آموزش آنلاین زبان انگلیسی

درخصوص آموزش آنلاین زبان انگلیسی باید گفت: با توجه به شرایط کنونی و مشکلات موجود در جامعه از جمله مشکلات اقتصادی و بیماری حال حاضر ، شرایط برای همه سخت شده است. ولی چه در شرایط آسان چه سخت یک سری از چیزها جزء نیاز های اصلی محسوب میشود. قبل از یادگیری زبان انگلیسی شاید خیلی ها بگویند یادگیری زبان انگلیسی اونقدر ها هم در اولویت نیست.

اما ما اینجا هستیم تا از میزان اهمیت یادگیری زبان انگلیسی براتون بگیم. حالا یه سوال مهم از ما پرسیده میشه تو این وضعیت چطور بریم کلاس؟ جواب ما به شما این هست که لازم نیست کلاس ها صرفا حضوری باشه در شرایط فعلی بهترین راه کلاس های آنلاین هست یعنی لازم نیست زمان اضافه تری صرف رفت و آمد شود و هم با توجه به شیوع ویروس کرونا برای سالم ماندن نیز کلاس های آنلاین توصیه میشود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به شما این فرصت را میدهد تا در عین راحت بودن در هر جایی که هستید و در دست داشتن برنامه هاتون و زمان بندی آنها زبان انگلیسی را فرا بگیرید و همانطور که در بالا گفته شد یادگیری زبان انگلیسی در زمان حال حاضر بسیار مهم است.

شما هر اقدامی بخواهید انجام بدید نیاز به زبان دارید از ادامه تحصیل و مهاجرت و تجارت بگیرید تا کار کردن با کودکانتان و امرار معاش در دوره فعلی، پس حتی یادگیری از فردا هم دیره و باید از همین امروز شروع کنید.

دوره‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی

دوره‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی موسسه الوندراه حلی است برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به ‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند.دوره های آموزش آنلاین، حاصل ماه‌ ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT ایران هستند.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

این سوال پیش میاد که آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان چرا پایه گذاری شده : در شرایط فعلی و با شیوع ویروس کرونا برای سالم ماندن خیلی از تفریحات و شرایط گذشته رو نداریم و کودکانمون چون در سنین پایین تر درکی از میزان خطرناک بودن بیماری ندارن، توی خانه ماندن براشون بعد از این همه وقت طاقت فرسا شده.

اکثر والدین در صدد راه حلی برای سرگرم کردن فرزندانشون هستند. که بهترین راه حل برای سرگرمی و آموزش و فراگیری بچه آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان هست.

چون در شرایط شاد و نشاط اور هستند و حوصلشون سر نمیره هم اینکه گام مثبتی در جهت فراگیری زبان برمیدارید. شیوه تدریسی که برای هر کودک با توجه به بازده، سرعت یادگیری و بدون استرس بودن آن در نظر گرفته شده علاوه بر آن متد های آموزشی جداگونه و به‌ روز مثل شعر، بازی، موسیقی و … زبان انگلیسی را یاد می گیرند .

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان


مدرسه زبان انگلیسی کودکان

برای سرگرم کردن کودکانمون و فراگیری زبان انگلیسی بهترین مکان ، مدرسه زبان انگلیسی کودکان هست به چند دلیل: اولین و مهمترین دلیل، تعامل بین فرزند شما و همسالان فرزندتون هست. به این منظور که با قرار گرفتن در مدرسه زبان انگلیسی روابط اجتماعی و مستقل شدن فرزندتون بیشتر میشود.

به دنبال همین بحث وقتی فرزندتون مستقل بشود اعتماد به نفس بالاتری را کسب میکند. و وقتی با اعتماد به نفس باشد فراگیری بهتری خواهد داشت پس تمام این ها زنجیروار به همدیگه ربط پیدا میکنند .

برای همین شاید یه سری والدین دانش کامل داشته باشند اما بهتر این هست که اجازه بدید فرزندانتون در مدرسه زبان انگلیسی کودکان آموزش ببینند. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند. بدین ترتیب فراگیران در مدرسه زبان انگلیسی پس از اتمام دوره دانش انگلیسی کاربردی، از هر ۴ مهارت اصلی برخوردار هستند.

