کلاس زبان آنلاین کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان این روز ها و با شرایط موجود در دنیا متقاضی و طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. بسیاری از والدین اعتقاد دارند که برای در امان ماندن از بیماری ها بهتر است در خانه بمانیم اما چگونه این شرایط سخت را برای خود و فرزندانمان تبدیل به فرصت کنیم؟

مشاوره و ثبت نام قندِ عسل های شما 🙂

درخواست مشاوره کلاس آنلاین کودک دو زبانه

بدلیل ظرفیت محدود 120 نفر زبان آموز در هر ترم؛ پس از ثبت نام اسم شما در لیست رزرو ترم آتی ثبت خواهد شد. و تشکیل اولین جلسه کد کلاس فرزند شما حداقل یک هفته زمان خواهد برد.


مشاوره و ثبت نام

کلاس زبان آنلاین کودکان

 • کلاس آنلاین زبان کودکان به روش مونته سوری
 • آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به روش غیر مستقیم
 • استفاده از پلتفرم قوی برای کلاس آنلاین
 • اساتید دوره دیده در زمینه روانشناسی و آموزش زبان کودک

آموزشگاه آنلاین آموزش زبان به خردسالان و کودکان الوند با استفاده بهترین اساتید و امکانات آنلاین؛ افتخار دارد به عنوان تخصصی ترین موسسه کلاس غیر حضوری و مجازی زبان در ایران کلاس آنلاین زبان را برگزار نماید.

با توجه به شرایط حال حاضر کوچولو های زیر 6 سال که هیچ تعریفی از بیماری و خطرات آن ندارند. به شکل طاقت فرسای روز خودشان را به اجبار در خانه می گذرانند.

برای سرگرم کردن کودکان و خردسالان و همینطور فرا گرفتن زبان دوم روش های گوناگونی وجود دارد. یکی از این روش ها کلاس زبان آنلاین می باشد. که برای از بین نرفتن انگیزه آموزشی فرزندانمان واجب است.

ثبت نام آموزش آنلاین به کودکان

کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

در این روزها با انتشار ویروس کرونا همه خانه نشین شده اند و کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان به کمک والدین بچه ها آمده است. در این روزهای قرنطینه گی به همه به ویژه خردسالان سخت میگذرد.

آموزش زبان آنلاین کودکان

متاسفانه طبق آمار که سازمان بین المللی اعلام میکند قشر کودکان و نوجوان بسیار در معرض آسیب روحی و روانی هستند. کلاس مجازی و غیر حضوری زبان انگلیسی کودکان در الوند؛ همگام با نیاز خانواده ها هر روزه در حال تکامل و پیشرفت می باشد.

با توجه به سیاست کلی موسسه زبان الوند، کلاس آنلاین تاکید بسیار ویژه‌ بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد. تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

کلاس آنلاین زبان کودکان 2 3 4 5 6 ساله

ما ادعا داریم کلاس آنلاین زبان کودکان 2 3 4 5 6 ساله کاملا امری واقعی و علمی میباشد. برخی از مادرها اعتقاد دارند کودک در کلاس زبان آنلابن مشکلاتی دارد و این کلاس ها مناسب کودکان 2 سال نیست.

کلاس آنلاین زبان کودکان 2 3 4 5 6 ساله

یادگیری فعالانه به این معناست که بطور کامل بچه ها را درگیر فرایند یادگیری کنید. برای دستیابی به این موضوع، ما باید محیطی را فراهم کنیم که برای تمام حواس آنها جذاب باشد. که شامل دیداری، شنیداری، حرکتی و لمسی میشود.

فعالیت یادگیری مناسب شامل مواردی همچون سرودها، آهنگ ها، شعر ها، رقص ها، بازی ها، کلیپ ها، و کار هنری و دستی میشوند.

پس کلاس کودکان و خردسالان 2 3 4 5 و یا 6 ساله بسیار تخصصی و کاری سیستماتیتک می‌باشد. حفظ انگیزه کودک و آموزش صحیح لهجه و جایگاه تولید هجی ها در زبان مقصد دو امر اصلی این آموزش می‌باشند.

