کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

هر کسی در هرجای دنیا می تواند از کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس آکادمی علی نایبی استفاده کند. چه شما نتوانید در دوره های حضوری آمادگی آیلتس ما شرکت کنید. چه بتوانید تفاوتی ایجاد نمی کند؛ دوره های آنلاین ما توسط اسایتد کلاس های حضوری برگزار می‌شود. و همان کیفیت همیشگی دوره های حضوری را در آن تضمین می‌کنیم.

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

ما در آکادمی آیلتس علی نایبی نکات اسپیکینگ آیلتس را به ساده ترین و بهترین روش ممکن به شما آموزش می دهیم تا بتوانید مهارت اسپیکینگ آیلتس خود را بهبو بخشید و با Fluency و Accuracy بالایی مکالمه انگلیسی داشته باشید.

در این دوره آیلتس یعنی دوره آمادگی آزمون اسپیکینگ آیلتس که بصورت دوره آنلاین آیلتس برگزار خواهد شد. تمرین اسپیکینگ و آمادگی برای آیلتس تمرکز فقط بر روی مهارت اسپیکینگ آیلتس است و کلیه تکنیک های و استراتژی های لازم در بخش اینترویو آیلتس آموزش داده خواهد شد.

ثبت نام و رزرو

ثبت نام و رزرو کلاس آنلاین آیلتس

بدلیل ظرفیت محدود ۱۲۰ نفر زبان آموز در هر ترم؛ پس از ثبت نام اسم شما در لیست رزرو ترم آتی ثبت خواهد شد. و تشکیل اولین جلسه کد کلاس شما حداقل یک هفته زمان خواهد برد.


ثبت نام و مشاوره رایگان

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس رایگان

با سرچی کوتاه در گوگل؛ ده‌ها کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس رایگان را میتوانید پیدا کنید. و از آنجایی که آزمون صحبت کردن آیلتس (IELTS Speaking test) میباشد که معمولا در روزی به جز آزمون کتبی برگزار میشود.

به نظر من این آزمون بخش امتیاز آور آیلتس است. چون با آموزشی منطقی به راحتی میتوانید نمره بالایی در اون کسب کنید. بسیاری از مراکز و وبسایت ها منابع رایگانی را در اختیار داوطلبین قرار داده‌اند. به عنوان مثال:

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس رایگان

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس رایگان اما قابل قبول

مجموعه کامل TOP TIPS FOR IELTS ACADEMIC مرجع مناسبی برای تقویت چهار مهارت اصلی انگلیسی Speaking, Writting, Listening و Reading داوطلبان آزمون آیلتس است. کتاب، فایل ویدویی و فایل صوتی نکات مهم آزمون آکادمیک مشتمل بر چهار فصل آموزشی است که هر یک ازاین بخش ها بر روی یکی از مهارتهای اصلی زبان انگلیسی تمرکز کرده است.

اما باید بدانیم آزمون آیلتس آزمونی تکنیکال می‌باشد. و منابع رایگان موجود قطعا جوابگوی شما برای کسب نمرات مطلوب نمی‌باشد. همچنین با توجه به تغییر قیمت آزمون بعد از کرونا و قیمت دلار داوطلبین باید نزدیک به 4 میلیون و 600 پرداخت کنند.

که اگر نمره دلخواه کسب نشود به این معنی است که کل مبلغ باید دوباره پرداخت شود. پس شرکت در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس بسیار منطقی‌تر و به صرفه‌تر از دوره های رایگان آموزش آنلاین آیلتس می‌باشد.


 1. چنانچه قصد شرکت در دوره‌های آنلاین و یا نیاز به جلسه رایگان مشاوره آنلاین دارید لطفا فرم زیر را پر کنید

ثبت نام کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس


پكيج آموزش آيلتس

آیلتس (به انگلیسی: IELTS مخفف International English Language Testing System) (نظام بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی) یک آزمون معتبر بین المللی است که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آزمون آیلتس استرالیا IDP برگزار می گردد. بر همین اساس پکیج خود آموز آکادمی علی نایبی، دارای شصت جلسه است. در این شصت جلسه، شما تنها با صرف زمان نیم ساعت در روز، در کمتر از پنج ماه، از مبتدی به آیلتس 7 می رسید.

