بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در خانه

آیا واقعاً یادگیری زبان انگلیسی در خانه در 2 یا 3 ماه امکان پذیر است؟ در جواب باید گفت که قطعاً بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در خانه به آموزش و تلاش و وقت گذاشتن نیاز دارد و یاد گرفتن هر زبانی هم گستردگی و سختی خاص خود را دارد و چون زود هم فراموش می شود، نیاز تکرار و تمرین بسیار نیز هست. اما چگونه زبان انگلیسی سریع یاد بگیریم ؟

راه هایی وجود دارد که به یادگیری ما سرعت می بخشد. اول از همه اینکه حتماً باید توانایی به انجام رساندن یک برنامه فشرده را داشته باشید. و بتوانید مطالب را به سرعت بیاموزید، به دلیل این که باید روزی 8 الی 14 ساعت وقت بگذارید و در هر ساعت باید شاداب، با حوصله و پر انرژی باشید.

بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در خانه

بهترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در خانه

آیا به این فکر کرده اید که زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید؟ یا بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در خانه چیست؟ جواب ما به این سوال این است که بله. علاوه بر این که یادگیری زبان انگلیسی در خانه خیلی راحت هست. مزایای خیلی زیادی هم دارد. شما با یادگیری زباان انگلیسی در خانه می توانید در اتلاف وقت و هزینه صرفه جویی کنید و با تمرکز خیلی بالا در خانه خودتان مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

بهترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در خانه

بهترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در خانه بصورت آنلاین

پیشنهاد موسسه زبان الوند به شما در رابطه با روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی این است که اگر از روش های قدیمی و معمولی برای یادگیری زبان خسته شده اید می توانید کلاس های آنلاین را انتخاب کنید. در کلاس های آنلاین، شما میتوانید به راحتی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را شروع کنید، بدون اینکه وقت و زمان خود را در مسیر رفت و آمد هدر دهید.

امروزه با توجه به مشغله کاری که همه دارند شرکت در کلاس های حضوری بسیار سخت و وقت گیر است، شما به همراه خانواده در هر رده سنی یا سطحی می توانید زبان انگلیسی را در خانه آموزش ببینید. یادگیری این زبان در کنار دیگر زبان های شاخص دنیا به یک ضرورت تبدیل شده که از همان زمان کودکی تا بزرگسالی می توان آن را فرا گرفت.


یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان

فکر کردن به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان به شما انگیزه می دهد. شاید جنبه های منفی هم به ذهن شما راه پیدا کنند که این امر در صورت ندانستن زبان انگلیسی برای شما به وجود می آید.

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان

مثلاً اینکه به شغل مورد علاقه خود دست پیدا نخواهید کرد تا زمانی که انگلیسی را یاد بگیرید. اینکه چگونه زبان خود را تقویت کنیم، باید برای خود انگیزه ایجاد کنید. هر چه دلایلتان بیشتر باشد، انگیزه تان بیشتر خواهد بود و هر چه انگیزتان بیشتر باشد، به موفقیت های بزرگتری خواهید رسید.

 • چند روش یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان
 1. مبحث را برای خودتان الویت بندی کنید.
 2. در مکالمه ها مشارکت کنید.
 3. یادداشت برداری کنید.

یادگیری روزانه لغات زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل

این سوال برای همه شما پیش میاد که چگونه روزانه لغات انگلیسی را در منزل یاد بگیریم؟ باید بگم که متنوع کار کنید. چون شما در حال انجام یک برنامه یادگیری فشرده هستید. به احتمال زیاد در صورتی که روشتان متنوع نباشد، هر چند علاقه زیادی داشته باشید، به زودی خسته می شوید. نباید حجم زیادی از اطلاعات یک شکل را وارد مغز خود کنید. یکباره لغت نخوانید یا فقط یک روز را به یادگیری گرامر اختصاص ندهید.

توجه داشته باشید که هنگام یادگیری لغت، از لغات ساده شروع کنید. نه سخت و دشوار، و تا زمانی که خوب یاد نگرفتید، لغات جدید را شروع نکنید.
سعی کنید به صورت متنوع در یک روز هم لغت، گرامر و هم مکالمه را به صورت همزمان یاد بگیرید. تا برای خودتان هم جذاب باشد. زندگی کردن در کشورهای انگلیسی زبان و یا سفر به این کشورها اگر چه تاثیر بسزایی در صحبت کردن دارد. و در مدت کوتاه باعث تقویت مکالمه شما می شود.

