آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک

آکادمی آیلتس علی نایبی با برگزاری دوره های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک نیاز بسیاری از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس که قصد دارند برای آزمون آمادگی پیدا کنند. و ترجیح می دهند در کلاس های آنلاین شرکت کنند را برطرف کرده است. در شرایط موجود در یک کشور به دلیل شیوع یک بیماری امکان شرکت در کلاس های حضوری وجود ندارد. و یا داوطلب از وقت کافی برای حضور در کلاس برخوردار نباشد و مواردی از این قبیل شرکت در کلاس های آموزش آنلاین آیلتس می تواند گزینه ای مناسب باشد.

آموزش آیلتس و تکنیک های جدید برای گرفتن نمره ۷ به بالا و تمام نکات مهم و کلیدی و تمرین های آزمون IELTS به صورت آنلاین و اینترنتی به همراه مقالات و PDF آموزشی از ویژه‌گی های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک در موسسه الوند می‌باشد. تمامی دوره ها تضمینی بوده و در صورت عدم رضایت بدون هر گونه سوالی هزینه مسترد خواهد شد. موسسه الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی بهترین یستر مجازی را برای آمادگی آزمون آیلتس فراهم آورده‌اند.

ثبت نام کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

مدل آکادمیک، توانایی شما را در استفاده از زبان انگلیسی در سطوح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می سنجد. پذیرش برای بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها براساس نتایج این امتحانات است. رایج‌ترین و پرطرفدارترین نوع آزمون آیلتس، آیلتس آکادمیک می‌باشد که برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌ها و محیط‌های علمی و یا انجام یک حرفه را دارند، طراحی شده است. این آزمون، برای diagnosis مهارت و دانش شما در استفاده مؤثر از زبان انگلیسی در ارتباطات علمی و آکادمیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.


کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

نمره ٧ به بالا در Speaking با شرکت در این دوره، با کلیه تکنیک های آزمون ایلتس آشنا می شوید و کلیه سمپل ها را به صورت صوتی و متن خواهید داشت. به همراه تمرین هایی در انتهای هر جلسه که صدای خود را رکورد می کنید و می فرستید تا توسط اساتید آکادمی تصحیح شود. کلاس های آنلاین آموزش اسپیکینگ طیق ساعت و روز انتخابی شما عزیزان برنامه ریزی می شود.

دوره آنلاین اسپیکینگ آیلتس

همچنین این دوره ها دارای سطح بندی می باشند. شما عزیزان تنها کافی است در ابتدای دوره تعیین سطحی انجام دهید و بعد خود را به برنامه ریزی ما بسپارید. وره های آموزشی آنلاین آکادمی آیلتس علی نایبی در هر ساعت از شبانه روز با یک اینترنت ساده قابل دسترسی هستند. به همین دلیل بهترین گزینه یادگیری زبان و جایگزین کلاس حضوری برای افراد شاغل یا افرادی می باشند که میخواهند به صورت فشرده و به بهترین نحو زبان انگلیسی بیاموزند یا نمره آیلتس خود را پیشرفت دهند.

  • کیفیت و خروجی آموزشی، دقیقا همانند دوره حضوری
  • امکان استرداد ۱۰۰% هزینه پرداختی دوره، در صورت عدم رضایت، تا سه جلسه پس از شروع دوره
  • دریافت پیامک لغات به صورت روزانه در طول ترم
  • عضویت در گروه تلگرام کلاس برای ارائه تمرینات جلسات و دریافت فیدبک مستقیم از استاد

دوره تضمینی مجازی

دوره تضمینی مجازی در موسسه الوند به این صورت خواهد بود که اگر در پایان جلسه دوم زبان آموز از کیفیت دوره ناراضی بود بدون هیچ گونه پرسش و پاسخی هزینه دوره عودت داده خواهد شد. و زبان آموز مختار است درخواست برگشت شهریه را در پرتال بزن یا اینکه برای ترم بعدی حساب را شارژ کند.

مشاوره رایگان