آموزش زبان ترکی استانبولی مشهد

 موسسه الوند مرکز تخصصی آموزش زبان ترکی استانبولی مشهد با محوریت مکالمه می‌باشد. دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی ( تضمینی – کاربردی) زیر نظر برترین اساتید بومی این زبان برگزار می‌شود.

در راستای اهمیت مکالمه زبان ترکی در مشهد باید گفت: حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان زبان ترکی را به عنوان زبان مادری خود صحبت می‌کنند.

دوره زبان ترکی استانبولی موسسه زبان الوند

علاوه بر کشور ترکیه، در کشورهای بالکان، قفقاز و اروپای غربی مردم ترکیه زندگی می‌کنند. بزرگ‌ترین گروه مهاجر ترکیه‌ای در آلمان زندگی می‌کند، جایی که زبان ترکی دومین زبان پس از آلمانی است.

مشاوره و ثبت نام

ثبت نام و رزرو کلاس ترکی استانبولی

برای اطلاع از شرایط دوره ترکی استانبولی موسسه الوند میتونید روی گزینه زیر کلیلک کنید 🙂

مشاوره و ثبت نام

باتوجه به اینکه کشور ترکیه هر ساله میزبان سیل عظیم توریست های ایرانیست و مکانی بسیار مناسب برای گردش و تجارت میباشد.

لذا لازم دانستیم تا با برگزاری کلاس های تخصصی آموزش زبان ترکی و همچنین بهره گیری از اساتید مجرب نیاز های شما هموطنان عزیز را در این زمینه برطرف کنیم.

آموزش تضمینی مکالمه زبان ترکی استانبولی در مشهد

موسسه زبان های خارجی الوند در سال 96 جایزه‌ی بهترین آموزشگاه زبان ترکی ایران را اخذ کرد تا سندی باشد بر اقدامات صحیح آنها، در طول دهه‌ی گذشته.

دپارتمان ترکی الوند، آموزش زبان ترکی استانبولی در مشهد را با به کارگیری اساتید Native و یا با سابقه ی سکونت در ترکیه زبان ترکی محاوره ای را به صورت کاربردی و تضمینی دنبال می‌کند.

الوند در زمینه‌ی آموزش تضمینی مکالمه زبان ترکی استانبولی در مشهد به صورت جدی ورود کرده است.

و سیستم مکالمه آموزشگاه الوند بر پایه استانداردهای سفارت و سرفصل های دانشگاه های ترکیه می‌باشد که منطبق با روش های نوین تدریس تعیین شده است و کیفیت مکالمه زبان آموزان را تضمین میکند.

مکالمه تضمینی ترکی استانبولی در مشهد

سالهاست سیستم آموزشی موجود در کشور در زمینه ترکی استانبولی به پرورش زبان آموزانی پرداخته که همگی در توانایی دریافت مطالب (مهارت گوش دادن و فهمیدن) بسیار رشد پیدا کرده در صورتی که در انتقال مطالب یعنی مهارت صحبت کردن بسیار ضعیف هستند.

شیوه منحصر به فرد آموزش زبان ترکی استانبولی از طریق زبان مادری که در موسسه الوند به صورت تخصصی دنبال می‌شود؛ باعث شده تا تمرکز کلاس ها از روی گرامر به مکالمه منتقل شود.


کالج زبان ترکی در مشهد

کالج زبان ترکی در مشهد مقوله ای است که خیلی از متقاضیان مهاجرت به ترکیه به دنبال آن هستند. اما تفاوت سیستم کار موسسه آموزش زبان با کالج آموزش زبان چه چیزی است؟

کالج زبان ترکی در مشهد

در سیستم کالج آموزشی زبان یادگیری به صورت سیستماتیک و با استفاده از سر فصل‌های استاندارد تایید شده توسط یکی از کالج های آموزش زبان خود کشور ترکیه میباشد.

کالج زبان ترکی استانبولی الوند مفتخر است با ارائه بهترین کیفیت به مشهدی های عزیز خدمت رسانی کند.

ترکیه یکی از مقاصد پرطرفدار به علت نزدیکی به ایران، رفت و آمد آسان و هزینه تحصیل مناسب نسبت به دیگر کشورها است.

و این که سیستم آموزش عالی ترکیه نسبت به چند سال اخیر پیشرفت بسیار چشمگیری برای متقاضیان ادامه تحصیل در کشور دیگر داشته است.

