بهترین دوره آنلاین آیلتس

با توجه به شیوع کرونا و پراکنده بودن مراکز آموزش آنلاین؛ سعی کردیم شما رو با بهترین دوره آنلاین آیلتس در کشور آشنا کنیم. افراد و موسسات زیادی که در بعد حضوری آیلتس فعالیت میکردند اقدام به برگزاری دوره ی آنلاین کردند. اما غافل از اینکه تکنیک های تدریس آنلاین کاملا متفاوت می‌باشد.

بهترین دوره آنلاین آیلتس

در ایران دوره های مختلفی به آموزش آزمون آیلتس می پردازند. یقینا آشنایی با ۱۰ مرکز آموزش آنلاین دوره آیلتس که از نظر کیفیت آموزشی و استفاده از تجارب ارزشمند اساتید این رشته دارای سوابق درخشانی هستند. می توانند به داوطلبین آمادگی این زبان یاری برسانند. این بررسی و تحقیق زیر نظر کارشناسان آکادمی تخصصی آیلتس استاد علی نایبی انجام شده است.

معرفی بهترین دوره آنلاین آیلتس در کشور

به این دلیل تیم الوند و آکادمی علی نایبی تصمیم به معرفی بهترین دوره آنلاین آیلتس در کشور گرفتند. که با توجه به شیوع کرونا و درخواست متقاضیان برای شرکت در کلاس های آنلاین و همچنین ازدیاد مدعیان برگزاری کلاس آنلاین؛ تصمیم به 2 ماه تحقیق و بررسی فیدبک های زبان آموزان گرفتیم.

معرفی بهترین دوره آنلاین آیلتس در کشور

 • چرا برگزاری کلاس آنلاین آیلتس کار هر کس نیست؟
 • چرا تدریس آنلاین آیلتس به مراتب برای مدرس دشوار است؟
 • دوره آنلاین آیلتس استاندارد باید دارای چه ویژه‌گی هایی باشد؟
 • چرا هر استاد حضوری آیلتس نمیتواند آیلتس تدریس کند؟

تمامی این سوالات را به شما به ساده ترین روش پاسخ میدهیم. اول از همه اینکه کار هر کس نیست خرمن کوفتن! تدریس آنلاین آیلتس نیازمند استادی مسلط به زبان انگلیسی، ساختار آزمون آیلتس و همچنین دانش فراوان در IT میباشد. پس چند شرط ابتدایی مهم:

 1. 1- تسلط کامل به زبان انگلیسی
 2. اشراف دقیق به ساختار آزمون آیلتس
 3. دانستن علم آزمون سازی و روش تدریس آنلاین

بهترین کلاس آنلاین آیلتس

معرفی بهترین کلاس آنلاین آیلتس به منظور جلوگیری از سرگردانی متقاضیان آزمون آیلتس و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های آموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از کلاس های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید.

بهترین کلاس آنلاین آیلتس

رتبه بندی ذیل لزوماً به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آموزشگاه های فوق نیست. ضمناً لازم به ذکر است فهرست بهترین کلاس آنلاین آیلتس در زمینه برگزاری دوره آموزش آنلاین آزمون آیلتس طی ارزیابی های مستمر به تناوب به روز رسانی می گردد.

بهترین دوره مجازی آیلتس

اما انتخاب بهترین دوره مجازی آیلتس توسط تیم آنالیز و تحقیق موسسه الوند انجام شده و با توجه به فیدبک زبان آموزان آنلاین و مجازی که در این دوره ها شرکت کرده‌اند، کامنت های اینستاگرام زبان آموزان برای اساتید دوره و آوازه و دانش اساتید مجموعه های دوره مجازی کشوری انتخاب شده است.

همچنین لازم به ذکر میباشد تمامی مراکز آنلاین آموزش آنلاین آیلتس در صورت علاقه میتوانند نام خود را جهت قرار گرفتن در لیست (بعد از بررسی تیم الوند) ذکر کنند. تا کارشناسان ما پس از بررسی نام مجموعه آن ها را در اختیار کاربران قرار دهند.


کلاس های انلاین ایمان مافی

دوره آنلاین آیلتس آرمانی مناسب افرادیست که قصد شرکت در آزمون آیلتس را در آینده نزدیک دارند. این دوره ها با ارائه ایمان مافی و تیم استرالیایی آرمانی پیشرفت محسوس در مهارتهای IELTS را محقق می سازد.

کلاس های انلاین ایمان مافی

همیشه افرادی که انگلیسی خوبی دارند در روند مهاجرت با اعتماد به نفس تر و راحت تر هستند. این افراد می توانند خیلی سریع با شرکت در کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی مثل آیلتس خیلی سریع به اهدافشان دست پیدا کنند.

 •  دموی رایگان دوره ها
 • دوره های آنلاین آیلتس
 • دوره های آنلاین ترمیک
 • تعیین سطح آنلاین رایگان

دوره آنلاین IELTS اکسیر آیلتس

دوره آنلاین IELTS ویدیویی اکسیر اساس کارش ارسال مواد آموزشی و ارتباط آنلاین اینترنتی برای پشتیبانی است. این دوره های ویدیویی آنلاین، از مجموعه دوره های هوشمند تِلِکس (TelEx) است. ممکن است به دنبال کلاس IELTS باشید اما نتوانید به شکل حضوری یا آنلاین (Live) در کلاس شرکت کنید.

دوره آنلاین IELTS اکسیر آیلتس

مواد آموزشی دوره های آنلاین آیلتس، یک پکیج آموزشی آیلتس است که در آن اسلاید های آیلتس، جزوات آیلتس، پادکست های صوتی آیلتس و ویدیوهای آیلتس قرار دارند. این متریال آموزشی کپی پیست نبوده و صرفا جمع آوری نیست؛ بلکه تالیفی بوده و پس از جمع آوری جامع مواد آموزشی ایجاد شده است.


