تصحیح رایتینگ آیلتس

یکی از راه های تقویت مهارت رایتینگ برای شرکت در آزمون تصحیح رایتینگ آیلتس است. توسط اساتید مجرب برای پیدا کردن نقاط ضعف متقاضی در مهارت رایتینگ و برطرف کردن آن ها می باشد.

در این مقاله سعی شده است تا با معرفی اساتید و مراکز برتر و معرفی بهترین های تصحیح رایتینگ آیلتس به عزیزانی که خواستار تقویت مهارت رایتینگ برای کسب مدرک بین المللی آیلتس هستند کمکی هر چند اندک انجام پذیرد.

تصحیح رایتینگ آیلتس

امروزه با توجه به گسترش روز افزون آموزش از راه دور از طریق شبکه های اجتماعی، دسترسی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به گزینه های متعدد جهت تصحیح رایتینگ آنها و نیز به هدف آماده شدن برای شرکت در آزمون آیلتس با تمام نکات مثبتی که دارد می تواند باعث سردرگمی آنها در انتخاب گزینه مناسب شود.


تصحیح تحلیلی آنلاین علی نایبی

استاد علی نایبی علی رغم جوانی، بسیار کارآزموده و پیشرو در زمینه مهارت رایتینگ آزمون بین المللی آیلتس می باشد.

تصحیح رایتینگ آیلتس علی نایبی

ایشان با تحلیل هایی که بعد از تصحیح رایتینگ های متقاضیان به آنان ارائه می کند، نقاط ضعف و قوت رایتینگ آیلتس را برایشان آشکار می کند. و راه کار رفع آن مشکلات را در اختیارشان قرار می دهد. از آنجا که ایشان آزمون های آیلتس هر دوره و همچنین تحلیل های دیگر اساتید آیلتس در مورد آن دوره را مورد نقد و بررسی دقیق قرار می دهند.

همواره آگاه به آخرین تغییرات در آزمون هستند. در نتیجه شاگردان ایشان کوچکترین نگرانی را بابت روبرو شدن با سوالات و موارد خاص در آزمون آیلتس ندارند. مجموع این نکات باعث می‌شود ایشان را هم در لیست معرفی بهترین های تصحیح رایتینگ آیلتس قرار دهیم.


تصحیح رایتینگ آیلتس بیان برتر

این موسسه سالهاست که در زمینه مهاجرت، آموزش مکالمه عمومی انگلیسی، برگزاری آزمون ماک آیلتس و برگزاری کلاس های تخصصی آزمون آیلتس و پی تی ای فعالیت دارد. این موسسه با در اختیار داشتن جمعی از اساتید مجرب و با سابقه یکی از موسسات معتبر فعال در زمینه برگزاری کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس می باشد.

متقاضیان دریافت مدرک آیلتس به راحتی می توانند به تحلیل های اساتید این موسسه که بعد از تصحیح رایتینگ ها ارائه می شود اعتماد کنند. تا هر چه بیشتر زمینه موفقیت خود در آزمون اصلی آیلتس را فراهم کنند.


مرکز تصحیح ایرسافام تحلیلی

موسسه ایرسافام نماینده رسمی آی دی پی استرالیا در ایران که سالهاست یکی از مشهورترین موسسات فعال در حوزه برگزاری دوره های آمادگی آیلتس و امتحان بین المللی آیلتس در شهرهای مختلف کشور می باشد.

مرکز تصحیح ایرسافام تحلیلی

ایرسافام برندی خوشنام و پرآوازه در سراسر کشور می باشد. این موفقیت قطعا فقط می تواند در سایه سال ها تلاش مداوم در ارائه بهترین کیفیت در برگزاری دوره های آمادگی آیلتس، حاصل شود. اساتیدی که در زمینه تصحیح رایتینگ آیلتس با این برند همکاری دارند سابقه کار به عنوان ممتحن آزمون اصلی آیلتس را دارند.

پس متقاضیان تصحیح رایتینگ آیلتس بدون داشتن دغدغه و با اعتماد کامل می توانند. از تحلیل ها و پیشنهادات این اساتید جهت رفع نقاط ضعف خود در زمینه مهارت رایتینگ آیلتس استفاده کنند.


ارتباط با رایتینگ استرالیا

وبسایت آرمانی ارائه دهنده دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس این امکان را فراهم آورده است تا متقاضیان تصحیح رایتینگ آیلتس بتوانند با ارسال رایتینگ های خود به استرالیا و کانادا و تصحیح رایتینگ ها توسط متخصصین انگلیسی زبان مستقر در آن مراکز ارتقا عملکرد خود را در زمینه نوشتن رایتینگ آیلتس تضمین کنند.

رایتینگ متقاضیان به طور دقیق و کامل تصحیح و تحلیل میشود و راهکارهای پیشرفت آن ارائه داده میشود و متقاضی را با زاویه نگاه و قواعد مثل یک انگلیسی زبان آشنا می سازد.