 • گویش مهم ترکی ترکیه ی استاندارد (گویش معیار )
 • استفاده از سرفصل های کالج های زبان ترکیه
 • اساتید native و یا دارای سابقه اقامت در ترکیه
 • تمام اساتید دارای مدارک روش تدریس
 • اشراف اطلاعاتی زبان و متدهای روز تدریس

کالج آموزش زبان ترکی استانبولی در مشهد

موسسه زبان الوند در سال 96 به عنوان بهترین کالج آموزش زبان ترکی استانبولی در مشهد انتخاب شد. استفاده از سرفصل‌های آموزش زبان سفارت ترکیه و بهره گیری از اساتید درجه یک باعث دستیابی به این افتخار بوده‌اند.

کالج آموزش زبان ترکی استانبولی در مشهد

آموزش زبان ترکی استانبولی در کالج الوند از سطح پایه A1 ( هر سطح در 2 ترم دو ماهه ) آغاز شده و سپس در سطح B1 ، A2 و B2  ادامه می یابد.

و بنا به نیاز دانشجویان در صورت تقاضا برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه شرکت در آزمون تومر یا یوس… پیشنهاد می گردد.


مدت زمان لازم برای یادگیری زبان ترکی استانبولی

یادگیری هر زبان جدیدی می تواند مشکلات و سختی های خاص خودش را داشته باشد و چالش های تازه ای در مقابل ما قرار دهد.

اما زبان ترکی استانبولی در مقایسه با زبان هایی مانند زبان های آسیای شرقی و کشورهای اروپای شرقی خیلی ساده تر است برای فارسی زبانان که دلیل آن هم داشتن ویژگی های خاص است که تقریبا نزدیکی و قرابت زیادی با زبان فارسی دارد.

مدت زمان لازم برای یادگیری زبان ترکی استانبولی

مجموعه الوند میتواند در کوتاهترین مدت زمان ممکن فرآیند یادگیری زبان ترکی را برای علاقمندان برگزار کند. این دوره ها با فرمت های متنوع در حال ارائه میباشد.

همچنین مرکز تخصصی ترکی الوند با استفاده از مجرب ترین مدرسین آموزش زبان و همچنین بهره مندی از منابع برتر آموزش زبان ترکی طبق ساختار مورد تایید سفارت ترکیه عملکرد بسیار درخشانی را در برگزاری کلاس ها کسب نموده است.

و همچنین پیشتاز در مقوله‌ی آموزش زبان ترکی استانبولی مشهد می‌باشد.

 1. آزمون تومر دانشگاه آنکارا: این دوره در مدت سه ماه شما را برای آزمون تومر دانشگاه آنکارا آماده خواهد کرد.
 2. دوره خصوصی مکالمه ترکی استانبولی: مدت زمان یادگیری در دوره خصوصی کمتر از سه ماه خواهد بود.
 3. دوره های آنلاین یادگیری زبان ترکی: مدت این دوره ها به کمتر از سه ماه میرسد.
 4. کلاس های عمومی زبان ترکی: این پروسه در طولانی ترین دوره به کمتر از یکسال میرسد.

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در مشهد

آموزش خصوصی ترکی استانبولی در مشهد شامل یک دوره 10 جلسه ای مقدماتی و یک دوره 10 جلسه ای متوسطه می باشد. این دوره با جزوه خود استاد تدریس می شود.

شما می توانید از اساتید مجرب ما در یادگیری زبان ترکی استانبولی با شرکت در کلاس تدریس خصوصی لهجه استانبولی استفاده کنید.

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در مشهد

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان آموزشی زبان، کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهترین شیوه برای یادگیری زبان ترکی خواهد بود چرا که زبان آموز تمام وقت کلاس را در اختیار دارد.

زبان آموز می تواند در زمان کلاس تمام مشکلات و ایرادات خود را بطور مستقیم با استاد خود در میان بگذارد و آنها را رفع نماید.

 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت

کلاس زبان ترکی استانبولی در مشهد

موسسه زبان های خارجی الوند با بیش از 9 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده پیشتاز در برگزاری کلاس زبان ترکی استانبولی در مشهد است.

با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور ترکیه و همچنین آمادگی جهت امتحانات TOMER ,YOS ,ALES  و آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت کلاس های آنلاین و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

کلاس زبان ترکی استانبولی در مشهد

 • دوره های گروهی فوق فشرده ترکی استانبولی
 • دوره های یک روز در هفته فوق فشرده ترکی استانبولی ( فقط پنجشنبه ها یا جمعه ها )
 • کلاس های خصوصی فوق  فشرده ترکی استانبولی
 •  نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی
 • آموزش آنلاین فوق فشرده ترکی استانبولی

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه الوند

کلاس های موسسه زبان الوند به دو صورت گروهی و خصوصی است! دوره های ترکی استانبولی موسسه زبان الوند اینگونه است که هر کتاب در یک ترم 42 جلسه ای تدریس می شود و بعد از برگزاری آزمون پایانی به ترم بعد راه پیدا میکنند. در کلاس های حضوری موسسه زبان الوند نه تنها گرامر بلکه مکالمه هم کار میشود. شما بعد اتمام دوره اول خیلی راحت می توانید با تسلط کامل صحبت کنید.