مدرسه زبان انگلیسی کودکان


آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان

در این روز های کرونایی و با توجه به قرنطینه های حال حاضر زندگی کردن بسیار سخت و پر استرس شده است و این سختی دو چندان بیشتر برای بچه هاست. چون بچه ها درک آن چنانی از میزان خطرناک بودن کرونا ندارند.

پس فشار و سختگیری بیشتری رو متحمل میشوند. طبق اخرین آمار های رسمی بین المللی کودکان بیشتر در معرض آسیب های روحی و روانی هستند. پس برای جلوگیری از بروز مشکلات حادتر نظیر افسردگی ، انزواطلبی و … والدین گرامی باید تدبیری ایجاد کنند .

آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان

خدارو شاکریم بابت اینکه در قرن و زمانی زندگی میکنیم که از لحاظ تکنولوژی پیشرفت بسیاری را شاهد هستیم و به راحتی در دست تمامی عزیزان هست با توجه به موضوعاتی که اشاره کردیم آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان میتواند بهترین راه حل برای جلوگیری از مشکلات ذکر شده باید در کنار سرگرمی بچه ها به راحتی به دور از خطر و در منزل دوزبانه بشوند.

بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی با توجه به شرایط الان و با تکیه بر اصول تربیتی متناسب با روانشناسی رشد برای کودکان دوره آموزشی زبان انگلیسی کودکان را تالیف نموده است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.


کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان چندین مزیت دارد که به ترتیب از آنها صحبت میکنیم. یکی از مزیت ها فراگیری اجتماعی هست به این معنی که در دنیای امروز و با توجه به گستردگی و پیشرفت تکنولوژی آنها با معلم ها نیست.

بلکه بستری فراهم شده در صفحات و نرم افزار های مشخص و بسیار کار آمد زبان آموز میتواند هم زمان با چندین نفر در کلاس آنلاین شرکت کند. و بحث و تعامل انگلیسی داشته باشد و در بسیاری از نرم افزارهای کلاس های انلاین برای کودکان امکانات بصری زیادی به وجود آمده است تا بچه ها از آموزش دیدن کلافه و خسته نشوند.

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

در واقع کودکان در کلاس های حضوری کتاب هایی دارند که  میتوانند به کمک آنها زبان را فرا بگیرند و در واقع به خواندن و نوشتن زبان آموزان بسیار کمک میکند و به خودی خود میتوانند از آن کتاب ها بخش های مهم را در بیاورند و به شکل جزوه برای خود در اختیار داشته باشند.

در سطوح مقدماتی تر معلم ها جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان را گاها خودشان درست میکنند و در اختیار زبان آموزان میگذارند یا آنها را در امر درست کردن جزوه یاری میکنند،

در کلاس های آنلاین علاوه بر کتاب، جزوه هایی را درقالب پی دی اف در اختیار زبان آموزان قرار میدهند و این جزوات همان بخش های بصری هستند که معلمین در نرم افزار با زبان آموزان خود کار کرده اند.پس کودکان نیز مانند بزرگسالان جزوه های آموزشی مخصوص به خود را دارند.

کتاب‌های مختلفی که هر کدام بر یکی از چهار مهارت‌های زبانی یعنی Reading، Speaking، Listening و Writing و یا هرچهار تا باهم تمرکز کرده‌اند. نرم‌افزار آموزشی کتاب نیز به ‌صورت جداگانه مباحث آموزشی را به ‌صورت کاملاً  Interactive و بر اساس کتاب اصلی و تمرین ‌های کتاب تمرین، آموزش می‌دهد.

جزوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان


آموزش زبان آنلاین خردسالان

در دوره فعلی بچه ها مثل دهه های گذشته نیستند که تکنولوژی در اختیار نداشته باشند یا نتوانند با آن کار کنند. به لطف پیشرفت های گوناگون تکنولوژی بچه ها کاملا آشنایی دارند و خب بهتر این است که والدین عزیز بتوانند این توانایی بچه هارا در جهت مثبت و به نفع خود بچه ها ازش استفاده کنند. و در اختیارشان قرار بدهند.

در دهه های اخیر خردسالان توانایی خودشان را در زمینه فراگیری زبان دوم بیشتر از گذشته به نمایش گذاشته اند . خب با توجه به شرایط موجود و انتشار ویروس کرونا و قرنطینه های اجباری بهتر این هست که نگذاریم فرزندانمون از این توانایی خود بی بهره بمانند.