موسسه آفرینش تهران

خانه آیلتس آفرینش با داشتن 5 شعبه در 3 شهر کشور یکی از خوشنام ترین و موفق ترین موسسات فعال در زمینه آیلتس می باشد. بدون شک یکی از دغدغه های داوطلبین گرامی برآورد دقیق نمره مهارت رایتینگ با توجه به استانداردهای تصحیح اوراق توسط ممتحنین آزمون رسمی آیلتس می باشد.

با توجه به هزینه بالای شرکت در آزمون اصلی آیلتس، خانه آیلتس آفرینش اقدام به ایجاد سامانه ی دریافت و تصحیح رایتینگ بر روی وبسایت خود کرده است. تا خدمتی دیگر به علاقه مندان شرکت در آزمون آیلتس کرده باشد.


موسسه آیلتس بلاگ

از آنجا که جمع کثیری از علاقه مندان به کسب مدرک بین المللی معتقد هستند. ممتحن های انگلیسی زبان در زمینه تصحیح رایتینگ موفق تر از اساتید فارسی زبان هستند.

موسسه آیلتس بلاگ

بعضی از وبسایت ها و مراکز اقدام به ارسال رایتینگ ها به مراکزی در استرالیا و کانادا می کنند. تا در خارج از کشور و توسط متخصصین انگلیسی زبان تصحیح شوند.

یکی از این مراکز کانال تلگرام آیلتس بلاگ می باشد. این کانال به شما اطمینان می‌دهد که پس از هر تصحیح با اصلاح اشکالات و رعایت نکات گفته شده در قالب اصلاحات و فیدبک‌، پیشرفت را به وضوح در روند نگارش رایتینگ آیلتس مشاهده کنید. با اطمینان در مسیر رسیدن به نمره هدف خود گام بردارید.

این کانال با پشتوانه متخصصین انگلیسی زبان خود از نظر تخمین نمره، بیشترین تشابه را با نمرات کسب شده در آزمون اصلی آیلتس به خود اختصاص داده است.


مرکز دین و دانش

یکی دیگر از مراکز موفق؛ موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش می باشد. یک موسسه قدیمی و خوشنام دیگر که اخیرا امکان تصحیح رایتینگ آیلتس به صورت آنلاین را نیز به لیست خدمات ارائه شده در وبسایت خود اضافه کرده است.

از آنجا که این موسسه ید طولایی در برگزاری آزمون های رسمی در ایران دارد. از اساتید خوشنام و معتبری بهره می برد که با پشتوانه همین اساتید توانسته است. اکثر داوطلبینی را که به این مرکز مراجعه می کنند در راه رسیدن به نمره دلخواه در مهارت رایتینگ یاری رساند.


موسسه پروشات

یکی دیگر از برگزارکنندگان آزمون های آزمایشی و اصلی آیلتس زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور است. امکان تصحیح آنلاین رایتینگ آیلتس را بر روی وبسایت خود برای متقاضیان فراهم آورده است.

موسسه پروشات

تجربه گرانبهای برگزاری آزمون های آزمایشی و اصلی آیلتس در کشور برای سال های طولانی را فقط تعداد انگشت شماری از مراکز فعال در این حوزه از قبیل موسسه پروشات دارند.

ماندگاری و پیشرفت روزافزون در این عرصه هم نشان از هدفمند بودن این مجموعه دارد که قوت قلبی برای مراجعین به این موسسه خواهد بود. تحلیلهای کاربردی ارائه شده توسط متخصصین این مرکز، کمک شایانی به مراجعین جهت رفع اشکال و تقویت مهارت رایتینگ آیلتس خواهد کرد.


تصحیح رایتینگ رایگان آیلتس

در میان انبوهی از سایت های تصحیح رایتینگ آیلتس، سایت هایی هم وجود دارند. که به صورت کاملا رایگان رایتینگ های متقاضیان را تصحیح میکنند که اگر به دقت به نحوه کار آنها توجه شود پایین بودن کیفیت کار کاملا آشکار خواهد شد.

این سایت ها که جدیدا وارد حوزه آیلتس شده اند به دنبال کسب اعتبار در زمینه تصحیح رایتینگ آیلتس هستند. علاقه مندانی که صرفا به دنبال کسب تجربه و ارضا عشق و علاقه شخصیشان در این عرصه هستند.

که قطعا آنچنان که باید و شاید نمی توانند نیاز متقاضیان در جهت رفع مشکلاتشان در زمینه مهارت رایتینگ آیلتس را برآورده کنند. پس دوست عزیز اگر زمان برای شما ارزش دارد کار را به کاردان بسپارید تا زودتر به هدفتان در کسب مدرک آیلتس برسید. تادر آینده افسوس زمان از دست رفته را نخورید.


حال پس از معرفی بهترین های این حوزه | انتخاب شما کدام می‌باشد؟

اساتید و مراکز برتر تصحیح آنلاین رایتینگ آیلتس

ما به شما عزیزان اساتید و مراکز برتر تصحیح آنلاین رایتینگ آیلتس را معرفی کردیم حال انتخاب از بین این لیست با شما عزیزان می‌باشد. با توجه به نیاز شما در تحلیلی یا سریع بودن تصحیح ممکن است بین این اساتید متفاوت باشد.

به این صفحه امتیاز دهید.

مشاوره رایگان

    captcha