آموزش آنلاین زبان انگلیسی

درخصوص آموزش آنلاین زبان انگلیسی باید گفت: با توجه به شرایط کنونی و مشکلات موجود در جامعه از جمله مشکلات اقتصادی و بیماری حال حاضر، شرایط برای همه سخت شده است.

ولی چه در شرایط آسان چه سخت یک سری از چیزها جزء نیاز های اصلی محسوب میشود. قبل از یادگیری زبان انگلیسی شاید خیلی ها بگویند یادگیری زبان انگلیسی اونقدر ها هم در اولویت نیست.

مرکز تخصصی آنلاین زبان انگلیسی کودکان

اما ما اینجا هستیم تا از میزان اهمیت یادگیری زبان انگلیسی براتون بگیم. حالا یه سوال مهم از ما پرسیده میشه تو این وضعیت چطور بریم کلاس؟ جواب ما به شما این است که لازم نیست.

کلاس ها صرفا حضوری باشه در شرایط فعلی بهترین راه کلاس های آنلاین هست. یعنی لازم نیست زمان اضافه تری صرف رفت و آمد شود. و هم با توجه به شیوع ویروس کرونا برای سالم ماندن نیز کلاس های آنلاین توصیه میشود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به شما این فرصت را میدهد. تا در عین راحت بودن در هر جایی که هستید و در دست داشتن برنامه هاتون و زمان بندی آنها زبان انگلیسی را فرا بگیرید. و همانطور که در بالا گفته شد یادگیری زبان انگلیسی در زمان حال حاضر بسیار مهم است.

شما هر اقدامی بخواهید انجام بدید نیاز به زبان دارید از ادامه تحصیل و مهاجرت و تجارت بگیرید. تا کار کردن با کودکانتان و امرار معاش در دوره فعلی، پس حتی یادگیری از فردا هم دیره و باید از همین امروز شروع کنید.

مشاوره و ثبت نام قندِ عسل های شما 🙂

درخواست مشاوره کلاس آنلاین کودک دو زبانه

بدلیل ظرفیت محدود ۱۲۰ نفر زبان آموز در هر ترم؛ پس از ثبت نام اسم شما در لیست رزرو ترم آتی ثبت خواهد شد. و تشکیل اولین جلسه کد کلاس فرزند شما حداقل یک هفته زمان خواهد برد.


ثبت نام و رزرو

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

این سوال پیش میاد که آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان چرا پایه گذاری شده: در شرایط فعلی و با شیوع ویروس کرونا برای سالم ماندن خیلی از تفریحات و شرایط گذشته را نداریم. و کودکانمان چون در سنین پایین تر درکی از میزان خطرناک بودن بیماری ندارند، توی خانه ماندن برایشان بعد از این همه وقت طاقت فرسا شده است.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

اکثر والدین در صدد راه حلی برای سرگرم کردن فرزندانشان هستند. که بهترین راه حل برای سرگرمی و آموزش و فراگیری بچه آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان است.

چون در شرایط شاد و نشاط آور هستند و حوصلشون سر نمیره هم اینکه گام مثبتی در جهت فراگیری زبان برمیدارید. شیوه تدریسی که برای هر کودک با توجه به بازده، سرعت یادگیری و بدون استرس بودن آن در نظر گرفته شده علاوه بر آن متد های آموزشی جداگونه و به‌ روز مثل شعر، بازی، موسیقی و … زبان انگلیسی را یاد می گیرند .

دوره‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در موسسه الوند راه حلی است برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به ‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند. دوره های آموزش آنلاین، حاصل ماه‌ ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT ایران هستند.


کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان به ویژه انگلیسی چندین مزیت دارد. که به ترتیب از آنها صحبت میکنیم. یکی از مزیت ها فراگیری اجتماعی هست به این معنی که در دنیای امروز و با توجه به گستردگی و پیشرفت تکنولوژی آنها با معلم ها نیست.