روند یادگیری در کلاس زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

روند یادگیری در کلاس‌ زبان آنلاین کودکان الوند مطابق با استاندارد بین المللی پیش خواهد رفت. در این دوره زبان‌آموزان پس از آشنایی با کاربرد زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف به سراغ یادگیری لغات پرکاربرد برای یک رابطه اجتماعی روزانه می‌روند.

ما در شرایط فعلی موسسه زبان های خارجی الوند که متخصص در کلاس زبان آنلاین کودکان و خردسالان در ایران می باشد. بستری را فراهم آورده ایم تا والدین و کودکان خود را به دور از هرگونه مخاطراتی و با خیال راحت در منزل در جهت فراگیری زبان دوم همراهی کنند.

تیم تخصصی خردسال الوند کلاس زبان آنلاین به کودکان 2 سال به بالا را در راستای کار خود قرار داده است. یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان بهترین اتفاق در این روزهای قرنطینه می‌باشد.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان زمانی در این روزها مشخص و مشهود میشود که با شرایط فعلی که چندین ماه به طول انجامیده بسیاری دیگر توان اینکه کاری انجام ندهند و جایی نروند را ندارند.

اما با توجه به مطرح بودن اهمیت سلامت، باید تا پایان این شرایط تحمل کرد و بسیاری از عادات گذشته را تغییر داد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 2 تا 6 سال

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. نرم افزار این سری از کتب نیز برای آموزش مباحث درسی هر کتاب به صورت اینتراکتیو (تعاملی با زبان آموز) طراحی شده است.

وقتی آموزش زبان انگلیسی را از سنین کودکی شروع کنید، کودک توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری خود را موضوعی غیر معمولی و فوق العاده تلقی نمی کند و احساس راحتی و تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهد کرد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

کلاس و آموزش آنلاین یا خودمون کار کنیم؟

اگر شما دانش کافی از زبان انگلیسی ندارید بهتر است به جای هزینه های گزاف و فرستان کودکتان به کلاس های پر خطر در دوران ویروس کرونا همان هزینه را برای کلاس مجازی آموزش زبان کودکان پرداخت کنید.

یعنی اگر زمانی برای یادگیری زبان انگلیسی به کلاس حضوری میرفتیم حالا میتوانیم با توجه به این شرایط در کلاس آنلاین شرکت کنیم. موسسه زبان الوند شرایط مجازی فوق‌العاده‌ای را در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متد‌های جدید برای کودکان را فراهم آورده است.

و همچنین تقویت برخورد اجتماعی کودکان در سنین بالاتر رشد بیشتری دارد. یادگیری زبان جدید احتمال موفقیت کودکان را در امتحانات مدرسه بالا می‌برد. سعی کنید برای کودکتان کتاب داستان انگلیسی تهیه کنید و برای کودکتان کتاب انگلیسی بخوانید، در این روش کودک شما بعد از مدتی با لغات آشنا میشود.

 • گروهی و خصوصی
 • تاکید بر روی مهارت گفتاری
 • امکان شرکت در کلاس جانبی رایگان
 • انسجام در دوره ها
 • آموختن اشعار زیبا برای کودکان
 • آشنایی کودک با فضای آموزش مجازی
 • امکانات مالتی مدیا برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان در این روزها از اهمیت فراوانی برخوردار است. زیرا یادگیری زبان دوم از دوران کودکی مزایای خود را دارد.

و از آنجا که بازی کردن نقش مهمی در یادگیری کودکان دارد. این دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان در موسسه الوند از بازی های مختلف و متنوع برای تشویق خردسالان به یادگیری استفاده میکند.

 1. بازی های آنلاین و استاندارد
 2. دوره مجازی آموزش به والدین خردسالان
 3. مشاوره به مادران برای بازی دو زبانه با کودکان

بازی آنلاین برای کلاس زبان انگلیسی کودکان

بازی آنلاین برای کلاس زبان انگلیسی برای کودکان در دوره های یادگیری غیرحضوری زبان انگلیسی کودکان مجموعه الوند در فضای کاملا مناسب با سن بچه ها برگزار می شود. و با توجه به این موضوع کودکان از فراگیری زبان دوم در دوره های غیرحضوری کناره گیری نکردند.