نه تنها در کلاس های حضوری بلکه در کلاس های آنلاین هم این روند حفظ میشود و شما اگر از دیگر شهر های ایران هستید می توانید با خیال راحت در کلاس های آنلاین شرکت کنید و حضور داشته باشید.

کلاس های آنلاین موسسه الوند در پلتفرم های قدرتمند از جمله اسکای روم و… برگزار می شود و موسسه زبان الوند این اطمینان را به شما می دهد که از شرکت در این کلاس پشیمان نمی شوید و کلاس های ترکی موسسه الوند مکالمه محور هستند و شما همه مباحث را به صورت کامل فرا میگیرید. 


کتاب آموزش مکالمه استانبولی در موسسه الوند

سری کتاب‌های Istanbul یک دوره شش سطحی آموزش زبان ترکی است که توسط اساتید دانشگاه استانبول تألیف شده است.

این مجموعه شش سطحی در پنج کتاب A1 ,A2 ,B1 ,B2 ,C1 ارائه شده که شامل کتاب دانش‌آموز، کتاب تمرین و فایل‌های صوتی است.

کتاب آخر دو سطح C1 و +C را در بردارد. هر درس به سه موضوع مختلف تقسیم بندی شده است. برای تکمیل ساختن هر درس، تمرین و توضیحات بیشتری در جهت تقویت دانش دستوری و افزایش دایره واژگان نیز برای زبان آموزان ارائه شده است.

کتاب آموزش مکالمه ترکی استانبولی در موسسه الوند

در پایان هر درس یک فهرست واژگان و یک جدول خود ارزیابی نیز وجود دارد. سری کتاب‌های استانبول برای آموزش در کلاس درس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مجموعه آموزشی با دانش، تجربه و تخصص اساتید معروف دانشگاه استانبول که سال ها مشغول آموزش زبان ترکی هستند، تالیف و طراحی شده است.

این سری آموزشی براساس معیارهای زبان اروپایی، سطح زبان پذیرفته شده و مبتنی بر ارتباطات و تعاملات زبان آموزان با افراد و جهان واقعی نوشته شده است.

کتاب زبان آموز و نحوا کار با آن

کتاب زبان آموز دارای شش درس است. هر درس به سه موضوع مختلف تقسیم بندی شده است. برای تکمیل ساختن هر درس، تمرین و توضیحات بیشتری در جهت تقویت دانش دستوری و افزایش دایره واژگان نیز برای زبان آموزان ارائه شده است.

در پایان هر درس یک فهرست کلمات و یک جدول خود ارزیابی نیز وجود دارد. الوند در آموزش زبان ترکی استانبولی مشهد تخصصی کار میکند.


آموزش فشرده زبان ترکی استانبولی

آموزش فشرده زبان ترکی استانبولی

دوره متوسطه زبان ترکی استانبولی سه ترم آموزشی به طول می انجامد. این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی Istanbul (سطح B1) به صورت ترمیک، سه روز در هفته (جلسات 90 دقیقه ای)، دو روز در هفته (جلسات 120 دقیقه ای) برگزار می‌شود.

و تشکیل کلاس ها در سریعترین زمان ممکن بدون معطلی خواهد بود. طول دوره از سطح مبتدی تا سطح مکالمه روان در قالب دوره های ترمیک عادی تنها در 8 ماه و ترمیک فشرده در 3 ماه خواهد بود.


آموزشگاه زبان ترکی در مشهد

قبل از شروع فرایند یادگیری زبان ترکی استانبولی دقیقا دلیل و علت نیاز خود به این زبان را مشخص کنید تا زمان و هزینه خود را در مسیر دوره اشتباه هدر ندهید.

برای زندگی در ترکیه نیاز نیست همه قواعد زبان ترکی را یاد بگیریم فقط کافیست قواعد اصلی در کنار تعدادی کلمه پرتکرار را تمرین کنیم این کار سرعت آموزش متقاضی را ده برابر میکند.