بلکه بستری فراهم شده در صفحات و نرم افزار های مشخص و بسیار کارآمد زبان آموز می تواند هم زمان با چندین نفر در کلاس آنلاین شرکت کند. و بحث و تعامل انگلیسی داشته باشد و در بسیاری از نرم افزارهای کلاس های آنلاین برای کودکان امکانات بصری زیادی به وجود آمده است. تا بچه ها از آموزش دیدن کلافه و خسته نشوند.

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان

در این روز های کرونایی و با توجه به قرنطینه های حال حاضر زندگی کردن بسیار سخت و پر استرس شده است. و این سختی دو چندان بیشتر برای بچه هاست. چون بچه ها درک آن چنانی از میزان خطرناک بودن کرونا ندارند.

پس فشار و سختگیری بیشتری رو متحمل می شوند. طبق آخرین آمار های رسمی بین المللی کودکان بیشتر در معرض آسیب های روحی و روانی هستند. پس برای جلوگیری از بروز مشکلات حادتر نظیر افسردگی، انزواطلبی و … والدین گرامی باید تدبیری ایجاد کنند.

خدارو شاکریم بابت اینکه در قرن و زمانی زندگی میکنیم که از لحاظ تکنولوژی پیشرفت بسیاری را شاهد هستیم. و به راحتی در دست تمامی عزیزان هست.

با توجه به موضوعاتی که اشاره کردیم آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان میتواند بهترین راه حل برای جلوگیری از مشکلات ذکر شده باید در کنار سرگرمی بچه ها به راحتی به دور از خطر و در منزل دو زبانه بشوند.

بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی با توجه به شرایط الان و با تکیه بر اصول تربیتی متناسب با روانشناسی رشد برای کودکان دوره آموزشی زبان انگلیسی کودکان را تالیف نموده است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

مدرسه زبان انگلیسی کودکان

برای سرگرم کردن کودکانمان و فراگیری زبان انگلیسی بهترین مکان، مدرسه زبان انگلیسی کودکان هست به چند دلیل: اولین و مهمترین دلیل، تعامل بین فرزند شما و همسالان فرزندتان هست. به این منظور که با قرار گرفتن در مدرسه زبان انگلیسی روابط اجتماعی و مستقل شدن فرزندتان بیشتر میشود.

به دنبال همین بحث وقتی فرزندتان مستقل بشود اعتماد به نفس بالاتری را کسب میکند. و وقتی با اعتماد به نفس باشد فراگیری بهتری خواهد داشت پس تمام این ها زنجیروار به همدیگه ربط پیدا میکنند.

برای همین شاید یه سری والدین دانش کامل داشته باشند اما بهتر این هست که اجازه بدید فرزندانتان در مدرسه زبان انگلیسی کودکان آموزش ببینند. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

بدین ترتیب فراگیران در مدرسه زبان انگلیسی پس از اتمام دوره دانش انگلیسی کاربردی، از هر ۴ مهارت اصلی برخوردار هستند.

مدرسه زبان انگلیسی کودکان

جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

در واقع کودکان در کلاس های حضوری کتاب هایی دارند که میتوانند به کمک آنها زبان را فرا بگیرند. و در واقع به خواندن و نوشتن زبان آموزان بسیار کمک میکند و به خودی خود میتوانند از آن کتاب ها بخش های مهم را در بیاورند. و به شکل جزوه برای خود در اختیار داشته باشند.

در سطوح مقدماتی تر معلم ها جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان را گاها خودشان درست میکنند. و در اختیار زبان آموزان می گذارند یا آنها را در امر درست کردن جزوه یاری میکنند.

در کلاس های آنلاین علاوه بر کتاب، جزوه هایی را در قالب پی دی اف در اختیار زبان آموزان قرار میدهند. و این جزوات همان بخش های بصری هستند که معلمین در نرم افزار با زبان آموزان خود کار کرده اند. پس کودکان نیز مانند بزرگسالان جزوه های آموزشی مخصوص به خود را دارند.