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

که در این دوره ها اساتید مجرب کودکان مجموعه زبان الوند با جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا پیش میروند که توانسته در هفتمین دوره آنلاین خود بسیاری از والدین را جذب فراگیری مجازی زبان انگلیسی برای کودکان 2 تا 6 سال خود کند.

نمونه کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس های آنلاین توسط تیم مجموعه زبان الوند که به صورت تخصصی کلاس های حضوری و آنلاین را در شهر مشهد و سراسر کشور برگزار میکند. در کلاس های آنلاین مجموعه زبان الوند همینطور که مشاهده میفرمایید بچه ها به صورت کاملا راحت و با شوخی و زبان دوم کلاس خودشون رو شروع میکنند.

بچه ها یاد گرفته اند که میتوانند به جای شخصیت ها هم انگلیسی صحبت کنند و این مطلب را به معلم خودشون انتقال بدهند که عروسک های آنها نیز انگلیسی زبان هستند. و این بهترین تکنیک برای ایجاد فضای یادگیری غیر مستقیم می‌ باشد.

 کلاس مجازی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 3 سال

دوره های آنلاین موسسه زبان های خارجی الوند در این دوره ها بچه ها به روش زبان مادری و مونته سوری زبان انگلیسی فرا میگیرند. پانبا جون و رایان جون زبان آموزان ترم اول کلاس های آنلاین مجموعه الوند هستند. هماطور که مشاهده میفرمایید با بچه ها کاملا به زبان انگلیسی صحبت می شود.

و بچه ها مشتاقانه در حال فراگیری زبان دوم هستند. روش مونته سوری نیز در این کلاس ها به طور کامل انجام میشود و بچه ها با موسیقی، شعر، نقاشی و بازی در حال فراگیری میباشند.

چرا الوند بهترین آموزشگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان میباشد ؟

برای آموزش زبان آنلاین به کودکان 2_6 ساله اولین روشی که استفاده می شود روش زبان مادریست یعنی درست همانطور که کودکان زبان مادری خود را فرا گرفته اند زبان دوم را نیز فرا می گیرند. روش دیگر روش ترکیبی مونته سوری و های اسکوپ می باشد.

در این روش ترکیبی به انواع فراگیران زبان دوم اهمیت داده شده است. در ویدیو پایین ثانیه های ابتدایی کلاس زبان آنلاین کودکان موسسه الوند را مشاهده می‌کنید. که در مربی در اصطلاح یخ کلاس را آب میکند.

یعنی با کودکان همان گونه کار می شود که توانایی یادگیری دارند. برای مثال اگر کوچولویی از طریق دیداری فراگیری بهتری دارد جنبه های بصری در کلاس آنلاین افزایش پیدا می کند.

و در این روش ها کلاس ها بیشتر جنبه فان و زبان آموز محور دارد. بنابراین بچه ها در کلاس آنلاین خسته و زده نمی شوند. در این کلاس ها همزمان با فراگیری زبان دوم کودکان راحتی در منزل بودن را نیز دارند.

 • اساتید مونته سوری کشوری و محوریت CLT
 • اساتید مسلط به لهجه آمریکایی
 • مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای مسیر
 • سر فصل های لانگمن و دانشکاه آکسفورد
 • پشتیبانی فنی در زمان برگزاری کلاس
 • استفاده از متد فلیپس و ارتباط دو طرفه
 • کلاس رفتار با کودک دو زبانه برای والدین
 • نظارت آموزشی زبان آموزان توسط سوپروایزر
 • پکیج کارتون های مورد تایید برای کودکان
 • دوره رفتارشناسی کودک دو زبانه با والدین

آموزش غیر حضوری انگلیسی از صفر

بهترین مثال برای آموزش غیر حضوری انگلیسی از صفر همین دو قلوهای دوست داشتنی الوندی هستند. در مطالعات اخیر نشان داده شده است که کودکان با استفاده از حواس خود یاد می گیرند.

آموزش غیر حضوری انگلیسی از صفر

در واقع حواس بینایی و شنیداری از مهمترین حواس یادگیری هستند. آموزش به صورت آنلاین تاثیر مثبتی بر یادگیری دارد به این دلیل که کمک می کند.