در واقع والدین می توانند با آموزش زبان آنلاین خردسالان که بستری بسیار شاد و رنگی دارد و کاملا متناسب با رده سنی خردسالان میباشد زیر نظر اساتید مجرب و آموزش دیده این بخش برای فرزندان خودشان دقت صرف نمایند و عزیزان باید کاملا آگاه باشند که وقتی را در صرف فراگیری زبان دوم خردسالانتون میکنند بی ثمر و بی نتیجه نخواهد ماند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد. برای اموزش زبان انگلیسی به کودکان شما باید یک برنامه منسجم و کامل داشته باشید.

آموزش زبان آنلاین خردسالان

مزایای دوره آنلاین زبان خردسالان الوند

همانطور که خیلی از همشهریان عزیز ما در جریان هستند مرکز زبان الوند تنها مرکز رسمی خردسالان الوند می باشد. که با تیمی مجرب و حرفه ای در حال خدمات رسانی به همشهریانمون میباشد.

حالا برای رفاه حال همشهریان عزیز در مواجه با خطر ویروس کرونا و در اختیار قرار دادن کیفیت خودش در سراسر کشور به هم وطنان عزیزمون دوره های آنلاین زبان خردسالان خود را با شروع گسترش ویروس کرونا گسترده تر کرده است.

در واقع از مزایای دوره آنلاین زبان خردسالان الوند می توان به معلمین و مربی و کارشناس حرفه ای خردسالان ، جدیدترین روش های روز دنیا ، نوین ترین سیلابس حال حاضر و حرفه ای بودن در بستر نرم افزار های آموزش آنلاین متناسب خردسالان اشاره کرد.

هیچ‌کس با آموزش زبان دوم و بین‌المللی مخالف نیست. این زبان همواره برای ارتباط با دنیا وجود داشته است و از ضروریات دنیای علم است. یادگیری زبان یک کشور، فرصت سفرهای بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد. بسیاری از زبان‌ها در چند کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند.


آموزش زبان آنلاین کودکان ۲ ساله

آموزش زبان آنلاین کودکان ۲ ساله کار بسیار شیرین و در عین حال بسیار دشوار میباشد در واقع بهترین سن دوزبانه شدن از ۲ سالگی میباشد در این دوره انتشار ویروس و خطرناک بودن حضور در جامعه باید والدین گرامی با صبر کوچولوهای دو ساله خودشان را در بستر کلاس های آنلاین در جهت دو زبانه شدن همراهی کنند.

آموزش زبان آنلاین کودکان دو ساله با شعر و موسیقی و تصاویر رده سنی دوسال صورت میگیرد و کودکان در بستری شاد و در کنار دیگر دوستانشان  و به همراه مربیان متخصص زبان دوم را فرا میگیرند.

روند یادگیری در کلاس‌ زبان کودکان الوند مطابق با استانداردهای بین‌المللی پیش خواهد رفت. در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. زیرا فرآیند آموزش دادن به یک زبان‌آموز در این سنین حساسیت‌هایی دارد و درست مانند قدم برداشتن بر لبه تیغ است.

آموزش زبان آنلاین کودکان 2 ساله

دوره مجازی زبان انگلیسی کودکان ۳ ساله

دوره مجازی زبان انگلیسی کودکان ۳ ساله بر پایه آموزش زبان دوم و اصول تربیتی و روانشناسی میباشد این دوره برای کودکان ۳ سال طراحی شده است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. یعنی در این دوره مجازی با توجه به سن کودکان و میزان درک آنها فعالیت ها و سرگرمی ها طراحی شده است تا زبان آموزان به راحتی با زبان دوم آشنا شوند و ارتباط برقرار کنند.

و از طرفی چون آموزش به کودکان از حساسیت و ظرافت خاصی برخوردار هست این دوره ها زیر نظر کارشناسان زبان کودکان انجام میپذیرد. ما آموزش زبان به پایین‌ترین رده‌های سنی را یکی از ارکان حرفه‌ای خود قرار داده‌ایم. آموزش کلاس های آنلاین الوند به صورت غیر مستقیم با بازی تشکیل میشود که کاملا محتوای جدید و شادی دارد و اصلا برای کودک خسته کننده نیست.


 

مشاوره رایگان