مکالمه فشرده عربی عراقی

اگر به دنبال مکالمه فشرده عربی عراقی و ذهنتان پر از سوالاتی از قبیل:

  • آموزش مکالمه زبان عربی را چطور شروع کنم تا موفقیت تضمین شده باشد
  • یا اینکه با لهجه شروع کنم یا فصیح
  • اینکه موسسه الوند چه خدماتی جهت آموزش ارائه میدهد
  • نحوه تدریس اساتید و جزئیات برگزاری کلاسها چگونه است
  • چگونه میتوان با تاکید بر مکالمه و نه قواعد به یک آموزش مکالمه زبان عربی موفق رسید.
  • چه کنیم تا با یک عرب زبان مکالمه موفق داشته باشیم.

با ما همراه باشید

بهترین آموزشگاه زبان عربی در مشهد


دوره تضمینی مکالمه عربی عراقی در مشهد

با توجه به اهمیت موضوع ارتباط با زائران عرب زبان در جذب و توسعه کار, موسسه آموزش زبان الوند برآن شد با معرفی دوره های مکالمه فشرده عربی عراقی که شامل دوره کوتاه مدت مکالمه زبان عربی در مشهد  ویژه جذب زائران عرب زبان برای کلیه علاقمندان برگزار نماید.

انتظار می رود زبان آموز با سپری کردن موفق این دوره ها بتواند به زبان عربی صحبت کند و متون عربی را بخواند .البته توجه به این نکته ضروری است که فرآیند یادگیری زبان همواره نیازمند تلاش در یادگیری لغات و استفاده آن در محیط های واقعی نقش حیاتی دارد.

در این دوره مطالب اضافی حذف و تاکید بر مکالمه زبان عربی شده است. لذا آموزش سریع، مختصر و مفید خواهد بود و با استفاده از روشهای سمعی ـ بصری به کمک مدرسان مسلط طراحی شده است.

اهداف این دوره:

آموزش مکالمات ساده ،آموزش کلیات جمله سازی عربی بر اساس زبان معیار و یادگیری کلمات پرکاربرد در گفتگو ،آموزش پاراگراف نویسی بر اساس مشاهدات و تصاویر و انتقال آرام از مرحله کتابت به مکالمه، آموزش اصطلاحات پرکاربرد در محاورات عمومی، بطور کلی در ترم ۱ زبان آموز با کلمات و کلید واژه ها میتواند منظور خود را بیان کند ولی در ترم ۲ قادر خواهیم بود با ساختن جملات بلند با مخاطب ارتباط بهتری برقرار کنیم.

تقویت مهارت صحبت کردن تا حد پیشرفته، تقویت مهارت استماع  تقویت و تکمیل مکالمات تخصصی در موقعیت های شغلی و… آموزش لهجه عراقی شامل: تسلط و مهارت در صحبت کردن به لهجه عراقی، تقویت و تکمیل مکالمه در فضاهای مختلف شغلی، تقویت مهارت استماع برای لهجه عراقی

بهترین آموزشگاه زبان عربی در مشهد

آیا به دنبال بهترین آموزشگاه زبان عربی در مشهد میگردید ؟ اموزشگاه زبان الوند بعنوان برترین مرکز برگزار کننده آموزش زبان عربی می باشد،که این دوره ها را طبق آخرین متد بین المللی آموزش زبان ارائه و برگزار میکند.این کلاس ها با بهره مندی از برترین مدرسین آموزش زبان و با مجرب ترین کادر آموزشی در حال برگزاری و ارائه دوره ها میباشد.

برای دنیا مهیا شو

چرا آموزش لهجه عراقی؟

کشور ما در همسایگی کشور عراق است.هر ساله زائران بسیاری از این کشور به ایران و به ویژه به شهر مشهد سفر می‌کنند. در شهر مشهد کسبه، فروشندگان محصولات گوناگون و دارندگان کسب و کارهای مختلف با مردم عرب در ارتباط هستند. همچنین ایرانیان بسیاری هر ساله به کشور عراق سفر می‌کنند.همین ارتباط دو طرفه باعث شده است که بسیاری از افراد به یادگیری کامل لهجه عراقی نیاز و علاقه داشته باشند.

از طرف دیگر به دلیل شباهت بسیار لهجه عراقی به لهجه خلیجی، می‌توان با یاد گرفتن این لهجه،با مردم کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز صحبت کرد و گفته‌های آن‌ها را متوجه شد. دوره آموزش کامل عراقی به چه صورت است؟ این دوره شامل چهار ترم است.هر ترم چهارده جلسه است.

دوره آموزش کامل مکالمه عراقی برای چه کسانی مفید است؟

  1. در شهر مشهد افتخار خادم بودن در حرم امام رضا علیه السلام را داریدو می‌خواهید با مسافران عرب صحبت کنید و آن‌ها را راهنمایی کنید،
  2. اگر در شهر مشهد صاحب کسب و کاری هستید و مشتری‌های عرب داریدو می‌خواهید به درستی خواسته آن‌ها را متوجه شوید و آن‌ها را به درستی راهنمایی کنید،
  3. گر قصد دارید برای کار کردن، تحصیل و یا زندگی به عراق و یا یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر کنیدو در آن جا مثل وقتی که در کشورتان زندگی می‌کردید، با مردم عرب ارتباط بگیرید،
  4. اگر دوست دارید وقتی برای زیارت و یا گردش به عراق و یا کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر می‌کنید،بتوانید با رانندگان، هتلدارها، فروشندگان مغازه و مردم صحبت کنید.

مشاوره رایگان