کتاب‌های مختلفی که هر کدام بر یکی از چهار مهارت‌های زبانی یعنی Reading، Speaking، Listening و Writing و یا هر چهار تا باهم تمرکز کرده‌اند. نرم‌افزار آموزشی کتاب نیز به ‌صورت جداگانه مباحث آموزشی را به ‌صورت کاملاً Interactive و بر اساس کتاب اصلی و تمرین ‌های کتاب تمرین، آموزش می‌دهد.

جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان


آموزش زبان آنلاین خردسالان

در دوره فعلی بچه ها مثل دهه های گذشته نیستند که تکنولوژی در اختیار نداشته باشند یا نتوانند با آن کار کنند. به لطف پیشرفت های گوناگون تکنولوژی بچه ها کاملا آشنایی دارند و خوب بهتر این است. که والدین عزیز بتوانند این توانایی بچه ها را در جهت مثبت و به نفع خود بچه ها ازش استفاده کنند و در اختیارشان قرار بدهند.

در دهه های اخیر خردسالان توانایی خودشان را در زمینه فراگیری زبان دوم بیشتر از گذشته به نمایش گذاشته اند. خب با توجه به شرایط موجود و انتشار ویروس کرونا و قرنطینه های اجباری بهتر این هست که نگذاریم فرزندانمان از این توانایی خود بی بهره بمانند.

در واقع والدین می توانند با آموزش زبان آنلاین خردسالان که بستری بسیار شاد و رنگی دارد. و کاملا متناسب با رده سنی خردسالان میباشد. زیر نظر اساتید مجرب و آموزش دیده این بخش برای فرزندان خودشان دقت صرف نمایند و عزیزان باید کاملا آگاه باشند. که وقتی را در صرف فراگیری زبان دوم خردسالانتان میکنند بی ثمر و بی نتیجه نخواهد ماند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد. برای اموزش زبان انگلیسی به کودکان شما باید یک برنامه منسجم و کامل داشته باشید.

آموزش زبان آنلاین خردسالان

مزایای دوره آنلاین زبان خردسالان الوند

همانطور که خیلی از همشهریان عزیز ما در جریان هستند مرکز زبان الوند تنها مرکز رسمی خردسالان الوند می باشد. که با تیمی مجرب و حرفه ای در حال خدمات رسانی به همشهریانمان میباشد.

حالا برای رفاه حال همشهریان عزیز در مواجه با خطر ویروس کرونا و در اختیار قرار دادن کیفیت خودش در سراسر کشور و خود را با شروع گسترش ویروس کرونا گسترده تر کرده است. به هم وطنان عزیزمان دوره های آنلاین زبان خردسالان را پیشنهاد میکنیم.

در واقع از مزایای دوره آنلاین زبان خردسالان الوند می توان به معلمین و مربی و کارشناس حرفه ای خردسالان، جدیدترین روش های روز دنیا، نوین ترین سیلابس حال حاضر و حرفه ای بودن در بستر نرم افزار های آموزش آنلاین متناسب خردسالان اشاره کرد.

هیچ‌کس با آموزش زبان دوم و بین‌المللی مخالف نیست. این زبان همواره برای ارتباط با دنیا وجود داشته است و از ضروریات دنیای علم است. یادگیری زبان یک کشور، فرصت سفرهای بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد. بسیاری از زبان‌ها در چند کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند.


آموزش زبان آنلاین کودکان 2 ساله

آموزش زبان آنلاین کودکان 2 ساله کار بسیار شیرین و در عین حال بسیار دشوار میباشد. در واقع بهترین سن دوزبانه شدن از 2 سالگی میباشد. در این دوره انتشار ویروس و خطرناک بودن حضور در جامعه باید والدین گرامی با صبر کوچولوهای دو ساله خودشان را در بستر کلاس های آنلاین در جهت دو زبانه شدن همراهی کنند.

آموزش زبان آنلاین کودکان دو ساله با شعر و موسیقی و تصاویر رده سنی دوسال صورت میگیرد و کودکان در بستری شاد و در کنار دیگر دوستانشان و به همراه مربیان متخصص زبان دوم را فرا میگیرند.