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان


برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی

میدانیم که برای یادگیری زبان انگلیسی باید تلاش زیادی داشته باشیم و این یادگیری بسیار زمانبر هست. یادگیری گرامر و کلمات شاید حوصله بر باشد اما با تهیه یک برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی میتوان کار را بسیار آسان تر کرد. در این مقاله نکاتی را برای تهیه یک برنامه روزانه جهت یادگیری زبان انگلیسی به شما خواهیم گفت.

برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی

 1. چندین فعالیت مختلف را انتخاب کنبد.
 2. فعالیت هایی که انتخاب میکنید کوتاه و لذت بخش باشد.
 3. برای هر فعالیت هدف گذاری کنید.
 4. فعالیت ها را طبق برنامه در طول هفته انجام دهید.
 • این فعالیت میتواند یادگیری کلمات مختلف باشد.

بهترین برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق شنیدن

می توانید به راحتی با ایجاد یک محیط انگلیسی برای خود، گوش خود را به شنیدن این زبان عادت دهید. ایجاد این محیط بسیار ساده است و می توانید هم زمان با انجام کارهای روزمره، خود را در این محیط قرار دهید. به هر فایل صوتی انگلیسی مانند آهنگ، اخبار تلویزیون، رادیو و فایل های صوتی، آموزشی و درسی را در هر کجا که هستید به طور مداوم گوش فرا دهید.

برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی

برای مثال در تلفن همراه خود فایل های صوتی آموزشی و یا رادیویی (در صورت داشتن اینترنت) را روشن بگذارید و در حال تمیز کردن منزل، آشپزی، کار کردن در محل کار، حتی گاهی درس خواندن، به آنها گوش دهید. بگذارید در لپ تاپتان فیلم یا موسیقی همزمان با کارهایی که انجام می دهید پخش شود.


بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

پیدا کردن منبع آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار کار سختی است، کتاب خواندن برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از روش های قدیمی یادگیری است اما بسیار موثر است، ما در این مقاله به شما چندین کتاب معرفی میکنیم. کتاب ها با موضوعات طبقه بندی شده میتوانند به شما کمک کنند تا در چهار مهارت زبان انگلیسی مهارت پیدا کنید.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

کتاب هایی از قبیل Vocabulary in Use و Grammar in Use و Tactics for Listening و Inside Reading و Oxford Picture Dictionary میتواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند.

بهترین کتاب، فیلم ها و اخبار برای یادگیری انگلیسی 

همچنین به همین شیوه به فیلم ها و اخبار انگلیسی زبان از تلویزیون نیز گوش فرا دهید. به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ وجه لازم نیست با دقت فراوان گوش دهید. تا حتماً معنی آن را متوجه شوید. که این من جمله بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در خانه می‌باشد. این کار فقط به این دلیل است که گوش خود را به این زبان عادت دهید.

و برای خود محیطی انگلیسی را شبیه سازی کنید. یکی دیگر از راه هایی که می تواند بسیار مفید باشد و به سریع یاد گرفتن شما کمک کند، خواندن است. تا جایی که می توانید همه چیز را به زبان انگلیسی بخوانید. کتاب های داستان در سطح های مختلف، رمان و روزنامه های انگلیسی زبان به راحتی قابل تهیه هستند.

حتی اگر کتاب مورد علاقه خود را پیدا نکردید بهتر است آن را در اینترنت جستجو کنید. حتی روزنامه هایی مانند New York times و The Guardian را می توانید به صورت آنلاین بخوانید. اگر خواندن کتابی را که دارید را تمام کردید، بهتر است آن را دوباره بخوانید. مطمئناً در بارهای دوم و سوم کلمات و دستور زبان آن را بهتر به خاطر میسپارید. تا جایی که می توانید با دوستان و آشنایان خود، به زبان انگلیسی صحبت کنید. و ایرادهای یکدیگر را اصلاح کنید که این کار یکی از بهترین روش های یاد گیری زبان در منزل است.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی


چگونه مثل بلبل انگلیسی حرف بزنیم

برای رسیدن به این هدف باید شور و علاقه را سر لوحه کار خود قرار دهید. که 80 درصد موفقیت شما همین پشت کار و شور و اشتیاق شما در انجام یادگیری زبان  انگلیسی در خانه است.

و تنها 20 درصد شامل مطالب و روش خواندن شما می شود. برای انرژی دادن به خود، به توانایی هایی فکر کنید که در صورتی که انگلیسی را روان صحبت کنید، به دست می آورید و این که زندگی شما چقدر در جهت مثبت تغییر خواهد کرد.

 • صبح زود بلند شید.
 • آهنگ انگلیسی گوش کنید.
به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

  captcha