آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی تخصص ماست. و یادگیری آنلاین ترکی بر شما واجب است! چرا؟

در حال حاضر به دلیل شرایط موجود اقتصادی بسیاری تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را گرفته اند و برای زندگی چه از لحاظ شغلی چه از لحاظ تحصیلی نیازمند این هستیم که زبان ترکی استانبولی را نیز بلد باشیم.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

برای کار و پیدا کردن شغل نیاز به تحصیلات آکادمیک نیست پس میتوان در حد عامیانه زبان ترکی استانبولی را فرا گرفت. اما برای تحصیل در کشور ترکیه نیازمند گذروندن یه سری دوره ها و داشتن مدارک معتبر ترکیه است. و خب قطعا همه ی اینها با فرا گرفتن زبان ترکی استانبولی و گذروندن دوره های مخصوص زبان ترکی به راحتی و بدون دردسر به دست می آید.

  1. اما با توجه به شیوع بیماری کرونا دوره های حضوری ترکی استانبولی برای بسیاری سخت شده است.
  2. پس بهترین راه حل که بشود در این شرایط آموزش ترکی استانبولی را نیز ادامه داد آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی میباشد.
مشاوره و ثبت نام

ثبت نام و رزرو کلاس آنلاین ترکی استانبولی

بدلیل ظرفیت محدود ۱۲۰ نفر زبان آموز در هر ترم؛ پس از ثبت نام اسم شما در لیست رزرو ترم آتی ثبت خواهد شد. و تشکیل اولین جلسه کد کلاس شما حداقل یک هفته زمان خواهد برد.


مشاوره و رزرو!

کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در واقع کلاس های آموزش انلاین زبان ترکی استانبولی به صورت مستقیم با حضور استاد در پلتفرم های متفاوت می باشد. و به صورت از پیش ضبط شده نیست. از نرم افزار ها و برنامه های طراحی شده تبلیغاتی استفاده نمی شود و یادگیری مجازی به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می‌شود.

 

کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در هر دو شکل شما با استادتان یک ارتباط دوسویه میتوانید برقرار سازید. در کلاس غیر حضوری هر چهار مهارت اصلی به کار گرفته میشود و بیشترین تمرکز بر مکالمه می‌باشد.

بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

موسسه زبان الوند افتخار این را دارد که برگزار کننده بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در ایران باشد. کیفیت اساتید، سیلابس آموزش، پلتفرم قدرتمند آنلاین و سرفصل های سفارت دلیل این کیفیت می‌باشند.

کلاس ها در پلتفرم قدرتمند اسکای روم برگزار میشود. اشتراک مدیا، تخته هوشمند، ارتباط تصویری و صوتی تنها بخشی از امکانات کلاس های مجازی ترکی استانبولی الوند میباشد.

بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

 کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی موسسه زبان الوند

کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی موسسه الوند از متد CLT  و پلتفرم اسکای روم استفاده میکند. یعنی بهترین متد و قوی ترین سیستم برگزاری کلاس آنلاین. دیگه بهونه‌ای برای دور بودن و عدم دسترسی به استاد خوب قابل قبول نیست.

دیگه نمیتونید بگید تو شهر ما مرکز تخصصی زبان ترکی استانبولی وجود نداره! فقظ کافیه فرم مشاوره رو پر کنید تا بهترین اساتید ترکی را با بهترین پلتفرم و متد آنلاین در اختیار شما قرار بدیم.


کانال آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان

کانال آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان

برای زبان آموزان مبتدی که نیاز بیشتر به تکرار  تمرین درس دارند از طرف مجموعه زبان الوند کانالی در تلگرام یا گروهی در واتس اپ تشکیل داده میشود که درس های هر جلسه و یا مکالمات معمول روزمره را در آن قرار میدهند.

کانال آموزش ترکی استانبولی برای مبتدیان بسیار کارآمد میباشد. در این کانال زبان اموزان میتوانند از PDF های اساتید که در آن کانال یا گروه قرار داده میشود استفاده کنند.