روند یادگیری در کلاس‌ زبان کودکان الوند مطابق با استاندارد های بین‌المللی پیش خواهد رفت. در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. زیرا فرآیند آموزش دادن به یک زبان‌آموز در این سنین حساسیت‌هایی دارد و درست مانند قدم برداشتن بر لبه تیغ است.

آموزش زبان آنلاین کودکان 2 ساله


دوره مجازی زبان انگلیسی کودکان 3 ساله

دوره مجازی زبان انگلیسی کودکان 3 ساله بر پایه آموزش زبان دوم و اصول تربیتی و روانشناسی میباشد. این دوره برای کودکان 3 سال طراحی شده است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. یعنی در این دوره مجازی با توجه به سن کودکان و میزان درک آنها فعالیت ها و سرگرمی ها طراحی شده است تا زبان آموزان به راحتی با زبان دوم آشنا شوند و ارتباط برقرار کنند.

و از طرفی چون آموزش به کودکان از حساسیت و ظرافت خاصی برخوردار هست این دوره ها زیر نظر کارشناسان زبان کودکان انجام می پذیرد. ما آموزش زبان به پایین‌ترین رده‌های سنی را یکی از ارکان حرفه‌ای خود قرار داده‌ایم. آموزش کلاس های آنلاین الوند به صورت غیر مستقیم با بازی تشکیل میشود. که کاملا محتوای جدید و شادی دارد و اصلا برای کودک خسته کننده نیست.

دوره مجازی زبان انگلیسی کودکان 3 ساله


کلاس زبان غیر حضوری کودکان 4، 5، 6 ساله

در شرایط کنونی خانواده ها برای مصون ماندن از انتشار ویروس کرونا و برای حفظ جان و سلامت اعضای خانواده یکسری از فعالیت های خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می دهند. خانواده هایی که دارای کودک می باشد بیشتر وقت خود را برای سرگرم کردن فرزندانشان در خانه میگذارند.

بسیاری کلاس زبان کودکان 4 و 5 و 6 ساله را برای فرزندان این رده سنی خود انتخاب کرده اند. که بسیار از این اقدام نفع می برند چون همزمان خود را بیهوده هدر نداده اند و به یادگیری زبان دوم فرزندانشان پرداخته اند هم توانسته تایمی از روز را فرزندان خود را سرگرم کنند.

در این سن، کودکان برای انجام کارهای خود نیاز به انگیزه دارند. اگر هیچ انگیزه ای برای انجام کاری وجود ندارد، کودک این کار را انجام نمی دهد. در آموزشگاه زبان الوند تلاش شده تا از بازی های سرگرم کننده برای آموزش استفاده شود.

کلاس زبان غیر حضوری کودکان 4، 5، 6 ساله

آموزش زبان انگلیسی آنلاین رایگان کودکان

بسیاری از خانواده ها دید مثبتی به فضای مجازی و کلاس های آنلاین ندارند و در اصل این را ناکارآمد میپندارند. حال آنکه موسسه زبان الوند آموزش زبان انگلیسی آنلاین رایگان کودکان را در اختیار تمامی والدین قرار داده است.

یعنی یک یا دو جلسه اختصاص داده اند. برای آشنایی بیشتر والدین به این بستر و سنجیدن توانایی فرزندان توسط والدین که آیا میتوانند. بصورت آنلاین ادامه بدهند؟ که این حرکت توانسته رضایت بسیاری از والدین را جلب کند.

انجام فعالیت‌ها و بازی های مختلف، آموزش زبان به کودک را لذت بخش می‌کند. تحقیقات ثابت کرده، کودکان زمانی که سرگرم هستند،بهتر یاد می‌گیرند. مطالعات ثابت کرده اند که کودکی که خواندن را زودتر شروع می کند، در مدرسه و بعدها در زندگی وظایفش را بهتر انجام می دهد، اعتماد به نفس بیشتری دارد و از ماندن در مدرسه لذت بیشتری می برد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

در آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان می توانند به راحتی با چندین نفر که دارای سطح یکسانی هستند. در مورد مسائل گوناگون به زبان انگلیسی به بحث بپردازند و چون در فضای کلاس های آنلاین پخش صدا و تصویر راحت است.

