آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

کارشناسان آکادمی آیلتس علی نایبی در جهت حمایت از متقاضیان آزمون آیلتس اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان میکنند.

برای ارائه سرویس های مناسب به داوطلبان آزمون آیلتس، نخستین سوالی که از دوستان پرسیده می شود سطح تسلط آنها به خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی است. آزمون های مختلفی در اینترنت موجود می باشد که گاها از قابلیت اعتماد بالایی برخوردار نمی باشند.

آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

پس از اتمام آزمون، کارنامه خود را از طریق تلگرام با تحلیل صوتی دریافت خواهید نمود. در صورتی که پس از یک روز کارنامه خود را دریافت ننمودید حتما با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است تمامی مراحل تعیین سطح دقیق شما توسط کارشناسان آموزشی در بستر تلگرام و اسکای روم برگزار می‌شود. در ادامه با نحوه انجام این آزمون تعیین سطح آشنا می‌شوید.


تعیین سطح آنلاین اسپیکینگ آیلتس

 • پر کردن فرم رزرو آزمون تعیین سطح رایگان در سایت موسسه الوند
 • کارشناسان ما با شما در تلگرام ارتباط برقرار خواهند کرد
 • سوال اسپیکینگ توسط استاد مشاور برای شما ارسال می‌شوند
 • شما در زمان مشخص شده پاسخ خود را در تلگرام برای ما با ویس ارسال میکنید
 • لازم بذکر است استفاده از ریکوردر گوشی مجاز نمیباشد و فقط ارسال ویس صحیح میباشد.
 • وویس شما توسط استاد علی نایبی نمره دهی و تحلیل میشود
 • تحلیل صوتی + نمره + پیشنهادهای استاد برای شما ارسال میگردد


تصحیح رایگان رایتینگ آیلتس

آموزش آیلتس در بخش Writing بسیار به نظرات کارشناسانه نیاز دارد. تصحیح رایگان Writing IELTS بخشی است که اگر خوب از آن استفاده کنید می توانید بسیار نمره خود را بالا ببرید. آموزشگاه زبان الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی امروز برای شما سرویس تصحیح تحلیلی رایگان رایتینگ آیلتس را فراهم کرده است.

تصحیح رایگان رایتینگ آیلتس

که به صورت رایگان Writing های ارسالی شما را تصحیح می کنند و تحلیل صوتی رایتینگ و پیشنهادات استاد را برای شما در تلگرام ارسال میکند. روند تصحیح رایتینگ آیلتس در آکادمی علی نایبی به شرح زیر می‌باشد.

 1. پر کردن فرم آزمون تعیین سطح رایگان در وبسایت موسسه الوند
 2. کارشناسان ما سوال رایتینگ را در تلگرام برای شما ارسال میکنند
 3. شما در زمان مقرر رایتینگ خود را نوشته و تایپ شده برای ما ارسال میکنید
 4. رایتینگ تصحیح شده + ویس تحلیلی در تلگرام برای شما ارسال میشود

آزمون آنلاین شفاهی رایگان آیلتس

آموزشگاه زبان الوند ارائه دهنده امکان تعیین سطح رایگان آیلتس بر روی وب سایت آموزشگاه می باشد. تا علاقه مندان به شرکت در این آزمون و یا دوره های آمادگی آیلتس بتوانند از سطح کنونی خود در این آزمون آگاهی لازم را کسب نمایند.

بخش ۳ امتحان Speaking بین ۳ الی ۴ دقیقه طول می کشد و ممتحن مجاز است سوالاتی را که به موضوع بخش ۲ ارتباط دارد بپرسد. گفتگوی شما با ممتحن خیلی کلی تر و انتزاعی تر خواهد و انتظار می رود که جواب های شما نسبت به بخش ۱ این آزمون عمق بیشتری داشته باشد.

آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین رایگان

این آزمون توسط اساتید آکادمی آیلتس علی نایبی برگزار میشود. در این نوع از آزمون آزمایشی آیلتس شما میتوانید به صورت آنلاین مهارت های خود را ارزیابی کنید. و همچنین از مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به نمره دلخواه خود مطلع بشوید. این نوع آزمون نمره دقیق شما را در مهارت Reading, Listening, Writing و Speaking بر اساس ملاک های آیلتس می سنجد.

تست آنلاین آیلتس موسسه الوند با همکاری آکادمی آیلتس علی نایبی بهترین و کامل ترین امتحان شبیه سازی شده آنلاین رایگان در ایران می باشد. هر دو آزمون IELTS General و IELTS Academic در آزمون آنلاین آیلتس رایگان وجود دارند. در پایان امتحان هم نمره آیلتس به صورت دقیق به شما ارائه می شود.

خبر خوب اینکه نمره شما توسط نرم افزار یا سایت های آنلاین تصحیح و تحلیل نمیشود بلکه اساتید برجسته آکادمی نمرات شما را تحلیل و برایتان ارسال میکنند.


تست آیلتس آنلاین رایگان

در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید.

ولی نکته جالب اینجاست که تیم آکادمی علی نایبی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ  طراحی کرده است. که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد.

تست آیلتس آنلاین رایگان

تعیین سطح آکادمی آیلتس علی نایبی که شامل تمام اسکیل ها میشود، برای کسانی مناسب است که به امتحان های ماک مناسب دسترسی ندارند یا نمی خواهند تست های کمبریج خود را بسوزانند.

اما میخواهند در عین حال یک تست کامل و واقعی و حقیقی و رسمی از کمبریج را تجربه کنند. ما در این نوع تست تمام مهارت‌های شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم

و سپس برای شما تحلیل صوتی ارسال می‌کنیم. آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان در آکادمی آیلتس علی نایبی با نظارت شخص ایشان و توسط کارشناسان انجام میشود.

4.1/5 - (10 امتیاز)

مشاوره رایگان

  captcha