آموزش مکالمه زبان عربی در مشهد

موسسه زبان‌های خارجی الوند
آموزش مکالمه زبان عربی در مشهد(حضوری)
برگزار کننده دوره‌های آموزش مکالمه زبان عربی لهجه عامیانه ویژه کسب و کار در کشور(غیرحضوری)

آنلاینحضوریموسسه زبان‌های خارجی الوند


امروزه با توجه به مناسبات اقتصادی و تجاری تنگاتنگ با کشورهای عربی،خصوصا عراق؛ اهمیت آموزش مکالمه زبان عربی برای یک فارسی زبان ویژه کسب و کار نیازی به توضیح نداشته و همچنین بر هیچکس پوشیده نیست که این شاخه تجاری در شهر مقدس مشهد از اهمیت مضاعف برخوردار است.

بطوریکه بیش از یکصد شاخه شغلی موجود است که بدون توجه به تحصیلات آکادمیک و بدون توجه به سن و سال،تنها با در اختیار داشتن مهارت مکالمه عربی اشتغال در آن با درآمدی باورنکردنی میسر است. 


تفاوت لهجه های عربی

زبان عربی مشتمل بر لهجات و گویش های مختلف است. برای مثال می توان لهجه عراقی،لهجه سعودی،لهجه لبنانی،لهجه خلیجی و…. اشاره کرد.
شایان ذکر است، که گویش های مذکور نیاز به دوره های آموزشی مجزا نداشته و شما با تسلط به یک گویش و لهجه می توانید نیازهای خود را برطرف کنید.

در این ویدیو سعی کردیم همه‌ی آنچه شما باید درمورد تفاوت لهجه‌ها و عربی فصیح بدانید را به زبان ساده توضیح دهیم.


انواع لهجه عربی

آموزش مکالمه زبان عربی در مشهدپس تا اینجا بیش از پیش به اهمیت یادگیری زبان عربی برای یک فارسی زبان پی بردیم.

برای مثال:
یک فرد اصفهانی برای سفر به شیراز نیاز به آموزش لهجه شیرازی ندارد.
توصیه موسسه زبان الوند برای ورود به دنیای عربی،شروع کردن از لهجه عراقی است.زیرا آسان ترین راه برای ورود به دنیای عربی می‌باشد.

عربی فصیح بیاموزیم یا لهجه؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا لازم است برای تمام بزرگواران فرق این دو را شفاف نماییم.عربی فصیح یک گویش معیار و کامل می باشد که تمام کشورهای عربی با این گویش سخنرانی می کنند و متون رسمی عربی به زبان فصیح است.اما آیا ما در زمینه تجارت و کسب و کار و اقامت در کشورهای عربی می توانیم به زبان رسمی و فصیح صحبت کنیم؟


این سوال را با یک مثال پاسخ می دهیم.
اگر ما به میوه فروشی برویم می گوییم: لطفا اندکی میوه به بنده عطا کنید-این فصیح است.

ولی در مثال لهجه عامیانه می گوییم:بی زحمت یکم میوه به من بدین.
قطعا در مثال دوم ارزش کلام بیشتر بوده و بدلیل اینکه به گویش محلی افراد نزدیک است تاثیر ویژه ای خواهد داشت.
بنابراین برای کسب و کار یادگیری فصیح توصیه نمی شود.


بهترین موسسه آموزش زبان عربی در مشهد

بهترین موسسه آموزش زبان عربی در مشهد

طبق نظر سنجی عمومی و نتایج بدست آمده و همچنین نظرات اساتید و کارشناسان مربوطه؛ موسسه زبان الوندبهترین بستر برای آموزش زبان عربی می‌باشد. بررسی و نقد مراکز آموزش زبان عربی مشهد را اینجا بخوانید. چرا برای آموزش زبان عربی موسسه زبان الوند را انتخاب کنیم؟

  1. کیفیت آموزش
  2. تضمین یادگیری
  3. مکالمات تخصصی
  4. سابقه اقامت اساتید در کشورهای عربی
  5. اعطای مدرک بین المللی

تاثیر زبان عربی بر دیگر زبان‌ها 

زبان عربی بر بسیاری از زبان‌های جهان تأثیر گذاشته‌است، این تأثیر بیشتر بر زبان‌هایی بوده‌است که زمانی در چارچوب قلمروی سرزمین‌گشایی‌های عرب‌ها بکار برده می‌شده‌اند

در دوران قرون وسطی، و درست زمانی که اروپا در قرون تاریکی و سیاه خود به سر می برد، دانشمندان و تاریخ دانان مسلمان عرب بیشتر آثار دانشمندان یونان را ترجمه می کردند و این چنین بود که یافته های آنان امروزه تبدیل به سنگ بنای تمدن غربی شده است. همین تبادلات بود که باعث شد بسیاری از کلماتی که امروزه در زبان انگلیسی استفاده می شود، ریشه عربی داشته باشد

از نکاتی دیگر که میتوان در جهت اهمیت این زبان بیان کرد ایجاد فرصت شغلی بسیار خوب در کشورهای همسایه ایران که زبان آنها عربی میباشد را میتوان نام برد.


مکالمه تضمینی زبان عربی

بهترین موسسه آموزش زبان عربی در مشهدیکی از امتیازات موسسه زبان الوند،تضمینی بودن کلاس ها می باشد. زبان آموز با این سیستم از نتیجه کار مطمئن بوده و با خیالی آسوده به این موسسه تکیه می کند. در این آموزشگاه لهجه های مختلف عربی خصوصا لهجه عراقی بصورت حرفه ای و فشرده به دو صورت عمومی و خصوصی تدریس می‌شود. کلاس های مکالمه عمومی ویژه کسب و کار و اقامت و همچنین کلاس های مترجمی زبان عربی برای لیدرهای محترم بصورت حرفه ای در این موسسه در جریان است.


برای مشاوره و ثبت نام روی عکس زیر کلیک کنید.ثبت نام


عربی ویژه سفر به دبی

عربی ویژه سفر به دبی

اگرانگیزه شما از آموزش زبان عربی،اقامت یا تحصیل یا تجارت با منطقه ی خاص است.
ویا  مثلا برای سفر و اقامت و تجارت با امارات متحده عربی نیاز به مکالمه عربی می باشید؛ پس درکی کامل از اهمیت یادگیری زبان عربی برای یک فارسی زبان را دارید. بنابراین سخن کوتاه میکنیم و خبر خوشی برای شما داریم.
موسسه الوند با کادر مجرب و حرفه ای،این امکان را برای شما فراهم می آورد که کلاسهایی با لهجه خاص داشته باشید.


مکالمه عربی ویژه سالن های زیبای و پزشکان

دوره های خاص مکالمه عربی برای مشاغلین در سالن های زیبایی و پزشکان محترم،از دیگر امکانات این موسسه زبان می باشد. در واقع تمام لغات و جملات برای این شغل ویژه طراحی شده است، پس سرعت یادگیری زبان عربی لهچه و گوش برای این کسب و کار خاص بسیار بالاتر خواهد بود. برای عقد قرارداد لطفا تماس بگیرید.

مشاوره رایگان