کودکان به هماهنگی بهتری بین دست و چشم و مهارت های حرکتی خود برسند. دوقلوهای دوست داشتنی مجموعه الوند با گذروندن کل دوره خردسال الوند در حال حاضر تسلط کامل به زبان انگلیسی را دارا هستند. و نمونه ای از کلاس زبان آموزان آنلاین و غیر و حضوری الوندی را مشاهده میکنید.


کلاس مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

در کلاس آنلاین و مجازی انگلیسی زبان آموزان به طور کامل مکالمه کاربردی را فرا میگیرند. و به صورت مکالمه تمامی مباحث Daily Tasks را آموزش می بینند و برای دو زبانه شدن آماده می شوند.

در واقع در این دوره ها تیم تخصصی الوند سیلابس مخصوصی را دنبال می کنند که متناسب با رده سنی خردسالان و کودکان 2-6 سال می باشد.

کلاس مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

کودکان در دوره آموزش آنلاین متناسب با رده سنی خود در قالب مکالمه کلمات متنوع جملات کوتاه کاربردی جملات ساده جملات پیچیده را فرا می گیرند.

که در پایان دوره موسسه زبان های خارجی الوند به والدین عزیز تضمین دو زبانه شدن کوچولو های نازنینمون رو می دهد. و پس از اتمام دوره آموزش آنلاین کودکان همانند یک کودک Native Speaker قادر به مکالمه انگلیسی می باشند.


دوره مجازی ویژه کودک آموزشگاه زبان الوند

دوره مجازی ویژه کودک آموزشگاه زبان الوند بر مبنی این مهم که فراگیری زبان انگلیسی امری است که باید همیشه با جدیدترین روش ها یادگیری آن را پیش برد. در واقع روش های سنتی همیشه پاسخگو نیاز زبان آموزان در هر شرایطی نیست.

پس بدین منظور و با شرایط حال حاضر بهترین راه برای فراگیری زبان دوم استفاده از کلاس های آنلاین برای تمامی رده های سنی می باشد. دوقلو های ما پس از گذراندن دوره خردسال و تکمیل شدن زبان دوم در حال شروع مجدد کلاس های خود در دوره کودکان می باشند.


بازی آنلاین در کلاس زبان انگلیسی ویژه کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان تفاوت بسیار زیادی با کلاس های دانشگاه و مدارس دارد. به این معنی که، در این کلاس ها تمام از بازی های مرتبط با زبان انگلیسی ویژه کودکان استفاده میشود.

شاید کلاس زبان انگلیسی با بازی خیلی برای ما جا نیفتاده باشد، اما به حقیقت آموزش انگلیسی با بازی های سرگرم کننده جذابیت خاصی دارند و در حین حال کمک زیادی به یادگیری زبان میکنند.

فرض کنید حوصله خواندن کتاب گرامر و یا لغات را ندارید و به دنبال راهی آسان تر برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، و یا میخواهید به کودکتان زبان انگلیسی را آموزش دهید. در این مواقع بهترین راه استفاده از بازی های آنلاین است.

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

سرگرمی آنلاین آموزشی زبان انگلیسی، مناسب برای تمام سنین، زبانی مشترک بین تمام کشورها است و آشنایی کامل با این زبان مشترک بین المللی برای هر تجارت و سفر خارجی مورد نیاز است.

اما سوال این است آیا تمام بازی ها در کلاس زبان آنلاین مناسب با اهداف آموزشی استاندارد روش مونته سوری می باشد؟

در دوره آنلاین زبان کودکان الوند مربیان فرزند شما تعدادی بازی آنلاین را برای کودک شما مجاز میکند که والدین عزیز با توجه ساعت تعیین شده باید آن ها را در اختیار کودکان بگذارند.


دانلود کارتون آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

حالت اول: کلاس آنلاین مستقیم بین زبان آموز و معلم در صورت خصوصی بودن و در صورت عمومی بودن بین زبان آموزان و معلم می باشد. که در این حالت معلم با استفاده از تماس تصویری در نرم افزار مخصوص جلسات خود را زیر نظر سوپروایزر موسسه و در شاد ترین حالت برگزار می کنند.

