

روند یادگیری در کلاس‌ زبان آنلاین کودکان الوند مطابق با استانداردهای بین‌المللی پیش خواهد رفت. در این دوره زبان‌آموزان پس از آشنایی با کاربرد زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف به سراغ یادگیری لغات پرکاربرد برای یک رابطه اجتماعی روزانه می‌روند.

در شرایط فعلی موسسه زبان های خارجی الوند که متخصص در امر آموزش زبان به کودکان و خردسالان در مشهد می باشد؛

بستری را فراهم آورده تا والدین و کودکان خود را به دور از هرگونه مخاطراتی و با خیال راحت در منزل در جهت فراگیری زبان دوم همراهی کنند.

تیم تخصصی خردسال الوند آموزش زبان آنلاین به کودکان 2 سال به بالا را در راستای کار خود قرار داده است. یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان بهترین اتفاق در این روزهای قرنطینه می‌باشد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان زمانی در این روزها مشخص و مشهود میشود که با شرایط فعلی که چندین ماه به طول انجامیده بسیاری دیگر توان اینکه کاری انجام ندهند و جایی نروند را ندارند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

اما با توجه به مطرح بودن اهمیت سلامت، باید تا پایان این شرایط تحمل کرد و بسیاری از عادت های گذشته را تغییر داد.

یعنی اگر زمانی برای یادگیری زبان انگلیسی به کلاس های حضوری میرفتیم حالا میتوانیم با توجه به این شرایط در کلاس های انلاین شرکت کنیم.

موسسه زبان های خارجی الوند شرایط مجازی فوق‌العاده‌ای را در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متد‌های جدید برای کودکان را فراهم آورده است.

و همچنین تقویت برخورد اجتماعی کودکان در سنین بالاتر رشد بیشتری دارد. یادگیری زبان جدید احتمال موفقیت کودکان را در امتحانات مدرسه بالا می‌برد.

سعی کنید برای کودک تان کتاب داستان های انگلیسی تهیه کنید و برای کودک تان کتاب های انگلیسی بخوانید، در این روش کودک شما بعد از مدتی با لغات آشنا میشود.

 • گروهی و خصوصی
 • تاکید بر روی مهارت گفتاری
 • امکان شرکت در کلاس‌های جانبی رایگان
 • انسجام در دوره ها
 • آموختن اشعار زیبا برای کودکان
 • آشنایی کودک با فضای آموزش مجازی
 • امکانات مالتی مدیا برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان در این روزها از اهمیت فراوانی برخوردار است. زیرا یادگیری زبان دوم از دوران کودکی مزایای خود را دارد و از آنجا که بازی کردن نقش مهمی در یادگیری کودکان دارد.

این دوره های آنلاین زبان انگبیسی برای کودکان در موسسه الوند از بازی های مختلف و متنوع برای تشویق خردسالان به یادگیری استفاده میکند.

 1. بازی های آنلاین و استاندارد
 2. دوره مجازی آموزش به والدین خردسالان
 3. مشاوره به ماردران برای باری دو زبانه با کودکان

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در دوره های یادگیری غیرحضوری زبان انگلیسی کودکان مجموعه الوند در فضای کاملا مناسب با سن بچه ها برگزار می شود.

و با توجه به این موضوع کودکان از فراگیری زبان دوم در دوره های غیرحضوری کناره گیری نکردند.

که در این دوره ها اساتید مجرب کودکان مجموعه زبان الوند با جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا پیش میروند که توانسته درهفتمین دوره آنلاین خود بسیاری از والدین را جذب فراگیری مجازی زبان انگلیسی برای کودکان 2 تا 6 سال خود کند.

نمونه کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس های آنلاین توسط تیم مجموعه زبان الوند که به صورت تخصصی کلاس های حضوری و آنلاین را در شهر مشهد و سراسر کشور برگزار میکند.

در کلاس های آنلاین مجموعه زبان الوند همینطور که مشاهده میفرمایید بچه ها به صورت کاملا راحت و با شوخی و زبان دوم کلاس خودشون رو شروع میکنند.

بچه ها یاد گرفته اند که میتوانند به جای شخصیت ها هم انگلیسی صحبت کنند و این مطلب را به معلم خودشو انتقال بدهند که عروسک های آنها نیز اگلیسی زبان هستند. و این بهترین تکنیک برای ایجاد فضای یادگیری غیر مستقیم می‌باشد.

