آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در حال حاضر به دلیل شرایط موجود اقتصادی بسیاری تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را گرفته اند و برای زندگی چه از لحاظ شغلی چه از لحاظ تحصیلی نیازمند این هستیم که زبان ترکی استانبولی را نیز بلد باشیم.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

برای کار و پیدا کردن شغل نیاز به تحصیلات آکادمیک نیست پس میتوان در حد عامیانه زبان ترکی استانبولی را فرا گرفت. اما برای تحصیل در کشور ترکیه نیازمند گذروندن یه سری دوره ها و داشتن مدارک معتبر ترکیه است.

و خب قطعا همه ی اینها با فرا گرفتن زبان ترکی استانبولی و گذروندن دوره های مخصوص زبان ترکی به راحتی و بدون دردسر به دست می آید.

  1. اما با توجه به شیوع بیماری کرونا دوره های حضوری ترکی استانبولی برای بسیاری سخت شده است.
  2. پس بهترین راه حل که بشود در این شرایط آموزش ترکی استانبولی را نیز ادامه داد آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی میباشد.

کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در واقع کلاس های آموزش انلاین زبان ترکی استانبولی به صورت مستقیم با حضور استاد در پلتفرم های متفاوت میباشد و به صورت از پیش ضبط شده نمیباشد.

در این دوره ها از نرم افزار ها و برنامه های طراحی شده تبلیغاتی استفاده نمیشود و آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی به دو صورت خصوصی و عمومی برگزاتر می‌شود.

در هر دو شکل شما با استادتان یک ارتباط دوسویه میتوانید برقرار سازید. در آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی هر چهار مهارت اصلی به کار گرفته میشود و بیشترین تمرکز بر مکالمه می‌باشد.

بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

موسسه زبان الوند افتخار این را دارد که برگزار کننده بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در ایران باشد. کیفیت اساتید، سیلابس آموزش، پلتفرم قدرتمند آنلاین و سرفصل های سفارت دلیل این کیفیت می‌باشند.

کلاس ها در پلتفرم قدرتمند اسکای روم برگزار میشود. اشتراک مدیا، تخته هوشمند، ارتباط تصویری و صوتی تنها بخشی از امکانات کلاس های مجازی ترکی استانبولی الوند میباشد.


کانال آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان

کانال آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان

برای زبان آموزان مبتدی که نیاز بیشتر به تکرار  تمرین درس دارند از طرف مجموعه زبان الوند کانالی در تلگرام یا گروهی در واتس اپ تشکیل داده میشود که درس های هر جلسه و یا مکالمات معمول روزمره را در آن قرار میدهند.

کانال اموزش ترکی استانبولی برای مبتدیان بسیار کارامد میباشد. در این کانال زبان اموزان میتوانند از PDF های اساتید که در آن کانال یا گروه قرار داده میشود استفاده کنند.

چه مواردی در کانال آموزشی الوند به اشتراک گذاشته می‌شود؟

گاها اساتید مواردی را در این کانال و گروه به اشتراک میگذارند که شاید در جلسه درسی خودشان آن مطلب را بیان نکرده باشند. پس این کانال منبع دیگری برای یادگیری زبان ترکی استانبولی علی الخصوص برای مبتدیان میباشد.

مشاوره رایگان