دوره های آنلاین ایرسافام

دوره های دوره های آنلاین ایرسافام دارای آزمون تعیین سطح هستند. آزمون تعیین سطح این قابلیت را دارد که نمره حدودی آیلتس شما را نیز محاسبه نماید. دوره های IELTS برای افرادی با نمره تقریبی 4 به بالا (pre-intermediate) و دوره های TOEFL برای افرادی با نمره تقریبی 60 به بالا (pre-intermediate) هستند.

دوره های آنلاین ایرسافام

افرادی که قصد تبدیل نمره IELTS خود از حدود 5/5 – 5 به 7 – 6/5 را دارند و افرادی که نمره 75 TOEFL خود را به بالای 90 می خواهند ارتقاء دهند بیشترین بهره را از این دوره ها خواهند برد.


دوره های آیلتس کانون زبان ایران

خب احتمالا همه شما نام کانون زبان ایران را شنیده اید. کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت می شود. این موسسه آموزش زبان انگلیسی، دوره های متنوعی را ارائه می دهد.

دوره های آیلتس کانون زبان ایران

در بعد دوره های مجازی آیلتس هم دوره های کانون زبان دیده میشود. و در این دوره ها سعی شده است از فضای آنلاین استفاده بشود و در مجموع با توجه به جامعه ی آماری این موسسه را میتوان در لیست موسسات آنلاین آیلتس گنجاند.

 • قیمت مناسب کلاس های برگزار شده
 • آزمون های منظم
 • اساتید قدیمی

کلاس آنلاین آیلتس آفرینش

کلاس‌های آنلاین آفرینش عیناً مطابق با کلاس‌های حضوری آفرینش برگزار می‌گردد. محتوا و جدول برنامه کلاسهای آنلاین را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده نمایید. تعیین سطح این کلاسها نیز به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

کلاس آنلاین آیلتس آفرینش

از طرفی دیگر زبان آموزان محترم می‌توانند بدون تعیین سطح در کارگاه‌های یکروزه آنلاین آفرینش شرکت نماید. در این کارگاه‌ها به کمک گروهی از مجرب‌ترین اساتید آفرینش تلاش خواهیم کرد، مهم‌ترین نکات در مورد هر مهارت و نکات ضروری گرامری را با شما به اشتراک بگذاریم.


دوره آموزش آنلاین آیلتس موسسه سفیر

آموزشگاه زبان سفیر، در شرایط کنونی جامعه که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری محدود شده است، دوره‌های آیلتس را برگزار می‌کند. کلاس‌های آنلاین بدون محدودیت مکانی برای کلیه متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس این امکان را فراهم می‌آورد. تا از برنامه‌ریزی زمانی خود برای شرکت در این آزمون عقب نمانند.

دوره آموزش آنلاین آیلتس موسسه سفیر

دوره‌های IELTS در آموزشگاه زبان سفیر در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می‌شود. دوره‌های Pre- IELTS در ۳ مقطع که شامل مقطع مبتدی (۳ ترم)، مقطع پیش‌میانی (۳ ترم) و مقطع فوق‌میانی (۳ ترم) و در مجموع ۹ ترم ۲۰ جلسه‌ای برگزار می‌شوند.

سپس دوره‌ IELTS که شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding بوده که زبان‌آموزان آیلتس با توجه به نمره کسب شده در آزمون ماک آیلتس در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند. و همانند دوره‌های Pre-IELTS در 20 جلسه برگزار می­‌شود.


کلاس آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی

برای صرفه جویی در وقت حتی دانشجویان آیلتس در تهران نیز در این دوره های آنلاین آیلتس شرکت میکنند. و از نرم افزار اسکایپ برای شرکت در کلاس آیلتس بهره میگیرند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید.

کلاس آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی

شما با هر سطح زبانی می توانید در کلاس خصوصی آیلتس آنلاین شرکت کنید. چرا که این کلاس از سطح فعلی زبان شما شروع میشود تا شما را به نمره مورد نظر در آیلتس برساند. زبان عمومی را از ابتدا با رویکرد آیلتس و زیر نظردکتر آرین کریمی بهترین متخصص آیلتس یاد بگیرید.


کلاس آنلاین آیلتس بیان برتر

کارگاه های آنلاین بیان برتر، توسط اساتید برتر آیلتس ایران، استاد حامد محمدحسینی و استاد میلاد محمدحسینی ارائه خواهند شد. و طول این دوره ها، ۶ هفته (۱ ماه و نیم) و ۲ جلسه در هفته بوده که به صورت فایل های تصویری، صوتی و متنی به آموزش ۲ مهارت Writing و Speaking خواهند پرداخت.

کلاس آنلاین آیلتس بیان برتر

همانطوریکه در بالا نیز گفته شد، این دوره به صورت تمرینات روزانه برنامه ریزی شده است. و بنابراین برروی این تمرینات توسط ۲ تیم اصلی Speaking و Writing بیان برتر فیدبک خواهید گرفت. این یعنی ارزیابی کاملا مستمر تا انتهای دوره!


آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

کارشناسان آکادمی آیلتس علی نایبی در جهت حمایت از متقاضیان آزمون آیلتس اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان میکنند.

آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان

برای ارائه سرویس های مناسب به داوطلبان آزمون آیلتس، نخستین سوالی که از دوستان پرسیده می شود سطح تسلط آنها به خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن به زبان انگلیسی است. آزمون های مختلفی در اینترنت موجود می باشد که گاها از قابلیت اعتماد بالایی برخوردار نمی باشند.

به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

  captcha