 کلاس مجازی آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 3 سال

دوره های آنلاین موسسه زبان های خارجی الوند در این دوره ها بچه ها به روش زبان مادری و مونته سوری زبان انگلیسی فرا میگیرند.

پانبا جون و رایان جون زبان آموزان ترم اول کلاس های آنلاین مجموعه الوند هستند. هماطور که مشاهده میفرمایید با بچه ها کاملا به زبان انگلیسی صحبت میشود.

و بچه ها مشتاقانه در حال فراگیری زبان دوم هستند. روش مونته سوری نیز در این کلاس ها به طور کامل انجام میشود و بچه ها با موسیقی، شعر، نقاشی و بازی در حال فراگیری میباشند.

چرا الوند بهترین آموزشگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان میباشد ؟

برای آموزش زبان آنلاین به کودکان 2_6 ساله اولین روشی که استفاده می شود روش زبان مادریست یعنی درست همانطور که کودکان زبان مادری خود را فرا گرفته اند زبان دوم را نیز فرا می گیرند. روش دیگر روش ترکیبی مونته سوری و های اسکوپ می باشد.

در این روش ترکیبی به انواع فراگیران زبان دوم اهمیت داده شده است. در ویدیو پایین ثانیه های ابتدایی کلاس زبان آنلاین کودکان موسسه الوند را مشاهده می‌کنید. که در مربی در اصطلاح یخ کلاس را آب میکند.

یعنی با کودکان همان گونه کار می شود که توانایی یادگیری دارند. برای مثال اگر کوچولویی از طریق دیداری فراگیری بهتری دارد جنبه های بصری در آموزش انلاین افزایش پیدامی کند. و در این روش ها کلاس ها بیشتر جنبه فان و زبان اموز محور دارد.

بنابراین بچه ها در آموزش آنلاین خسته و زده نمی شوند. در این کلاس ها همزمان با فراگیری زبان دوم کودکان راحتی در منزل بودن را نیز دارند.

 • اساتید مونته سوری کشوری و محوریت CLT
 • اساتید مسلط به لهجه آمریکایی
 • مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای مسیر
 • سر فصل های لانگمن و دانشکاه آکسفورد
 • پشتیبانی فنی در زمان برگزاری کلاس
 • استفاده از متد فلیپس و ارتباط دو طرفه
 • کلاس رفتار با کودک دو زبانه برای والدین
 • نظارت آموزشی زبان آموزان توسط سوپروایزر
 • پکیج کارتون های مورد تایید برای کودکان
 • دوره رفتارشناسی کودک دو زبانه با والدین

آموزش غیر حضوری انگلیسی از صفر

بهترین مثال برای آموزش غیر حضوری انگلیسی از صفر همین دو قلوهای دوست داشتنی الوندی هستند. در مطالعات اخیر نشان داده شده است که کودکان با استفاده از حواس خود یاد می گیرند.

در واقع حواس بینایی و شنیداری از مهمترین حواس یادگیری هستند. آموزش به صورت آنلاین تاثیر مثبتی بر یادگیری دارد به این دلیل که کمک می کند.

کودکان به هماهنگی بهتری بین دست و جشم ومهارت های حرکتی خود برسند. دوقلوهای دوست داشتنی مجموعه الوند با گذروندن کل دوره خردسال الوند در حال حاضر تسلط کامل به زبان انگلیسی را دارا هستند.

و نمونه ای از کلاس زبان آموزان آنلاین و غیر و حضوری الوندی را مشاهده میکنید.


کلاس مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

در دوره های آموزش آنلاین و مجازی انگلیسی زبان آموزان به طور کامل مکالمه کاربردی را فرا میگیرند. و به صورت مکالمه تمامی مباحث Daily Tasks را آموزش می بینند و برای دو زبانه شدن آماده می شوند.

در واقع در این دوره ها تیم تخصصی الوند سیلابس مخصوصی را دنبال می کنند که متناسب با رده سنی خردسالان و کودکان 2-6 سال می باشد.

کلاس مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

کودکان در دوره های آموزش آنلاین متناسب با رده سنی خود در قالب مکالمه کلمات متنوع جملات کوتاه کاربردی جملات ساده جملات پیچیده را فرا می گیرند.

