آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک

آکادمی آیلتس علی نایبی با برگزاری دوره های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک نیاز بسیاری از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس که قصد دارند برای آزمون آمادگی پیدا کنند. و ترجیح می دهند در کلاس های آنلاین شرکت کنند را برطرف کرده است.

در شرایط موجود در یک کشور به دلیل شیوع یک بیماری امکان شرکت در کلاس های حضوری وجود ندارد. و یا داوطلب از وقت کافی برای حضور در کلاس برخوردار نباشد و مواردی از این قبیل شرکت در کلاس های آموزش آنلاین آیلتس می تواند گزینه ای مناسب باشد.

دوره های آنلاین آیلتس آکادمیک

آموزش آیلتس و تکنیک های جدید برای گرفتن نمره 7 به بالا و تمام نکات مهم و کلیدی و تمرین های آزمون IELTS به صورت آنلاین و اینترنتی به همراه مقالات و PDF آموزشی از ویژه‌گی های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک در موسسه الوند می‌باشد.

تمامی دوره ها تضمینی بوده و در صورت عدم رضایت بدون هر گونه سوالی هزینه مسترد خواهد شد. موسسه الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی بهترین بستر مجازی را برای آمادگی آزمون آیلتس فراهم آورده‌اند.

ثبت نام کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

آموزش آنلاین تضمینی آیلتس آکادمیک در آکادمی علی نایبی

آموزش آنلاین تضمینی آیلتس آکادمیک در آکادمی علی نایبی با برنامه های ویژه برگزار میشود. زیرا مدل آکادمیک، توانایی شما را در استفاده از زبان انگلیسی در سطوح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می سنجد. پذیرش برای بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها براساس نتایج این امتحانات است.

آموزش آنلاین تضمینی آیلتس آکادمیک در آکادمی علی نایبی

 

رایج‌ترین و پرطرفدارترین نوع آزمون آیلتس، آیلتس آکادمیک می‌باشد که برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌ها و محیط‌های علمی و یا انجام یک حرفه را دارند، طراحی شده است. این آزمون، برای diagnosis مهارت و دانش شما در استفاده مؤثر از زبان انگلیسی در ارتباطات علمی و آکادمیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ثبت نام و مشاوره رایگان

 رزرو جلسه مشاوره آنلاین با استاد علی نایبی 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و رزرو کلاس های آیلتس با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

ثبت نام و رزرو


کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

هر کسی در هرجای دنیا می تواند از کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس آکادمی علی نایبی استفاده کند. چه شما نتوانید در دوره های حضوری آمادگی آیلتس ما شرکت کنید، چه بتوانید تفاوتی ایجاد نمی کند. دوره های آنلاین ما توسط اسایتد کلاس های حضوری برگزار می‌شود. و همان کیفیت همیشگی دوره های حضوری را در آن تضمین می‌کنیم.

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس در جهت کسب نمره ٧ به بالا در Speaking می‌باشد. در این دوره با كليه تكنيك هاي آزمون ايلتس آشنا مي شويد و كليه سمپل ها را به صورت صوتي و متن خواهيد داشت.

به همراه تمرين هايي در انتهاي هر جلسه كه صداي خود را ركورد مي كنيد و مي فرستيد تا توسط اساتید آکادمی تصحيح شود. کلاس های آنلاین آموزش اسپیکینگ طبق ساعت و روز انتخابی شما عزیزان برنامه ریزی می شود.

دوره آنلاین اسپیکینگ آیلتس

همچنین این دوره ها دارای سطح بندی می باشند. شما عزیزان تنها کافی است در ابتدای دوره تعیین سطحی انجام دهید و بعد خود را به برنامه ریزی ما بسپارید. دوره های آموزشی آنلاین آکادمی آیلتس علی نایبی در هر ساعت از شبانه روز با یک اینترنت ساده قابل دسترسی هستند.

به همین دلیل بهترین گزینه یادگیری زبان و جایگزین کلاس حضوری برای افراد شاغل یا افرادی می باشند که میخواهند به صورت فشرده و به بهترین نحو زبان انگلیسی بیاموزند یا نمره آیلتس خود را پیشرفت دهند.

  • کیفیت و خروجی آموزشی، دقیقا همانند دوره حضوری
  • امکان استرداد 100% هزینه پرداختی دوره، در صورت عدم رضایت، تا سه جلسه پس از شروع دوره
  • دریافت پیامک لغات به صورت روزانه در طول ترم
  • عضویت در گروه تلگرام کلاس برای ارائه تمرینات جلسات و دریافت فیدبک مستقیم از استاد

دوره تضمینی مجازی موسسه الوند

دوره تضمینی مجازی در موسسه الوند به این صورت خواهد بود که اگر در پایان جلسه دوم زبان آموز از کیفیت دوره ناراضی بود بدون هیچ گونه پرسش و پاسخی هزینه دوره عودت داده خواهد شد. و زبان آموز مختار است درخواست برگشت شهریه را در پرتال بزن یا اینکه برای ترم بعدی حساب را شارژ کند.

دوره تضمینی مجازی موسسه الوند

به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

    captcha