صحبتی با والدین خردسال

بیشتر والدین براشون سوال پیش میاد چه فرایندی باعث تقویت مهارت گفتاری خردسالان میشود؟ والدین عزیز چند راهکار برای تقویت قوای گفتاری و شنیداری فرزندان شما وجود دارد.

اول از همه کارتون های زبون اصلی و به طور غیر مستقیم در معرض اصوات انگلیسی قراردادن فرزندانتان به اینصورت که کارتون ها و انیمیشن های انتخابیتون برای عزیزانتون زبون اصلی باشه، یا توی ماشین و خونه برای بچه ها آهنگ های زبون اصلی مخصوص خردسالان بذارین

صحبتی با والدین خردسال

مورد دوم کتاب های انگلیسی مخصوص رده سنی دلبندانتان با استفاده از کتابهای این رده سنی و توضیح داستان ها و خواندن اونها برای فرزندانتون روند یادگیری رو سریعتر می کنید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

با ذکر یک نکته در صورتی که از دانش انگلیسی برخوردار هستین با بچه ها کار کنید و براشون داستان هارو بخونین و باهاشون تمرین وتکرار داشته باشین.
در غیر اینصورت از یاد دادن انگلیسی به فرزندانتون اجتناب نمایید.

مگر اینکه قبل از گفتن هر سوال یا جمله و یا کلمه ای تلفظ صحیح آن را چک کرده و از لحاظ جمله بندی درست ادا شود. سومین مورد پیگیری در روند رفتن به کلاس میباشد.عزیزانم قطعا با یک ترم و یا دوترم هیچکدوم از انتظارات شما برآورده نمیشود.


 

سن مناسب یادگیری زبان انگلیسی

هرچه کودک زودتر با زبان دوم آشنا شود، شانس بیشتری برای دستیابی به مهارت‌های کسب زبان دوم خواهد داشت. بررسی‌ها نشان داده است اگر کودک در سن زبان‌آموزی یعنی قبل از ۷ تا ۸ سالگی زبان دوم را بیاموزد، مهارت بهتری در تکلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت. هرچه سن بالاتر رود، یعنی از حدود ۱۰ سالگی به بعد توانمندی فرد در صحبت کردن به زبان دوم مانند اهالی آن زبان کاهش می‌یابد.

باید اشاره کرد که نه تنها کودک می‌تواند همزمان علاوه بر زبان مادری زبان دوم را فراگیرد، بلکه می‌تواند زبان‌های دیگری را نیز به ‌طور جداگانه بیاموزد.
در این زمینه ذکر این نکته نیز ضروری است که این مطلب در مورد همه کودکان صدق نمی‌کند.

کودکانی که دچار تاخیر در زبان و گفتار هستند،درصورت مواجه شدن با زبان دیگری علاوه بر زبان مادری در کسب مهارت گفتار و زبان دچار مشکلات بیشتری می‌شوند و این مسئله به تشدید تاخیر در تکلم کودک کمک می‌کند.

آموزش زبان دوم در همه سنین می‌تواند اتفاق بیافتد اما همان‌طور که گفتیم، بهترین زمان قبل از ۷ تا ۸ سالگی است و بعداز این سنین معمولا آموزش زبان دوم نیازمند زمان بیشتری است و همچنین فرد موفقیت کمتری در کسب لهجه اهالی آنزبان کسب خواهد کرد.

سن مناسب یادگیری زبان انگلیسی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

مشاوره رایگان