که در پایان دوره موسسه زبان های خارجی الوند به والدین عزیز تضمین دو زبانه شدن کوچولو های نازنینمون رو می دهد. و پس از اتمام دوره های آموزش آنلاین کودکان همانند یک کودک Native Speaker قادر به مکالمه انگلیسی می باشند.


دوره مجازی ویژه کودک آموزشگاه زبان الوند

دوره مجازی ویژه کودک آموزشگاه زبان الوند بر مبنی این مهم که فراگیری زبان انگلیسی امری است که باید همیشه با جدیدترین روش ها یادگیری آن را پیش برد. درواقع روش های سنتی همیشه پاسخگو نیاز زبان آموزان در هر شرایطی نیست.

پس بدین منظور و با شرایط حال حاضر بهترین راه برای فراگیری زبان دوم استفاده از کلاس های آنلاین برای تمامی رده های سنی می باشد.

دوقلو های ما پس از گذراندن دوره خردسال و تکمیل شدن زبان دوم در حال شروع مجدد کلاس های خود در دوره کودکان می باشند.


بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

شاید یادگیری زبان انگلیسی با بازی خیلی برای ما جا نیفتاده باشد , اما به حقیقت آموزش انگلیسی با بازی های سرگرم کننده جذابیت خاصی دارند و در حین حال کمک زیادی به یادگیری زبان میکنند.

فرض کنید حوصله خواندن کتاب های گرامر و یا لغات را ندارید و به دنبال راهی اسان تر برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، و یا میخواهید به کودکتان زبان انگلیسی را اموزش دهید. در این مواقع بهترین راه استفاده از بازی های انلاین است.

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

سرگرمی آنلاین آموزشی زبان انگلیسی ، مناسب برای تمام سنین، زبانی مشترک بین تمام کشورها است و آشنایی کامل با این زبان مشترک بین الملل برای هر تجارت و سفر خارجی مورد نیاز است.

اما سوال این است آیا تمام بازی ها مناسب با اهداف آموزشی استاندارد روش مونته سوری می‌باشد؟

در دوره آنلاین زبان کودکان الوند مربیان فرزند شما تعدادی بازی آنلاین را برای کودک شما مجاز میکند که والدین عزیز با توجه ساعت های تعیین شده باید آن ها را در اختیار کودکان بگذارند.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. نرم افزار این سری از کتب نیز برای آموزش مباحث درسی هر کتاب بصورت اینتراکتیو (تعاملی با زبان‌آموز) طراحی شده است.

وقتی آموزش زبان انگلیسی را از سنین کودکی شروع کنید، کودک توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری خود را موضوعی غیر معمولی و فوق‌العاده تلقی نمی‌کند و احساس راحتی و تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهد کرد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

اگر شما دانش کافی از زبان انگلیسی ندارید بهتر است به جای هزینه های گزاف و فرستان کودکتان به کلاس های پر خطر در دوران ویروس کرنا همان هزینه را برای دوره مجازی آموزش زبان کودکان پرداخت کنید.


دانلود کارتون آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

حالت اول: آموزش آنلاین مستقیم بین زبان آموز و معلم در صورت خصوصی بودن و در صورت عمومی بودن بین زبان آموزان و معلم می باشد.

که در این حالت معلم با استفاده از تماس تصویری در نرم افزار های مخصوص جلسات خود را زیر نظر سوپروایزر موسسه و در شاد ترین حالت برگزار می کنند.

در حالت دوم: کلاس های Pre-recorded یا کلاس های از پیش ضبط شده توسط سوپروایزر موسسه می باشد که در این حالت سوپروایزر موسسه هر جلسه مبحثی را تدریس می کند و اون جلسه ضبط می شود و در دست والدین عزیز قرار می گیرد.

که هر کدام از کلاس ها مزایای خاص خود را نیز داراست برای مثال در کلاس های آنلاین مستقیم تعامل بین زبان آموز با دوسنتان و معلم خود می باشد

و در کلاس های از پیش ضبط شده خانواده ها تمامی جلسات را برای همیشه و مرور کردن در دست دارند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

در هر حالت موسسه زبان های خارجی الوند کارتون هایی را برای کار در منزل و ادامه یادگیری کودکتن تهیه کرده است. که با قرار دادن لینک و در اختیار والدین گذاشتن می توانید به هر چه بیشتر یاد گرفتن زبان دوم خردسالان و کودکانتان کمک کنید.