در حالت دوم: کلاس Pre-recorded یا کلاس از پیش ضبط شده توسط سوپروایزر موسسه می باشد. که در این حالت سوپروایزر موسسه هر جلسه مبحثی را تدریس می کند.

که هر کدام از کلاس ها مزایای خاص خود را نیز داراست برای مثال در کلاس آنلاین مستقیم تعامل بین زبان آموز با دوستانتان و معلم خود می باشد. و در کلاس از پیش ضبط شده خانواده ها تمامی جلسات را برای همیشه و مرور کردن در دست دارند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

در هر حالت موسسه زبان الوند کارتون هایی را برای کار در منزل و ادامه یادگیری کودکان تهیه کرده است. که با در اختیار والدین گذاشتن می توانید به هر چه بیشتر یاد گرفتن زبان دوم خردسالان و کودکانتان کمک کنید.

که با دیدین این کارتون ها به راحتی روی لهجه کوچولوهاتون کار می کنید. و به آنها این اجازه رو می دید که زمانشون رو صرف دیدن کارتون های زبان اصلی کنند.


کلاس مجازی زبان انگلیسی کودکان

درباره کلاس مجازی زبان انگلیسی کودکان ما اعتقاد داریم: کودکان در دنیایی آمیخته از تنوع، جاذبه و سرشار از شادی و حرکت بسر می برند. از این رو کلاس زبان انگلیسی کودکان از ظرافت ها و حساسیت خاصی برخوردار است.

در این روزها با انتشار ویروس کرونا همگان در خانه مانده اند. و در این روزهای قرنطینه به همه و به خصوص بچه ها سخت میگذرد. ما در سیستم آموزشی مجازی الوند با توجه به عوامل فوق در محیطی شاد و زیبا و پر انرژی با تکیه بر اصول تربیتی و متناسب با روانشناسی رشد کودکان برنامه های درسی تخصصی تدارک دیده ایم.


در پایان دوره مجازی زبان آموز به چه سطحی میرسد

در انتهای دوره آموزش زبان آنلاین کودکان فرزند شما قادر به صحبت کامل درباره ی اتفاقات روزمره، صحبت درباره خودش و مسائل روزمره کودکانه به زبان دوم یعنی زبان انگلیسی می باشد. کما اینکه به دلیل شرایط محیطی باید فراگیری زبان دوم ادامه دار باشد.

حالا شما پس از سرمایه گذاری روی زبان فرزند خود میتوانید با خیال راحت به تماشای لهجه زیبای آمریکایی و شیرین زبانی فرزندتان به زبان انگلیسی بنشینید.

 • لهجه صحیح آمریکایی
 • تکلم با قدرت زبان مادری
 • اصطلاحات محاوره ای انگلیسی
 • آموزش به روش غیر مستقیم
 • عادت کردن کودک به آموزش مجازی
 • آزادسازی استعداد زبان کودکان
 • فعالسازی تیم کره غیرفعال در کودکان زیر 3 سال

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

والدین عزیز کودکان الوندی، همیشه از ما سوال می کنند که بهترین وب سایت آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی کدامند؟

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

اما جواب سوال در کلمه ای کلیدی است. بدانید و آگاه باشید هرگاه واژه رایگان را در آموزش شنیدید. با مفهوم کاربردی کیفیت در آموزش آنلاین خداحافظی کنید.

ما هیچ‌گاه مراکز و یا بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان را به کاربران عزیزمان معرفی و تایید نخواهیم کرد. بدون تعارف باید بگوییم چیزی به نام آموزش 100 درصد رایگان در دنیا وجود ندارد و هیچ چیز هم جای کلاس انگلیسی حضوری را نمی‌گیرد.

تقریبا همه این سایت‌های آنلاین یا با استفاده از تبلیغات یا ایجاد محدودیت‌ در آموزش برای خود درآمدزایی می‌کنند. که باعث از بین رفتن انگیزه در زبان آموزان هم میشود. که دیگر با بیشترین هزینه ها قابل جبران نیست.

 

5/5 - (4 امتیاز)

مشاوره رایگان

  captcha