پكيج آموزش آيلتس

تمام درسگفتارهای کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس به صورت ویدیویی برای شما آماده شده است. و تمامی منابع مورد نیاز برای رسیدن به نمره 7 آیلتس، برایتان به صورت درس به درس قرار گرفته است.

پکیج‌های آموزشی آیلتس یک متریال آموزشی منحصربه‌فرد و تالیفی بوده و پس از جمع‌آوری جامع مواد آموزشی مجموعه‌های آموزشی متعدد، همراه با تجربه و تحقیقات تیم آموزشی موسسه الوند با اساتید آیلتس ۸.۵ تهیه‌ شده است.

 • این برنامه آموزشی آیلتس، جامع‌ترین خودآموز آیلتس در جهان است.

معلم خصوصی آیلتس آنلاین

تدریس خصوصی آیلتس IELTS می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با اسکایپ، واتسپ و غیره) برگزار گردد.

 1. امروزه تعداد متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس روز به روز در حال افزایش است.
 2. و بهترین روش یادگیری شرکت در کلاس تدریس خصوصی آیلتس است.

زمانیکه شما تصمیم می گیرید در آزمون آیلتس شرکت کنید ابتدا اطلاعات در این زمینه را کسب کنید تا بتوانید برنامه ریزی مناسب انجام دهید. با ما همراه باشید تا در ادامه به طور کامل در مورد کلاس خصوصی آیلتس و شرکت در آزمون آیلتس با شما صحبت کنیم.

برای صرفه جویی در وقت حتی دانشجویان آیلتس در ایران نیز در این دوره های آنلاین آیلتس شرکت میکنند و از نرم افزار اسکایپ برای شرکت در کلاس آیلتس بهره میگیرند. برنامه تضمینی کلاس خصوصی آنلاین آیلتس را مطالعه کنید.

معلم خصوصی آیلتس آنلاین

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید.

 1. در آکادمی آیلتس علی نایبی از دو پلتفرم قوی Skype و Skyroom استفاده می‌شوند.
 • پشتیبانی فنی
 • Study plan و منتورینگ 100 درصدی و تمام وقت
 • دوره های فشرده و نیمه فشرده
 • ارائه بصورت کاملا حرفه ای و بر اساس جدیدترین متدهای آموزش آیلتس
 • شناسایی نقاط قوت و ضعف

کلاس آنلاین آیلتس speaking

کلاس آنلاین آیلتس speaking اکثر عبارات، جملات، اصطلاحات، کلمات، افعال، قیدی و کالوکیشن هایی که افراد native در مکالمات و محاوراتشان به کار می روند تدریس می شوند. با گذراندن این دوره ها افراد می توانند به سبک native انگلیسی صحبت کنند. به تمام داوطلبان آزمونهای بین المللی مثل IELTS و TOEFL و PTE توصیه می شود.

کلاس آنلاین speaking

 1. اهمیت آشنایی با فرمت قسمت اسپیکینگ آزمون آیلتس
 2. بررسی ملاک های نمره دهی اسپیکینگ
 3. اهمیت آشنایی با انواع سوالات هر 3 بخش آزمون اسپیکینگ
 4. نکات کلیدی برای افزایش نمره IELTS Speaking
 5. بررسی سوالات جدید و نمونه پاسخ ها
 6. پخش ویدئو شبیه سازی آزمون اسپیکینگ نمره ۸ تا ۹

بهترین دوره های آنلاین آیلتس

با توجه به مشکلات زندگی جدید، وجود ویروس ها و هزینه های بالای رفت و آمد؛ بسیاری از موسسات و افراد اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین دوره های آمادگی آیلتس کرده‌اند.

تعداد مدرسین آنلاین و همچنین نبود نظارت ارگانی، مسئول و سوپروایزرها در آموزشگاه‌ها؛ باعث شده است متقاضیان حسابی سردر گم شوند. و پس از ثبت نام در دوره ها بشدت احساس نارضایتی کنند.

تیم الوند سعی کرده است با فراهم کردن اطلاعات مورد از بازخورد زبان آموزان؛ برترین و با کیفیت ترین برگزار کنندگان کلاس مجازی آیلتس را در مقاله‌ی بهترین دوره آنلاین آیلتس معرفی کند.

به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

  captcha