که با دیدین این کارتون ها به راحتی روی لهجه های کوچولوهاتون کار می کنید و به آنها این اجازه رو می دید که زمانشون رو صرف دیدین کارتون های زبان اصلی کنند.


آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان

درباره آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان؛ ابتدا بر ساکن باید گفت: کودکان در دنیایی آمیخته از تنوع ، جاذبه و سرشار از شادی و حرکت بسر می برند از این رو آموزش زبان انگلیسی کودکان از ظرافت ها و حساسیت های خاصی برخوردار می باشد.

در این روزها با انتشار ویروس کرونا همگان در خانه مانده اند. و در این روزهای قرنطینه به همه و به خصوص بچه ها سخت میگذرد.

سیستم آموزشی مجازی الوند با توجه به عوامل فوق در محیطی شاد و زیبا و پر انرژی با تکیه بر اصول تربیتی و متناسب با روانشناسی رشد برای کودکان برنامه های درسی زیر را تدارک دیده است.


در پایان دوره مجازی زبان آموز به چه سطحی میرسد

در انتهای دوره آموزش زبان آنلاین کودکان فرزند شما قادر به صحبت کامل درباره ی اتفاقات رزمره ،صحبت درباره خودش و مسایل روزمره کودکانه به زبان دوم یعنی زبان انگلیسی میباشد.

کما اینکه به دلیل شرایط محیطی باید فراگیری زبان دوم ادامه دار باشد.

حالا شما پس از سرمایه گذاری روی زبان فرزند خود میتوانید با خیال راحت به تماشای لهچه زیبای آمریکایی و شیرین زیانی فرزندتان به زبان انگلیسی بنشینید.

 • لهجه صحیح آمریکایی
 • تکلم با قدرت زبان مادری
 • اصطلاحات محاوره ای انگلیسی
 • آموزش به روش غیر مستقیم
 • عادت کردن کودک به آموزش مجازی
 • آزادسازی استعداد زبان کودکان
 • فعالسازی نیم کره غیرفعال در کودکان زیر 3 سال

آموزش آنلاین زبان کودکان 2 3 4 5 6 ساله

وقتی کودک به وسیله یادگیری زبان با فرهنگ کشوری که در حال یادگیری زبان آن است آشنا می‌شود. در هنگام بزرگسالی احساس راحتی بیشتری در درک دنیای پیشرفته‌ای که زبان‌ها و فرهنگ‌هادر تقارن با یکدیگر است پیدا خواهد کرد.

یادگیری فعالانه به این معناست که بطور کامل بچه ها را درگیر فرایند یادگیری کنید. برای دستیابی به این موضوع، ما باید محیطی را فراهم کنیم که برای تمام حواس آنها جذاب باشد که شامل دیداری، شنیداری، حرکتی و لمسی میشود.

فعالیت های یادگیری مناسب شامل مواردی همچون سرودها، آهنگ ها، شعر ها، رقص ها، بازی ها، کلیپ ها، و کارهای هنری و دستی میشوند.

پس آموزش به کودکان و خردسالان 2 3 4 5 و یا 6 ساله بسیار تخصصی و کاری سیستماتیتک می‌باشد. حفظ انگیزه کودک و آموزش صحیح لهجه و جایگاه تولید هجی ها در زبان مقصد دو امر اصلی این آموزش می‌باشند.


بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

والدین عزیز کودکان الوندی همیشه از ما سوال می کنند که بهترین وب سایت های آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی کدامند؟

اما جواب سوال در کلمه ای کلیدی نهفته است. بدانید و آگاه باشید هرگاه واژه رایگان را در آموزش شنیدید. با مفهوم کاربردی کیفیت در آموزش آنلاین خداحافظی کنید.

ما هیچ‌گاه مراکز و یا بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان را به کاربران عزیزمان معرفی و تایید نخواهیم کرد. بدون تعارف باید بگوییم چیزی به نام آموزش 100 درصد رایگان در دنیا وجود ندارد و هیچ چیز هم جای کلاس انگلیسی حضوری را نمی‌گیرد.

تقریبا همه این سایت‌ها یا با استفاده از تبلیغات یا ایجاد محدودیت‌هایی در آموزش برای خود درآمدزایی می‌کنند. که باعث از بین رفتن انگیزه در زبان آموزان هم میشود. که دیگر با بیشترین هزینه ها قابل جبران نیست.

 

5/5 - (3 امتیاز)

مشاوره رایگان