چه مواردی در کانال آموزشی الوند به اشتراک گذاشته می‌شود؟

گاها اساتید مواردی را در این کانال و گروه به اشتراک میگذارند که شاید در جلسه درسی خودشان آن مطلب را بیان نکرده باشند. پس این کانال منبع دیگری برای یادگیری زبان ترکی استانبولی علی الخصوص برای مبتدیان میباشد.


آموزش غیرحضوری ترکی استانبولی

در آموزش غیر حضوری ترکی استانبولی کلاس ها بیشترین تمرکز را بر مکالمه دارند به دلیل مجازی بودن فضای کلاس ها و بدور نگه داشتن از کسل بار بودن کلاس ها و برالی جذب و تعامل بیشتر زبان آموز میباشد.

در یادگیری مجازی از اتلاف وقت زبان آموزان جلوگیری میشود. و نیازی به صرف وقت برای رسیدن به کلاس های حضوری نیست. در کلاس های غیر حضوری زبان ترکی استانبولی شما میتوانید هرزمان که اراده کردید سوالات خودتان را از استاد مورد نظر بپرسید.

آموزش غیرحضوری ترکی استانبولی

مزایای آموزش غیر حضوری زبان ترکی استانبولی

از دیگر مزایای کلاس های غیر حضوری این هست که شما میتوانید در حین برگزاری کلاس خود را با استفاده از نرم افزار های متنوع ضبط کنید. و هر تایم از شبانه روز که فرصت تمرین و تکرار داشتید برای مرور مجدد میتوانید کلاس های ضبط شده خود را نگاه و تمرین کنید.

مزایای آموزش غیر حضوری زبان ترکی استانبولی

ارتباط دوطرفه در کلاس های غیر حضوری زبان ترکی استانبولی

همانطور که در کلاس های حضوری میتوانید با دوستانتان تعامل داشته باشید در کلاس های غیر حضوری نیز میتوانید دوستان جدیدی پیدا کنید.

کلاس های آنلاین ترکی استانبولی

کلاس های آنلاین ترکی استانبولی در موسسه الوند با محوریت مکالمه برگزار میشود. الوند تمام نیاز های آموزشی و دغدغه های زبان آموزان را میشناسد.

 

کلاس های آنلاین ترکی استانبولی

موسسه الوند با توجه به چالش های موجود برای آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی دوره آموزشی صفر تا صد این زبان را آماده کرده است.


آموزش زبان ترکی در استانبول

آموزش زبان ترکی در استانبول با اساتید NATIVE برگزار میشود یعنی استاد از شهر استانبول می‌باشد. که اگر هدف شما مشخص باشد اساتید با توجه به تکنیک های متفاوتی که میدانند به شما زبان ترکی را آموزش می دهند که البته این امر بسیار به نفع زبان آموز می‌باشد. چون در مکالمه یکی از مهمترین بخش ها لهجه میباشد با توجه به این اتفاق بهترین فرصت یادگیری میباشد.

آموزش زبان ترکی در استانبول

تشابه کلاس آنلاین موسسه الوند با دوره زبان ترکی در استانبول

این را با قطعیت باید گفت که تمام اساتید دپارتمان ترکی استانبولی الوند Native می‌باشند. و یا سابقه سکونت بلند مدت در ترکیه دارند.

متد مورد استفاده در کلاس‌های الوند سرفصل آموزشی Istanbul می‌باشد. که عینا مطابق سیلابس آموزشی سفارت و دوره های استاندارد زبان ترکی در کشور ترکیه می‌باشد. اطلاعات مربوط به کتب Istanbul را میتوانید در مقاله‌ی کالج زبان ترکی در مشهد مطالعه فرمایید.

تشابه کلاس آنلاین موسسه الوند با دوره زبان ترکی در استانبول

ظرفیت کلاس حداکثر 10 نفر

بدلیل حفظ کیفیت کلاس های مکالمه ترکی استانبولی؛ موسسه الوند کدهای آنلاین خود را در کلاس های حداکثر 10 نفری برنامه ریزی میکند. لذا رزرو کلاس و ثبت نام هر ترم تنها در 3 روز آغازین ترم‌ها میسر میشود.

چطور ثبت نام کنیم؟

تنها با پر کردن فرم مشاوره در انتهای صفحه میتوانید اقدام کنید. کارشناسان الوند در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

    captcha