آموزشگاه زبان ترکی در مشهد

به مشهدی های عزیز توصیه اکید می‌کنیم در صورت نیاز به یادگیری زبان ترکی در انتخاب آموزشگاه و موسسه دقت فراوان را داشته باشند. زیرا که سیلابسی که توسط کارشناسان زبان انگلیسی نوشته شده باشد به هیچ عنوان مناسب یادگیری زبان ترکی نیست.

زیرا کیفیت آموزش در همه مراکز عمدتا قابل قیاس با استاندارد آموزشی تومر ترکیه نیست.

همچنین باید گفت سرفصل های آموزشگاه زبان ترکی الوند کاملا مطابق با سرفصل های تومر ترکیه و همچنین دانشگاه های کشور ترکیه و برگرفته از متدهای نوین آموزش می باشد.

و همچنین اکثر موسسات از گذشته تا به کنون تمرکز خود را روی زبانهایی از قبیل آلمانی و انگلیسی گذاشته اند و مقوله ی یادگیری ترکی استانبولی را حرفه ای دنبال نمیکنند.

موسسه ما یکی از موسساتی که با وجو اساتید native و با تجربه خیلی تخصصی بر روی دوره زبان ترکی استانبولی کار کرده است.


آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی تخصص ماست. و یادگیری آنلاین ترکی بر شما واجب است! چرا؟

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در حال حاضر به دلیل شرایط موجود اقتصادی بسیاری تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را گرفته اند و برای زندگی چه از لحاظ شغلی چه از لحاظ تحصیلی نیازمند این هستیم که زبان ترکی استانبولی را نیز بلد باشیم.


کلاس‎های مکالمه ترکی استانبولی در مشهد


چند نکته بسیار مهم در مورد کلاس ‎های مکالمه ترکی استانبولی در موسسه زبان ‌های خارجی الوند

 1. بدلیل استفاده از متد آموزشی CLT سقف حضور زبان آموزان در هر کلاس 12 نفر می‌باشد
 2. لذا رزرو ثبت نام الزامی می‌باشد
 3. تضمینی: (استرداد شهریه در صورت عدم یادگیری)
 4. شعبه کلاهدوز 37260052 (پاسخگویی 9-20:30)

 1. لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.
 2. 1- برای کسب اطلاعات کامل دوره ها و کلاس های خصوصی با تلفن شعبه کلاهدوز تماس حاصل فرمایید.
 3. 2- برای اطلاع از کد‌های فعال کلاس‌ ها با توجه به محل سکونت خود با شعبه مرتبط تماس حاصل فرمایید.
 4. 3- برای استفاده از مشاوره تلفنی با کارشناسان ترکی فرم انتهای صفحه را پر کنید.

سوالات متداول

متد آموزش ترکی استانبولی در موسسه الوند چیست؟

 • آموزش همگام با روش تدریس سفارت
 • استفاده از سرفصل آموزش زبان ترکی Istanbul
 • تمرکز روی مهارت مکالمه و نیازهای کازبردی زندگی روزمره در ترکیه
 • پیاده سازی روش CELTA و CLT در مکالمه زبان ترکی استانبولی

تفاوت ترکی استانبولی با ترکی آذربایجانی چیست؟

زبان آذری و استانبولی علاوه بر تفاوت در الفبا، واژگان، زمان افعال، ساختار جمله، در لهجه نيز متفاوت‌اند. و همچنین در فرهنگ صحبت کردن و استفاده صحیح و به موقع از ساختارها با هم تفاوت دارند. پس به کسانی که حتی آذری زبان هستند پیشنهاد نمی‌کنیم که بدون یادگیری استانبولی به ترکیه سفر کنند.

ویژه‌گی های دپارتمان تخصصی ترکی استانبولی موسسه الوند چیست؟

 • قیمت های کاملا مناسب با کیفیت آموزش
 • کلاس های ترمیک- فشرده –آخرهفته
 • برگزاری دوره ها بر اساس (CEFR) در شش سطح زبانی A1-A2-B1-B2-C1-C2
 • بهره گیری از متد سفارت ترکیه و موسسه یونس امره

تسلط به مکالمه ترکی استانبولی چقدر زمان می‌برد؟

این کلاس های فشرده ترکی استانبولی، 3 روز در هفته روزهای زوج یا فرد در ساعت های متنوع و حتی 2 روز در هفته پنجشنبه و جمعه ویژه متقاضیان پر مشغله طراحی شده است که در مدت 6 ماه سطح زبان آموزان را از سطح مبتدی به سطح مکالمه روان ارتقا میدهد. پس آموزش زبان ترکی بسته به نوع ترمیک ها بین 3 تا 6 ماه زمان خواهد برد.

4.5/5 - (6 امتیاز)

مشاوره رایگان

  captcha