زبان آموزان مکالمه خود را تقویت کنند. که با توجه به راحتی در منزل بودن به دور از هرگونه سختی از قبیل ترافیک و دوری و گسترش بیماری این روش آموزش بسیار مورد استقبال واقع شده است.

قطعا زبان یعنی توانایی برقراری ارتباط که با توجه به پیشرفت بشریت از راه دور برای گذراندن بسیاری از نیاز ها باید به زبان انگلیسی و به صورت آنلاین مکالمه داشته باشید تا بتوانید به راحتی ارتباط برقرار سازید. پس یکی از بهترین روش ها آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی می باشد.

ما در موسسه زبان الوند افتخار این را داریم که برای یادگیری زبان انگلیسی قدم به قدم همراه شما باشیم تا شما به سطح دلخواه خود برسید. شما با شرکت در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی میتوانید همه مهارت ها (speaking, reading, listening) را کسب کنید.

آموزش مجازی زبان انگلیسی با مدرک

در آموزش مجازی زبان انگلیسی با مدرک وقتی دوره مجازی خود را در موسسه خارجی الوند به اتمام برسانید. و تست های مجازی طبقه بندی زیر نظر کارشناسان موسسه زبان الوند سپری شود سپس به شما مدرک معتبری اعطا میشود.

که شما با داشتن آن مدرک میتوانید هر کاری در حیطه زبان انگلیسی انجام دهید. که آن مدرک مبنی بر این است که شما توانایی مکالمه به زبان انگلیسی را دارا هستید. و تمامی دوره های مجازی را به اتمام رساندید.

دوره های آموزش مجازی زبان انگلیسی با مدرک برای هرگونه شرایط سنی، خردسالان و بزرگسالان مناسب هست. و همه میتوانند در هر سطح و سنی که هستند از این امکانات استفاده کنند. و در نهایت مدرک معتبر خودشان را از موسسه زبان الوند دریافت کنند.

آموزش مجازی زبان انگلیسی با مدرک


آموزش زبان امریکایی آنلاین

با توجه به اهمیت داشتن زبان انگلیسی که تمامی مردم به آن واقف هستند. بسیاری با گویش و لهجه های زبان انگلیسی نیز آشنایی بیشتری دارند. که لهجه بریتانیایی و آمریکایی در چند مورد با هم فرق دارند. مثلا در بعضی از کلمات املا آنها با هم متفاوت است. در بعضی جاها تلفظ و در برخی دیگر شکل کلمات و گرامر نیز تفاوت دارد.

با این وجود بسیاری از زبان آموزان علاقه به یادگیری زبان آمریکایی دارند. در همین بابت موسسه زبان الوند دوره های آموزش زبان امریکایی انلاین در راستای کار خود قرار داده است. تا زبان آموزان زبان آمریکایی را زیر نظر اساتید مسلط به این زبان قرار بگیرند.

در سراسر جهان گویش آمریکایی بیشتر به رسمیت شناخته شده است. و در مقایسه با زبان انگلیسی بریتانیایی املای آن آوای بیشتری دارد. همچنین دارای الگوی گرامری بهتری بوده و تلفظ آن قابل تشخیص‌ تر است.


آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

در مورد آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی باید گفت، در دهه های اخیر با توجه به پرمشغله تر شدن مردم و درگیری های فراوان و با توجه به ترافیک بالا با مسافت دور یکی از مهمترین کارها برای مردم که یادگیری زبان انگلیسی است. و با توجه به اهمیت آن در زندگی روزمره را به تعویق بیندازد یا صرف نظر کنند.

اخیرا با توجه به مشکلات بیماری حال حاضر این موسسه آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی خود را فعال کرده است. تا رفاه حال و سلامتی هموطنان و همشهریان عزیزمان را بتواند به ارمغان بیاورند.

این دوره از اشتیاق ‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

    captcha